Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pecsételés menses előtt?

Anonim85
Létrehozva: 2020. szeptember 14. 07:10

Sziasztok Olyan problémám lenne, hogy 14 éve szedek fogamzásgátlót, még nem volt gond vele. Most sajnos elfelejtettem az elején menses után bevenni két szemet(tri regol) és kB menses utan két héttel elkezdtem pecsételően vérezni vagy inkább barna folyás ez három nap volt észrevehető.. Aztán most pont menses előtti héten két három nap megint megfigyeltem nagyon minimális pecsételést..persze a párommal voltunk együtt nem egyszer ezen idő alatt.. Mi lehet az oka? Jövő héten akkor várjam hogy megjön? Valaki saját tapasztalat? 

  1. 2020. szeptember 14. 10:285.

    Már bocs de nem az én cipőm, oké.. Ha valaki leirja akkor elolvasom és azért írja le mert le akarja.. Ha valaki pedig úgy gondolja hogy nem az cipőm akkor úgy se fogja leirni.. Nem kötelező olvasni amit írok... Orvoshoz fogok igen fordulni de az meg már nem a te cipőd... 

    előzmény:
    Mozdonj (4)
    2020-09-14  09:09
  2. 2020. szeptember 14. 09:094.

    Itt ezen a linken nagyon nagyon nagyon reszletesen el van magyarazva a mi miert meddig mitol... lehetseges a cuccod .
    Orvoshoz fordulj ha a problema aggaszt , mert az , hogy itt kinek a "cipoje" mi miatt pecsetel , az nem a Te "cipod"

  3. 2020. szeptember 14. 08:513.

    Barnazasos topikbol 8050 van ! Hasznald egeszseggel !

  4. 2020. szeptember 14. 08:462.

    Most nezem : 1110 topik targyalta ezt a temat itt ki . Olvasgassad : itt a link

Címlap

top