Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Spazmodikus diszfónia

Ndzsi76
Létrehozva: 2019. december 29. 13:57

Kedves Olvasó! 


 


Spazmodikus diszfóniát diagnosztizáltak nálam, amire az egyetlen gyógyulási lehetőség az, ha botox injekciót kapok a hangszalagokba. Ez sajnos egy meglehetősen ritka betegség, olyan sorstársat keresek, akinek ugyanilyen problémája van, és esetleg kapott már botox injekciót. Tapasztalatok érdekelnének. 

  1. 2020. május 22. 12:313.

    Logopédiai hangterápián már túl vagyok. Nem segített túl sokat, ezért kellett az injekció. Az injekciót 3,5 hónapja kaptam, de kb. két hétig éreztem utána, hogy jobb. Az érdekelne, hogy van-e valaki, akinek ilyenben van tapasztalata. Elég elkeserítő, hogy most már életem végéig injekcióztatni kell magam, és még úgy se tart sokáig a hatása. :-(

    előzmény:
    sabangela (2)
    2020-01-05  20:47
  2. 2020. január 5. 20:472.

    logopediai hangterapiat is szoktak ajanlani 

Címlap

top