Krauth Barbara vélemények

Manna08
Létrehozva: 2021. június 18. 07:38

Sziasztok, próbáltam már egy másik topikban, de most itt is kérdezném, hogy van valakinek személyes tapasztalata Dr. Krauth Barbarával? Milyen nála szülni, milyen a hozzáállása a kismamákhoz?

Légyszi, ne pazaroljátok az életeteket kioktató üzenetekre! Tapasztalatokra és véleményekre vagyok kíváncsi :) Köszönöm!

5 hozzászólás
  1. 2021. június 20. 18:285.

Get Sociology assignment help and go on and lead a much accomplished academic life. Our experts at Help in Homework are qualified academically and professionally to provide you with timely and affordable help to make you one of the best scorers of your class. They will complete your assignment as per the guidelines of your professor that you share and ensure that your assignment is accurate and devoid of any sort of plagiarism. Do visit our official website -helpinhomework.org to know more about us and to get in touch with our experts.

előzmény:
    Mozdonj (2)
    2021-06-18  08:23
  2. 2021. június 18. 08:554.

amiben a anuskodo "masik" = amiben a tanuskodo "masik"

előzmény:
    Mozdonj (3)
    2021-06-18  08:53
  3. 2021. június 18. 08:533.

A "masik topik" pont ez alatt van....:  netszemetelsz !

/Megjegyzem : ez a forum sajnos teljesen kiurult  : probalkozz a Hoxa.hu-n ..

S megismetlem : nem baratnot keres az evi 90 000 ezer gyereketvaro magyar kismama , hanem szakorvost .
    Olyat , akinek a korzetebe tartozik es akivel szulhet...
    Olyat olvastam mostanaban , itt , ha jol emlekszem , hogy 70 km-rol ment a kismama a fajdalmaival az idealis top szuleszetre es belehalt feluton a tavolsag miatt ...

Sehol nem talaltam a Neten velemenyt errol a doktorrol , ez ugyan nem jelent semmit , csak azt , hogy nem hirdetteti hatasosan a bizneszet .
    A "sok jot " hol olvastad ?
    Linkeld mar be , legyszives .
    Meg mindig a Janosban van , vagy epp most nyitott maganklinikat ?

Ami itt gyakori , az az , hogy  bejelentkezik egy szemely tobb nicken es dicser , dicser , dicser .. 
    Nem jo dolog : felrevezeti az esetleges raharapot ...
    Ha jot hallottal Rola es gyorsan elerheto , akkor ne habozz .
    Sosem leszel ugyanabban a cipoben , amiben a anuskodo "masik" , aki jot vagy rosszat mesel egy doktorrol .

4. 2021. június 18. 08:232.

Agressziv hirdetes ?

A Noklapja hirdetesbol el. Fizetni kell erte.

Nagyon csoro dolog ingyen megfogni azt , amit a konkurrensek penzert kapnak.

Címlap