Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Online szerelem!(?)!

almaszirom01
Létrehozva: 2010. február 1. 11:09

Sziasztok!

 

Szingli vagyok, a páromat keresem. Mostanában online.

 

De annyi negatív történetet hallok az online társkeresőkről, hogy szeretnék már pozitív történeteket is hallani!

 

Van ismerősöd aki valamilyen online módon (cset, iwiw, társkereső) jött össze a párjával?

Vagy Te magad is ismerkedtél már sikeresen online?

 

Pozitív sztorikat várok amik felvidítanak bennünket, szingliket, hogy van remény!

Gyűjtsük ide őket!

 

 

  1. 2016. január 31. 21:33129.

    így lehet áthúzott szöveget írni

  2. 2010. március 11. 20:48128.

    Nálam semmi extra.. ma 9 hónapja, hogy először randiztunk:)

    Nálad? Randik? 

    előzmény:
    almaszirom01 (127)
    2010-03-11  18:52
  3. 2010. március 11. 18:52127.

    sziasztok!

     

    ki lettem tiltva mert megosztottam 1 bizonyos linket

     

    :-)

     

    mostmár vagyok :-) meséljetek veletek mi van! :-) 

    előzmény:
    pannika:) (126)
    2010-02-26  15:46
  4. 2010. február 26. 15:46126.

    Szia Almaszirom:)

    látom régen nem írtál.. 

    Mi újság? 

     

    előzmény:
    almaszirom01 (1)
    2010-02-01  11:09
  5. 2010. február 13. 09:56125.
    Pedig nekem bejött...! Nem állítólag... Legfontosabb az emberismeret. Mindig tudtam ismerkedni net nélkül is, és nem végső elkeseredettségből regisztráltam, hanem kiváncsiságból.
    előzmény:
    tndrkrlylny (121)
    2010-02-12  18:11
  6. Torolt_felhasznalo_552514
    Torolt_felhasznalo_552514
    2010. február 13. 09:43124.

    Nekem az ismeretsegi koromben van pozitiv pelda.

    A baratnom occse azt hiszem valami jatekon keresztul ismerkedett meg a felesegevel. 3 evig tavkapcsolat volt, aztan a fiu hazautazott meglatogatni a lanyt. Eljegyzes, utana megindult a kivandorlasi kerelem papirok stb.

     

    2007 ben eskuvo, mi voltunk a tanuk es van egy aranyos 20 honapos kislanyuk is mar.  

    előzmény:
    almaszirom01 (1)
    2010-02-01  11:09
  7. Torolt_felhasznalo_753725
    Torolt_felhasznalo_753725
    2010. február 13. 09:33123.

    Kedves Almaszirom 01!

     

    Hagy legyek én az első aki felvidít :)

     

    Négy évvel ezelőtt, még én is a magányosok táborát gyarapítottam vagy ahogy Bridget Jones óta mondjuk singlik... !

     

    Nekem sikerült megtalálnom a páromat és azóta úgy érzem kiteljesedtem, sokkal pozitívabban látom a dolgokat és vidámabb vagyok minden nap - mert tudom hogy szeretve vagyok és én is szerethetek!

     

    Bár nem indult mókásan, sőtt egyenesen elkeserítő volt.
    Mivel cseten ismerkedtünk  meg - egyikünk sem társkeresés céljából volt fennt a lapon, inkább csak magányosak voltunk és beszélgetni szerettünk volna; persze titkon azzal a szándékkal hogy majd úgy is kialakul valami, csak akad olyan, aki szimpatikus és akinek én is az vagyok!

    S végül igazam lett ! :) Az akkor még kedves Idegennel -  Majd 1 évet beszélgettünk (chat, msn, telefon) mielőtt találkoztunk volna személyesen. Én előtte ugyanis senkivel nem találkoztam a társkereső vagy beszélgetős oldalakról pedig jónéhány vasat tartotam egyszerre a tűzben, de ha a férfi akart is találkozni én mindig viszakoztam - mert nem éreztem azt, hogy több is lehetne a dologból.  De nem bánom ezt az egy év " halogatást " - mert szükség volt rá ahhoz hogy mindketten rá jöjjünk Ő a másik felünk s Így magabiztosan és rettentően izgatottan mentünk az első randevúra, Ennek már három éve :)

     

    Távol laktunk egymástól BAZ és Komárom Esztergom megye... az ország két oldala...! Többekk között ez is oka volt a kései találkozónak! Majd eztán 1 évig távkapcsolatban egyeztünk meg, ez működött és egyre inkább megszerettük  és ki ismertük egymást. Lassan három éve lesz annak, hogy a párom áthidalta a távolságot, munkát és egyetemet váltott a kedvemért - azóta együtt élünk és rettentően szeretjük egymást!!!  És úgy érzem olyan kötelék alakult ki közöttünk, hogy ez a kapcsolat soha nem fog rosszul végződni... ezután már csak még jobb lehet! :)

     

    előzmény:
    almaszirom01 (1)
    2010-02-01  11:09
  8. 2010. február 12. 22:09122.

    És aki 3-4 éve fenn van társkeresőkön? Az nekem is alapból fura...

    De ahogy olvashattad, vannak itt sikertörténetek.

    Nagyon sokunknak nincs lehetősége ismerkedni, én a 43 évemmel hova menjek? Marad az internet, nem bírom az éjszakázást, a szórakozóhelyeket, nem szólíthatok le férfiakat az utcán, a barátok lassan elfogynak, ők is otthon elvannak mint az öregek. A fiatalokhoz öreg vagyok, az öregekhez fiatal....Szerintem az netes társkeresők jó része normális, csak találják meg egymást, tudni kell szűrni.

    előzmény:
    tndrkrlylny (121)
    2010-02-12  18:11
  9. 2010. február 12. 18:11121.
    én már ismerkedtem neten. az oka nagyon egyszerű volt: már két éve egyedül voltam és mindig csak olyan pasikba botlottam akinek csak a szex kellett, soha egy normálisba, úgyhogy eldöntöttem hogy megpróbálom. beregisztráltam egy oldalra és nézelődtem, hamar rá is találtam álmaim lovagjára, magas volt iszonyat helyes - ez az általános vélemény róla, nem csak az enyém -, találkoztunk össze is jöttünk. nagyon jó ember jószívű, szorgalmas, nagyon nagyon okos, egyetemre jár, a szakán kb. másodmagával fog időben végezni. minden rendben működött egy darabig, aztán egy idő után kisült hogy néha nem megy neki a szex... aztán már egyre többször nem ment, végül eljutottunk oda hogy hónapok óta nem szexeltünk, elmúlt a szenvedély, a szerelem. hozzáteszem egy éven át próbáltuk megmenteni a kapcsolatot, nem sikerült szakítottunk. egy éven át nem bírt elmenni egy orvoshoz a problémájával, aztán fogta magát és elment a szakítás utáni napon egy dokihoz aki javasolt 1-2 gyógyszert és hiphop kiderült, hogy a probléma könnyen megoldható lett volna ha elment volna korábban... ebben az egészben az a tanulság, hogy ha a férfi neten ismerkedik, az nem véletlen. azért ismerkedik ott mert a valóságban képtelen és ez annak a következménye amilyen a természete, ellentétben a nővel aki már végső elkeseredésében ismerkedik neten csak, mert egyszerűen elfogytak a férfias férfiak, az evolúció és a modern világ minden velejárójával kipusztította őket folyamatosan az elmúlt 20 év alatt. már nem szólítanak le az utcán egy kedves szóval, vagy egy szórakozóhelyen hátulról sunyiznak mögéd, nem a szemedbe nézve közelednek hozzád és kérdezik meg hogy nem innál-e valamit, egy kávézóban képtelenek erőt venni magukon hogy odamenjenek hozzád hogy nem zavarnak-e. ahogy lehullt a szemem elől a rózsaszín lepel, rádöbbentem hogy az anyja lettem. egyszerűen annyira önállótlan és határozatlan volt álmaim lovagja hogy egy gyerek is döntésképesebb mint ő, nem rendelkezett természetes emberi kíváncsisággal, természetes emberi ösztönökkel. még egy normálisat vitatkozni sem tudtam vele, mert egyszerűen nem volt véleménye és legtöbbször belátta hogy igazam van a vita tárgyát illetően, nagyon dühítő volt hogy magammal vitatkoztam jóformán. úgyhogy soha többé neten ismerkedés, inkább vagyok egyedül mint egy rossz kapcsolatban vagy olyan pasival, akiről később kiderül hogy nem is az aminek hittem. de végülis mindenkinek meg kell tapasztalnia, ha ez a vágya, sokaknak bejött állítólag(szeretném én látni azt a sokat...).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2010. február 11. 20:08120.

    Szia!

    Én itt NLC párkeresőn ismerkedtem meg a barátommal, 4 évet töltöttünk együtt, szóval ne add fel!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2010. február 11. 09:43119.

    Ez aza mit NEM SZABAD, és így tutira nem fogsz senkit találni.. Tudom, tapasztalat....

    34 évesen szó szerint egyik napról a másikra lettem egyedül, egy több éves kapcsolat után.. 

    Ezt magadban kell rendbe tenned, hogy igenis értékes ember vagy egyedül. Ha nem érezni rajtad a kétségbeesést, ha teljes életet tudsz élni egyedül, akkor fogod megismerni Őt.. :) 

    előzmény:
    almaszirom01 (117)
    2010-02-10  22:24
  12. 2010. február 10. 22:30118.
    Én is ismerek ilyen párt, pont itt az nlcafén-párkeresőben találtak egymásra. Házasság és 2 gyerek lett belőle. Annyiban számítanak kuriózumnak, hogy 30-40 közöttiek. Azt hiszem ebben a korosztályban van a legtöbb szingli nő.
    előzmény:
    almaszirom01 (1)
    2010-02-01  11:09
  13. 2010. február 10. 22:24117.

    könnyű mondani a nem rágörcsölést!!!

     

    betöltöttem a harmincat, körülöttem meg házasodik és gyereket szül mindenki. Az dobja rám az első követ aki nem görcsölne a helyemben!!!!!

     

     

    előzmény:
    spyridons (107)
    2010-02-08  11:49
  14. Torolt_felhasznalo_478176
    Torolt_felhasznalo_478176
    2010. február 10. 17:11116.

    Helló!

    Én is neten ismerkedtem meg a barátommal,ennek már 2 éve,azóta is együtt vagyunk,és boldogok vagyunk.Mi cseten kezdtünk el beszélgetni,csak barátságnak indult,meg sem fordult a fejemben hogy ebből több is lehet,de aztán találkoztunk és minden oké volt,lassan lassan egymásba szerettünk.Kb. 4 hónap után összeköltöztünk és azóta is együtt vagyunk.Úgy érzem szerencsénk volt hogy igy egymásra találtunk.Drukkolok neked hogy te is megtaláld életed párját,sok sikert!

    előzmény:
    almaszirom01 (1)
    2010-02-01  11:09
  15. Torolt_felhasznalo_576830
    Torolt_felhasznalo_576830
    2010. február 10. 16:18115.

    Sziasztok!

     

    Én is egy online társkeresőn találtam meg a páromat. Eleinte bizalmatlan voltam vele, de aztán kitartó volt és szép lassan elnyerte a szívem. Három éve vagyunk együtt, én az ötödik hónapban járok, hamarosan megszületik a gyermekünk.

     

    Szerintem ne add fel, nagyon sok ismerősöm talált már így párt, persze volt, amelyik végül szakítással végződött, de ez akkor is előfordulhat, ha máshol ismerkedtek meg. Adj esélyt magadnak, de azért légy óvatos. Én is úgy láttam, hogy a pasik már specializálódtak erre a módszerre, gyorsak, célratörőek, ezért jobb előre tisztázni a szándékaidat, akkor úgyis elkerül, aki nem hasonló céllal szeretne magának egy nőt. :-)

    Sok sikert!

    előzmény:
    almaszirom01 (1)
    2010-02-01  11:09
  16. 2010. február 10. 10:24114.

    köszönöm a jókívánságot!!! egyelőre nem tudom hogy mi van

     

    szerintetek ha az első randin nincs meg a szikra akkor hagyjuk a fenébe?

     

     

    na egy kávé jól esne :-)  

    előzmény:
    anikoabel (108)
    2010-02-08  11:50
  17. 2010. február 10. 09:58113.
    Ne pánikolj, az nem tesz jót. Légy természetes, megelégedve és békében önmagaddal. Ha belül minden rendben, jönni fog az , akire vágysz. De előtte gondold át mit szeretnél és mit ne egy kapcsolatban, mit tudnál adni, milyen legyen a párod kívül-belül. Nem tudsz olyat kitalálni, amilyen nem létezik :) Még egy fontos dolog, ne hasonlítgasd össze az új jelöltet a régi kapcsolattal. Szerintem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2010-02-09  22:43
  18. Torolt_felhasznalo_599566
    Torolt_felhasznalo_599566
    2010. február 9. 22:34112.

    Szerencsére én pozitív sztorival szolgálhatok, a leendő férjemmel egy pár hétig tartó intenzív online levelezés útján találtunk egymásra. Soha nem hittem volna, hogy ez lehetséges. Hozzáteszem, voltak rossz tapasztalataim is, tehát légy, legyetek óvatosak. A gép mögötti ismeretlen bárki lehet és bármit mondhat és a magányos, naív, szerelemre, figyelemre éhes hölgy könnyen elcsábítható. Akárkivel is hoz össze a sors, legyél óvatos, próbálj meg sokat beszélgetni vele. Sok minden kiderül egy ember soraiból, a gondolatmenetéből, a reakcióiból, akár még a helyesírásából is. 

    Semmi rossz nincs az online párkereséssel, csak okosan kell csinálni. Jó szórakozás, sokféle emberrel összefuthatsz és akár az is előfordulhat, hogy megtalál vagy megtalálod az igazit.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. február 9. 08:06111.

    Az ismerkedés módja közömbös, ma már végképp nem számít. Mi férjemmel 47 évvel ezelőtt villamososn láttuk meg egymást . Rendetlen voltam, nagy csomagot cipeltem. leszállt utánam , hogy segítsen. Utána találkoztunk, 1 éven belül összaházasodtunk, azóta kér gyerekünk már felnőő , sőt nagyonn unokáim már gimnazisták. Mi pedig több kevesebb zördüléssel lénygében boldogan élünk egymással.

    Nem a megismerkedés módja , hanem a kölcsönös érzelem számít.

    Fontos  a személyes találkozás is, a csalódások elkerülésőre

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_652128 (109)
    2010-02-08  20:30
  20. 2010. február 9. 07:49110.

    Ez fantasztikus, gratulálok! A mostanival pont az a baj, hogy túl sokáig leveleztünk, a valóságban meg mégsem tudom, hogy mi legyen.... Ráadásul jön a Valentin - nap is és ilyenkor mindig olyan borúsan látok mindent ... 

     

    Köszönöm a történeteket, nagyon jól esnek - már a pozitív végkicsengésűek!!!!

     

     

    előzmény:
    anikoabel (108)
    2010-02-08  11:50
  21. Torolt_felhasznalo_652128
    Torolt_felhasznalo_652128
    2010. február 8. 20:30109.
    Igen, teljesen egyetértünk. A netes ismerkedést azzal cseszik el az emberek, hogy hosszú ideig leveleznek, elképzelnek valamit, aminek sokszor semmi köze ahhoz, akivel épp ismerkednek, és a csalódás végül elkerülhetetlen.
    Csak azt unom már, hogy sokan szánalmasnak tartják ezt az ismerkedési módot, miközben a leszólongatás és a mutass be a barátnődnek módszer is ugyanilyen. Egyik sem szánalmas, csak egy mód.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667875 (103)
    2010-02-08  07:38
  22. 2010. február 8. 11:50108.

    Szia almaszirom01!

     

    Én is online ismerkedtem, ráadásul, nem is párt kerestem magamnak. 

    Amikor mindez történt, én Angliában éltem. Levelező társat, barátot kerestem, akivel a családon kívül tartani lehet a kapcsolatot magyarhon-ból.

    Így találtam rá egy nagyon szimpatikus fiúra. 

    Írtam neki, ő pedig nagyon rövid időn belül válaszolt is. Sokat e-mail-eztünk, chat-eltünk. Egyre inkább megismertük a másik belső énjét. Először 3 hónap után találkoztunk személyesen, de addigra már mindketten szerelmesek voltunk a másikba. 

    Pár napot töltöttünk csak együtt, aztán megint 1800 km választott el bennünket. Ez sajnos eltartott még egy darabig, de megismerkedésünk után 1 évvel össze is házasodtunk. (akkor már itthon voltam)

    Azóta született két gyönyörű gyermekünk és boldogok vagyunk. 

    Szerintem érdemes megpróbálni az online ismerkedést, még ha akad néhány bunkó ember is. akkor is biztos, hogy vannak olyanok, akik tényleg komolyan gondolják és tényleg társat keresnek. 

    Kívánom Neked, hogy Te is találd meg a párodat és légy olyan boldog, mint mi!

    előzmény:
    almaszirom01 (1)
    2010-02-01  11:09
  23. 2010. február 8. 11:49107.

    Szerintem nem szadad rágörcsölni a párkeresésre és a pártalálásra!

     

    Rengetegen és főleg a nők akarnak kapcsolatot azonnal és minden áron és ezzel a görcsös akarással rontanak el mindent.

     

    Nekem van párom és egyáltalán nem akartam párt magamnak,mert magányos típus vagyok és pont ezért találtam meg az igazit számomra,aki ugyan olyan,mint én.Tudta,hogy nem vagyok kapcsolatfüggő és nem is  létkérdés nálam és ő is ugyan így van ezzel.

     

    Neki is ugyan ez a vélemény e a pártalálással. Tehát csak lazán és könnyedén,nem vérkomolyan.Ha közben kialakul valami,akkor az szuper és talán egy életre fog szólni.

     

    Sok sikert és kitartást!

     

     

    előzmény:
    almaszirom01 (1)
    2010-02-01  11:09
  24. 2010. február 8. 11:36106.

    Mit ne mondjak, te aztál totálisan el vagy tévedve!!!

    Nem állt át az agyam semmilyen programra! A párom szeretett volna velem már a 2. héten összeköltözni velem (1 héten egyszer, egyetlen napig lehettünk együtt), de én még szerettem volna húzni az időt. De aztán rájöttem, hogy ha ő ennyire szeretné, végül is miért ne? Lakva ismerszik meg az ember!

     

    Egyébként az én szüleim is 2 hónap után házasodtak össze, lett 4 gyerekük, és 38 évig éltek együtt!

    Úgyhogy szerintem nem az a fontos, hogy mennyi idő után költözik össze az ember valakivel, hanem hogy mennyire képes alkalmazkodni a másikhoz oda-vissza alapon.

     

    Mi megtanultunk már ez idő alatt a másikról egyet s mást - fő a megértés, az alkalmazkodó képesség... ami sajnos nincs meg mindenkiben - szerintem benned sem, hogy ilyen negatívan állsz a dolgokhoz. Lehet, hogy neked most is rossz tapasztalatod van - netalán egy rossz párkapcsolatod/házasságod/- ezért látod így a dolgokat.

     

    Én maradéktalanul boldog vagyok - úgy látom, a párom is, aki most itt ül mellettem és ő is nemtetszését fejezi ki ilyen gondolkodásmód miatt.

    előzmény:
    crumplee (105)
    2010-02-08  09:41

Címlap

top