Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Visszatérő hólyaghurut!

Lexi87
Létrehozva: 2017. november 25. 17:06

Sziasztok! 


Esetleg valaki tud e már valami megoldást a visszatérő hólyaghurutra és vizelési ingerre?! 


Több 4 éve élek ebben,  de már megőrülök ettől!!!  


Végtelenül el vagyok keseredve, hogy nem találok rá megoldást, hogy jobban legyek végre!!!


Tönkre tette már az életem... 

  1. 2017. december 8. 14:5732.

    hűha...ezt a megközelítést még nem hallottam...

    előzmény:
    klaris (31)
    2017-12-06  13:19
  2. 2017. december 6. 13:1931.

    Szegénykém teljesen megértem az elkeseredésed és azt hogy ilyen kellemetlenséggel együtt élni teljesen őrjítő. Először is a sok antibiotikum miatt kellene probiotikumot szedned hogy ne készüljön ki a bélrendszered. Újra és újra valahogy a hólyagodba jut valami baci ez legtöbbször szexuális úton kerül be szóval itt kellene valamit változtatni. Aztán felépíteni a rendszert belülről is hoyg legyen védelmed. Van ph javító hüvelytabletta ami sokat segít és van olyan probiotikum amiben fokhagyma és grapefruit kivonat is van ez is az immunredszeredet is támogatja közben pedig ha van baci és vagy gomba azt is irtja (candies plus dm-ben gyógyszertárban vagy reform boltban ilyesmiben lehet kapni). Keress a neten olyan oldalt ahol ezzel a problémával kapcsolatos cikkek vannak mint pl az intimflóra mert ott még egy csomó ötlet van amiket mi most nem írunk le de neked aranyat érhet. És keress egy jó nőgyógyászt nekem sem az urológus meg a házi doki oldotta meg. Kitartást kívánok és sokkal több évnyi szenvedés után is ki lehet ebből jönni neked is sikerülni fog!!

  3. 2017. december 6. 07:5430.

    előzmény:
    Lexi87 (28)
    2017-11-27  20:32
  4. 2017. november 28. 22:0329.

    Hagyd el a kávét, igyál helyette teát.


    A kávé több összetevője vízhajtó és hólyagot izgató hatású. A tea viszont nem okoz a folyadékmennyiséghez képest erősebb ingert.


    Eleinte nehéz kávé nélkül, de 1-2 hét alatt le lehet róla szokni. Kb. 10 évig mellőztem, a pisilési panaszaim megszűntek, mostanában kezdek visszaszokni, de még mindig csak heti 2-3x iszom. 

  5. 2017. november 27. 20:3228.

    Igen, ezt mind tudom! Most szedtem el egy antibiotikumot, de inkább rosszabbak lettek a tünetek mint jobbak! 

    előzmény:
    Lédienn (27)
    2017-11-26  22:20
  6. 2017. november 26. 22:2027.

    Most mondjam azt,hogy c@rd le,ha nem nézik jó szemmel,ha óránként mész a mosdóba,vagy válts munkahelyet. Tudom,ez nem így működik. 


    De egy biztos,hogy akinek hólyag ill. veseproblémája van,különösen fontos és alapból a terápia része,hogy mindig sok folyadékot fogyasszon. A hólyag belső fala ugyanis nem sima,hanem bordázott,ahol könnyen megtelepszenek,felszaporodnak a bacik és ha ezt rendszeresen sok folyadékkal nem higítjuk és ''mossuk ki",akkor van a baj.


    Figyeld meg,ha napokig csak nagyon keveset iszol,mert elfelejted,mert nincs rá módod,vagy mert már unod az egészet,akkor tuti,hogy kezdődik a cirkusz.

    előzmény:
    Lexi87 (26)
    2017-11-26  21:55
  7. 2017. november 26. 21:5526.

    De a munkahelyen nem nézik jó szemmem ha állandóan wc-re rohangálok ez  gond!  Ezáltal úgy inni se merek!  Szedtem tőzeg áfonyát,  urzinolt,  uro waxomot,medveszőlő levél teát.. De ugy éreztem csak a sok pénzt dobálom ki.. 

    előzmény:
    Lédienn (25)
    2017-11-26  21:43
  8. 2017. november 26. 21:4325.

    Pedig rendkívül fontos lenne,hogy mindig sok folyadékot igyál. Ha ez sikerülne,hidd el,ritkábban lenne problémád. Kevésbé szaporodnának fel a bacik a hólyagban,ami a kínzó panaszokat okozza. 


    Gyógyszertárban kapható természetes hatóanyagú szereket nem próbáltál? Ezek főleg megelőzésre jók és hónapokig lehet,kell szedni.


     


     

    előzmény:
    Lexi87 (24)
    2017-11-26  20:41
  9. 2017. november 26. 20:4124.

    Igen,  4 éve konkrétan antibiotikumokon élek... valószínű mindent kinyírt csak azt nem amiket kéne! Anno azt se tudták mire de csak tömték belęm az antibiotikumokat!  Már ott elrontották az egészet ezzel! Most már ott tartok, hogy az antibiotikumok se nagyon hoznak enyhülést! Ha viszont nem kapok nagyon görcsöl a hasam!  sajnos munkahelyből adódóan nem tudok sokat inni!  

    előzmény:
    Lédienn (23)
    2017-11-26  20:15
  10. 2017. november 26. 20:1523.

    Régebben is volt már itt ilyen topik,ahol u.ez volt a kérdés és szintén leírtam azt,amit neked.


    Ez a félnótás,rosszindulatú,primitív vidéki nyanya,'csendike' már akkor is jelen volt és akkor is ilyen lealázó,durva stílusban köpött be abba a topikba is. De minden topikba ezt csinálja,képtelen a normális kommunikációra,nem kell vele törődni.


    Amúgy meg azért vagy már "hajlamos" a fertőzésre,mert előzőleg rengeteg antibiotikumot és egyéb gyógyszert kaptál. Nagyon lecsökkent a szervezeted védekező rendszere,megszűnt ott a normál baktériumflóra is. 


    Gondolom,tudod azt is,hogy mindig nagyon sok folyadékot kell fogyasztanod és azonnal menj WC-re ahogy érzed az ingert és soha ne tartogasd.


     

    előzmény:
    Lexi87 (20)
    2017-11-26  19:30
  11. 2017. november 26. 19:3922.

    Elszomorító ez a sok trollkodó akik csak unatkoznak egész nap! 


    Voltam győri hólyagkezelésen! A hialuronos hólygkezelést én kértem azóta csináltatnak itt Győrben, mert előtte nem volt, mivel nagyon drága!  Sajnos csak bizonyos ideig hatott... 

    előzmény:
    Kövesdiági (11)
    2017-11-26  09:29
  12. 2017. november 26. 19:3421.

    Úgy tudom a D- mannóz csak e coli fertőzésre jó, mert csak az e coli tapad a benne levő cukrokhoz!  


    Köszönöm válaszod 

    előzmény:
    Rókalány (18)
    2017-11-26  18:43
  13. 2017. november 26. 19:3020.

    Mindent próbáltam amit el tudsz képzelni! Volt hólyag tükrözésem is kétszer,minden szép volt,  ultrahangok sora, ct ezek negatívak!  30 ezerért hialuron savas kezeléseket vettem fel, de egy hétig használt!  Viszont állandóan jönnek a makacs baktériumok, azok mutathatók ki!  A doki válasza sajnos hajlamos vagyok rá!  Ennyivel el van intézve! 


    Ezeket szeretném végeleg eltüntetni!  Neked köszönöm a válaszod, hogy te nem vagy bunkó, mint itt trollkodó!

    előzmény:
    Lédienn (17)
    2017-11-26  18:36
  14. 2017. november 26. 19:2319.

    Mi az, hogy ez?! Vigyázz a szádra kisanyŕm... Vagy tán pasi vagy?!.. Nem lehet eldönteni a nevedből, szal lehetséges !  


    Nem fogok neked semmit bizonygatni, azt hiszel amit akarsz! te egy kis rosszindulatú trollkodó vagy,  akinek nincs semmi dolga, csak egész nap ilyen fa.. ságokat tud írkálni, más posztja alá! 


    Szánalmas amiket írkálsz, de nyugodtan, jókat röhögök legalább rajtad!  


    Ha már más örömöd nincs ezek szerint,  ennyit meghagyok neked sajnálom az ilyen embereket, mint amilyen te vagy... 


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (16)
    2017-11-26  13:28
  15. 2017. november 26. 18:4318.

    A D-mannózt próbáltad már?

  16. 2017. november 26. 18:3617.

    Bizony!  


     


    Az évekig nem gyógyuló és visszatérő hólyaghurutot igen gyakran nem baktérium,hanem gomba okozza! Ennek pedig semmi köze az intimhigiéniához! A vizeletből sem tenyészik ki semmi,nőgyógyászatilag is teljesen negatív minden lelet,miközben a betegnek évekig kínzó és visszatérő panaszai vannak.


    Itthon nagyon kevés urológus végez ilyen esetekben hólyagtükrözést,pedig a gomba okozta hólyaghurutnak nagyon jellegzetes és látható tünete van hólyagtükrözésnél. Ilyenkor az urológusok katéterrel közvetlenül a hólyagba gyógyszert juttatnak több alkalommal,amely azonnal és helyileg hat!


    Közvetlen hozzátartozóm évekig kínlódott ilyen visszatérő hólyaghuruttal,hiába ment el tucatnyi,nagynevű orvoshoz. Neki az volt a mázlija,hogy külföldre ment,ahol szintén elment urológushoz és a fenti terápiával úgy tűnik végleg meggyógyult. Évek óta teljesen panaszmentes.


    Ezt itthon is tudják az urológusok,csak nehéz megtalálni a megfelelő orvost.


     


     


     


     

    előzmény:
    Kövesdiági (11)
    2017-11-26  09:29
  17. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. november 26. 13:2816.

    ...vagy több.


    Nem megy ez sehová, tuti.


    4 évig  hurcolássza ezt a nyavalyát és itt nyávog.


    Ja, igaz is.Dönci bácsi  még nem jött az ötleteivel,mert épp ebédel.


    De, Rózácska néni szerint ma jó az emésztése és lesznek  megérzései....


    Na, lehet hogy erre vár a TI?

    előzmény:
    antironia (13)
    2017-11-26  11:21
  18. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. november 26. 13:2315.

    Figyu, most halál komolyan!


    4 éve nem vagy képes utána járni az okoknak, mi miért van.


    Tudsz te arról, hogy esetleg még gyereked sem lehet, ha ott lenn annyi mindenféle betegség  hosszú időn keresztül bizergál?


     


    Ne az itt megszólalókra és az "orvoshoz küldőkre" légy pipa, hanem csak és kizárólag magadra.


     


    Még egyszer írom: irány a 2. vagy 3. vagy 4. vagy 5. vagy x. doki és csinál rendet a lábad között.


    Érted?????????????,


     

    előzmény:
    Lexi87 (14)
    2017-11-26  11:38
  19. 2017. november 26. 11:3814.

    Szerintem te tedd össze a két kezed, hogy neked nincs ilyesmi bajod...!  Nem tudod milyen az amikor az ember 4 éve ilyen fájdalmakkal él... És már mindenbe próbál kapaszkodni csakhogy enyhülést hozzon... 


    Te sem tudhatod, hogy számodra mit tartogat még az élet! 


    Már bánom, hogy beírtam ide, nem gondoltam volna, hogy ennyi rosszindulatú ember fog írni! 

    előzmény:
    antironia (13)
    2017-11-26  11:21
  20. 2017. november 26. 11:2113.

    _Ha tényleg jártál orvosnál, akkor mégis mit vársz itt noname Katikáktól/Julikáktól/Mancikáktól....?????????


     


    Szerinted majd itt fognak neked olyan antibiotikumot ajánlani, amit az orvosaid nem ismernek...??? LOL 


     


    Max, úgy járhatsz, hogy erre jár valami MLM-es sárkányfűárus, bedumálja neked, hogy ha havi 30e ft-ért megveszed a tuti étrendkiegészítőjét, akkor pikk-pakk meggyógyulsz néhány hónap alatt.....


     


     

    előzmény:
    Lexi87 (9)
    2017-11-26  00:24
  21. 2017. november 26. 11:1912.

    És hogyan állsz az intim higiéniával...??? Nem árt tudni, hogy az ilyen húgyuti fertőzések döntő hányada a nem megfelelő tisztálkodás miatt alakul ki.....  Külön ellenjavallt a tangabugyi használata. 


    De nedves törlőkendő mindenképpen javallott, minden wc-zés után. 


     


     

    előzmény:
    Lexi87 (9)
    2017-11-26  00:24
  22. 2017. november 26. 09:2911.

    Nekem 2 adag antibiotikum segitett!   Győrben hallottam  egy "hólyagátmosásos" technikáról...., de többet nem tudok.Szerintem menj el több urulógushoz, nefrológushoz......valamit csak összehoznak....


    Miért nem a kérdésre válaszolnak egyesek??????


     

  23. 2017. november 26. 06:2110.

    Miért nem jár orvoshoz?


     


     


     


     


     


    [url=https://goo.gl/mCuuA9][color=#ffffff]gclub online[/color][/url]


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (2)
    2017-11-25  17:24
  24. 2017. november 26. 00:249.

    Voltam teljes kivizsgáláson csak, hogy megnyugtassalak! Most írtam ide először, és e témában! De ha téged ez ennyire bosszant, minek lépsz rá elolvasni?! Görgess tovább rajta és ennyi! Olvass mást! 

    előzmény:
    antironia (4)
    2017-11-25  18:00

Címlap

top