PCO, Hólyaghurut..rémálom

Rita92
Létrehozva: 2019. szeptember 3. 00:58

Sziasztok!

Sajnos nem rég kiderült, hogy PCO - s vagyok..  Természetesen megyek tovább hormon, majd terheléses cukor vizsgálatra is. Eléggé elkeserített a tudat, hogy nem lesz egyszerű a gyermek vállalás, mind emellett állandóan rettegek a hólyaghuruttól, mivel folyamatosan kísért 

Még nyár elején megtaláltuk az okát  természetesen e coli baci volt, kezeltettem is magam a megfelelő gyógyszerekkel, majd vissza is mentem egy 'kontroll' vizelet tesztet csináltatni, és minden negatív volt! Örültem is mint majom a farkának, de nem lehetett sokáig, mivel most az esküvőm előtt 2 héttel megint leterített...

Visszatérve a PCO-ra sajnos örökletes anyai ágról, csak úgy mint az inzulin rezisztencia.

Nagyon el vagyok keseredve, nem értem miért történik mind ez velem Tudom vannak ennél rosszabb betegségek is, de annyira szerettem volna teljes mértékben a család alapításra összpontosítani és csak szimplán élvezni az életet a párommal  aki egy végtelenül megértő és kedves férfi lény (szerintem nem is ember, talán valami ufo féle)  

Elnézést amiért így kifakadtam, de 2 óra hosszája ülök ott, ahol a párom szokott tölteni órákat 

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, illetve ki hogy élte meg ezeket a 'kórokat'!

Mondjátok, hogy az esküvőig elmúlik és minden a legnagyobb rendben lesz 

Egy remény vesztett nő ...

6 hozzászólás
  1. 2019. október 10. 12:556.

Always take good care of our body.

Check this out jayisgames

idézet:
    ajalexxx (3)
    2019-09-10 17:13:03

You compose bladder infection until you get the chance to facilitate assessments, and on the off chance that you drink homegrown tea for this, confections in addition to having worked for me and has helped a ton of garlic. Perseverance! Look at PCOS related gatherings where numerous individuals post!

Movie Celebrity Jackets

előzmény:
    ajalexxx (3)
    2019-09-10  17:13
  2. 2019. szeptember 18. 16:435.

Aki olyan fiatal, mint TE  - csak ne légy  remény-vesztett!  A múltkor azt olvastam - pszichés okok miatt is kialakulhat hólyaghurut...na meg egy kis felfázás...  Azért írok, mert én is érintett vagyok....másokhoz képest nekem is gyakran van  és akadályoz a ÚSZÁSBAN   - ami a legkedveltebb szórakozásom....De én már 70 feletti vagyok....és mégis kimásztam belőle...TE IS KIFOGSZ, NE NYAVALYOGJ!!! LÉGY ERŐS ÉS POZITÍV ÉLETSZEMLÉLETŰ!!!!

3. 2019. szeptember 12. 19:304.

Hólyaghurutot írsz amíg nem jutsz el további vizsgálatokra addig megoldás lehet ha erre való gyógynövényes teát iszol, nekem bevált a candies plus és ettem sok fokhagymát az is segített. Kitartás! Nézz neten PCOS kapcsolatos fórumokat ahol sokan írnak!

4. 2019. szeptember 10. 17:133.

Always take good care of our body.

Check this out jayisgames

5. 2019. szeptember 3. 07:502.

A betegjog azt irja elo, hogy a betegnek ertelmes kerdeseket  kell feltenni problemajaval kapcsolatban kezelo orvosanak es az orvosnak minden kerdesere ertelmes kielegito valaszt kell adnia . Tessek feltenni a kerdeseidet orvosodnak ! semmi koze nincs a fertozesnek a hazassag utani javulasra  = hogy majd eskuvo utan elmulik .

Címlap