Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

LSIL(+HPV) gyógyulás

Kari19
Létrehozva: 2019. november 13. 08:34

Sziasztok, 


 


A nőgyógyászati szűrésen LSIL-t diagnosztizáltak nálam, HPV66-tal. A HPV66 a kapott laborpapíromon ismeretlen kockázatú törzsnek van írva, azonban interneten a magas kockázatúak közé van általában sorolva. Van olyan itt aki magától gyógyult meg és nem volt szükség konizációra? Mert elvileg ez magától is megjavulhat, de konkrét eseteket nem igazán találtam. 

  1. 2020. május 5. 22:563.

    Szia, nekem is pont ugyanez van. Neked mit mondott rá az orvos?

    előzmény:
    valika123 (2)
    2020-01-30  15:41
  2. 2020. január 30. 15:412.

    Sziasztok, 


     


     


     


    A nőgyógyászati szűrésen LSIL-t diagnosztizáltak nálam, HPV66-tal. A HPV66 a kapott laborpapíromon ismeretlen kockázatú törzsnek van írva, azonban interneten a magas kockázatúak közé van általában sorolva. Van olyan itt aki magától gyógyult meg és nem volt szükség konizációra? Mert elvileg ez magától is megjavulhat, de konkrét eseteket nem igazán találtam. 

Címlap

top