Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Picoprep tapasztalatok

yettike
Létrehozva: 2011. október 7. 10:30

Ismeritek ezt a béltisztítót? Azoknak a válaszait várom, akik már használták ezt a béltisztítót, vagy hallottak már róla.

 

Segítségeteket előre is köszönöm!

  1. 2021. május 29. 09:449.

    Sziasztok! Én hétfőn megyek tükrözésre. Nem tudom, tudjátok-e, de van egy telefonos alkalmazás, a neve Prepit. Fantasztikus, milyen jó! Mindenben segít, van lista az ehető ételekről, az iralokról, végig kísér a tükrözésig. Csak ajánlani tudom!

  2. 2013. július 24. 19:088.

    Kedves Kolonoszkópiát megjártak!

    A Picoprepről lenne nekem is kérdésem. Kb. mennyi ideig tart a WC-re járás, mert én egy kicsit megkésve kezdtem használni (rosszul emlékeztem korábbról), és hogy mikor igyam meg mindenképp a másodikat, ha holnap reggel el akarok menni a vizsgálatra, és nem akarok pórul járni...

    Köszi a segítséget,

    P. 

  3. 2012. december 1. 19:267.
    Én is csak megerősíteni tudom, az előttem hozzászólókat. Talán még csak annyit tennék hozzá, hogy én próbáltam más béltisztítót is, árban majdnem megegyező volt a Picopreppel, mégis a hatását nem kívánom senkinek. Olyan görcseim voltak tőle, és émelyegtem meg hányingerem is volt. Szóval szerintem béltisztításhoz a Picoprep való.
  4. 2011. november 28. 14:436.
    Nekem egy kicsit felmelegedett, amikor elkevertem a vízben, de ez le is volt írva a tájékoztatóban. Megvártam amíg lehűl, és utána ittam meg. Az íze is jó volt.
    előzmény:
    yettike (1)
    2011-10-07  10:30
  5. 2011. november 18. 13:265.
    Ezt használtam én is. Szerintem jó, csak ügyelni kell arra, hogy bőséges legyen a folyadékfogyasztás is mellé. Elég hatékony és kíméletes béltisztító.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2011. október 21. 16:334.
    Én is ezt kaptam a kolonoszkópia előtt. Az íze olyan volt, mint a plussz pezsgőtablettáé. Nem émelyítő és nem is görcsöltem tőle. Szerintem jó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2011. október 20. 21:513.
    Használtam tükrözés előtt, finom narancsos íze volt. Viszonylag lassan jött meg a hatása, de mikor megjött kitisztított elég rendesen. figyelj arra, hogy sokat igyál, de biztosan kaptál egy leírást, hogy mennyit és milyen gyakran kell inni.
    előzmény:
    yettike (1)
    2011-10-07  10:30
  8. 2011. október 7. 17:022.

    Szia!

     

    Én használtam tükrözés előtt. Viszonylag lassan volt hatása, sokáig azt hittem, nem is ér semmit. Aztán mégis...:) Nem volt durva egyáltalán, viszont teljesen kitisztított, a vizsgálat jól ment.

    előzmény:
    yettike (1)
    2011-10-07  10:30

Címlap

top