Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Soha nem fognak ellátni?

Niallita
Létrehozva: 2021. július 27. 16:48

Röviden annyi, hogy akármi bajom van, akármilyen beteg vagyok, nem mehetek orvoshoz, mert apám és a háziorvoa kicsinál, hogy "megbolondult" és be akarnak gyógyszereztetni. Ezért 4 éve nem is mertem háziorvoshoz menni, nem mintha minden szarral odafutnék és véleményem szerint, bármilyen betegség meggyógyul magától, ami meg nem, így jártam. Azt hozzátenném, hogy az öcsém kb. 20-szor járt ott azóta, hogy kamuzzon.


A történet annyi, hogy nálunk a legfőbb "bűn" a betegség és apám akár még ölni is képes lenne érte bosszúból. Az alábbi sztorinak még évek után is iszon a levét... Most júniusban is beteg voltam, megint kinakartak csinálni, hogy "bolond vagyok". Náluk betegség=bolond. 20 évesen majdnem meghaltam, mert apámék hetekig nem engedtek orvoshoz, veseelégtelenséggel, hanem minden áron be akart gyógyszereztetni pszichiátriai szerekkel, mert előtte 4 évvel megmondta a gyerekorvos... Így is sikerült többször megm~rgeznie, hetekig órjöngött, többször szarrá vert, merr nem gyógyszerezhet be felnőttként. Még mindig itt tartunk.. 


16 évesen, amikor is osztályelső voltam, előtte 8 évig kitűnő... Novemberben lebetegedtem és lázas voltam, a padon bírtam feküdni, fájt mindenem, mindenki elküldött haza... Elmentem a gyerekorvoshoz, vagyis anyám küldött, de apám már akkor őrjöngött, hogy "kicsinál". A gyerekorvos (utál, apici nem engedte leváltani, azóta se szólhatok rá semmit, mert megver) közölte a szüleimmel, hogy "nincsen semmi baja, nem talált semmit, a torka is csak piros, nem gennyes, izomfájdalom nem létezik, influenza nincs ilyenkor, miveo nincsen semmi baja, vitessük be a pszichiátriára". A következő fél év történese az volt, hogy lefogtak illetve mérgeztek emiatt bosszúból, volt, hogy az italomba keverték az erős nyugtatókat, kényszerítettek... Anyám és az öcsém is részt vett a hónapokig tartó mérgezésemben. Hónapokig kába, leszedált voltam, mindenhol bealudtam, hánytam... Máig nem tudom, hogyan éltem túl, nem mertem szólni senkinek, meg féltem.


Máig ennek iszom a levét, vernek, volt, hogy meg akartak ölni, hallgatnom kell odézem, hogy "megbolondultam". Mikor évekkel később, mikor újra be akart gyógyszerezni bosszúból, megkérdeztem, miért csinálta, akkor ment, hogy "mert megbolondultál piszok, nem mentél iskolába piszok, olyannal mentél oda".


Ez feljogosította őt, hogy semmilyen betegséggel nem mehetek orvoshoz, minden apró betegség miatt, vagy ha annyit is megneszelnek anyámmal, hogy fáj a torkom, kicsinálnak, hogy "megbolondult és be kell gyógyszerezni". Most hétvégén is ki akart csinálni, évekkel később, pedig 4 éve nem jártam ott, hogy "megbolondultam, nem mentem iskolába"... Igen, hulkabetegen orvoshoz mentem te barom... Ez feljogoaított hónapokig bedrogozni, meg tönkretenni az életemet. Meg 20 évesen majdnem meg kellett halnom, mert ezek az őrültek be akartak gyógyszerezni és nem engedett orvoahoz... Meg azt sem hitte el, hogy ezért börtön jár, mikor mondtam neki, hogy ezt nem teheti, meg szarrá vert... Nagy behezen elfelejtettem ennek az őrültenek, erre még évekkel később is bosszút áll, ezért? 


 


Komolyan soha nem mehetek ezért orvoshoz?? Még azt is beleírattak ezek a kartonomba, hogy "nem találtam baját, nem akart iskolába menni". Igen, biztos... Ja és az is, hogy drogoztam, mikor soha nem volt ilyenhez közöm, mert az őrült Apuci kitalálta...


Komolyan az ilyen elmebeteg bármit megtehet, amit a beteg agyában elképzel? Egy orvos nem hallott betegségről? Ránézésre kicsinlá valakit... 


Arról nem beszélve, hogy mit okozott nekem, mind szellemileg, mind lelkileg, hogy 16 éves kislányként ezért bosszúból hónapokig mérgeztek... Soha nem mehetek orvoshoz, mert "megbolondult"? Apuci megmondja... A hetekig tartó őrjöngést, verést, fenyegetést, pszichikai terrort, leállt vesével, mert ő kicsinál és begyógyszerez, mert megbolondultam. Majdnem meghaltam... Még egy vérvételre sem engedett el, csak a begyógyszerezés.


Ha egy buta, elmebeteg állatnak vagy a gyereke, megtörténhet ez veled? 


Bocsi a hosszú sztoriért, de én ezt nem bírom.. Aztán elköltözni sem enged és évekkel késóbb is tegyen tönkre... 

  1. 2021. augusztus 13. 14:5110.

    Remek tanács!

    előzmény:
    castaneasativa46 (9)
    2021-07-29  17:31
  2. 2021. július 29. 17:319.

    Egyetemre jársz?


    Nekem volt egy 30-as nőismerősöm, 8 általánosa volt. Intézetis gyerek volt, semmiféle lakhatási lehetőséggel. Elment egy kisvárosi multi céghez szakeladónak, 200 körüli nettóért. Sikerült egy olcsó albérletet szereznie. Most már anyuka, neveli a párjával a gyereket.


    Szerintem el kell döntened, hogy otthoni rumlival befejezed-e az egyetemet, vagy például a fenti megoldással megpattansz - egy 20 évessel akármit nem lehet csinálni! 

    előzmény:
    Niallita (8)
    2021-07-28  22:05
  3. 2021. július 28. 22:058.

    Van itthon net, már mindenhol van, bár rendszeresen volt olyan, hogy belejártak a telefonomba, fiókjaimba, volt, hogy arra ébredtem, nyomják az öcsémmel. Meg most télen volt az, hogy kém megfigyelő programot raktak a gépre, minden leütésemet, megnyitott oldalt és képernyőfelvételeket jelentett nekik...


    Egyetemre járok, szóval érettségi... De az a legnagyobb gond, hogy nagyon falun lakom és nem engedik, hogy elköltözzem... Budapestet meg ki sem hagyják szólni, kb. megszökni tudnék. De a 40 km-re levő városban is követetett a barátnője férjével... Külföld meg még annyira nem jöhet szóba, csakis ahonnan be lehet járni... 

    előzmény:
    castaneasativa46 (7)
    2021-07-28  16:35
  4. 2021. július 28. 16:357.

    Érdekes történet.


    Kiváncsi lennék arra, hogy hány iskolád van. Hová tudnál elhelyezkedni. Egy ügyvéd kapásból felsorolná, hogy milyen és mennyi paragrafust sértenek a kedves szüleid - ha a történeted igaz - és a kedves háziorvosod. 


    Hogyan jutsz internethez?

    előzmény:
    Niallita (6)
    2021-07-28  14:49
  5. 2021. július 28. 14:496.

    Sajnos nem segítenek, épeszű gondolatot sem adtak, megpróbáltam már... Illetve telefonálni is csak meghatározott időben lehet, amit nehéz megszervezni itthon, mert telefonláni sem tudok. Egyszer telefonáltam, de valaki kihallgatta és bosszúból visszamondta a szüleimnek.... Ugyanaz az ember, akivel összeálltak anyámék, hogy zaklasson engem, mert közösen hazudva kicsinlátak, erről szólt az elmútl évem... 


    Egyébként én már bánok, hogy nem haltam meg akkor... Hetekig kínoztak, nem engedtek orvoshoz, mert "megbolondultál, ide agyi gyógyszer kell, begyógyszerezzünk piszkos bolond". Mert a drága gyerekorvos azt mondta évekkel ezelőtt ezeknek az IQ nulla elmbetegeknek, hogy betegség nem letezik, csináljuk ki, gyógyszerezzük be. Ezek a fényevőknél rosszabbak. Vérvételről nem hallottak, legalább azt akartam kikönyörögni, 40 fokos lázzal is kicsináltak... Aztná se ezek, se a gyerekorvos nem hallott betegségről, se vírusokról... Aztán ez a mocskos, buta, pszichopata betegség tagadó bűnöző orvos azóta is praktizál meg gyerekek között van... 


     

  6. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2021. július 27. 23:065.

    Szerintem hívd fel a NANE-t, és ők majd tudni fogják, hogyan segítsenek neked:


    https://nane.hu/erintetteknek/hol-kaphatok-segitseget/

  7. 2021. július 27. 18:584.

    Meg nem tudom, hogy ez valakinek vicces? Neked leheg, másnak a tragédiája. Alapesetben röhögnék én is ilyen elmebetegeken, ha az az elmebeteg, nem megver, illetve próbálna meg begyógyszerezni, meg lefog és mérgez. Ja meg, hallj meg 20 évesen, mert "én tudom mi bajod, be vitetlek a pazichiátriára", meg egy barom szarrá akar drogozni, de orvohoz nem enged és majdnem meghalsz. Ha ellent mersz mondani, szarrá ver igen... Mert nem mondhatsz neki ellent... Professzor apucinak... 

    előzmény:
    Mozdonj (2)
    2021-07-27  17:24
  8. 2021. július 27. 18:513.

    Mi van??? 


    Egyrészt nekem nincs rendőr apám, meg nem tudom, milyen fodrászról bezsélsz, hol tiltott le? A fenti neveket sem ismerem?


    Nem azért írtam ezen, hogy valaki neveseen. Szerinted viccesh, ogy kvázi drogokkal mérgeztej valakit tizenévesen bosszúból, mert megmondta a gyerekorvos, hogy nem beteg? Szerintem tragédia... 

    előzmény:
    Mozdonj (2)
    2021-07-27  17:24
  9. 2021. július 27. 17:242.

    Errol eszembe jut Antironia... Gigi !  mennyit vihogtunk a topikjaidon , a kontrollmanias edesanyadon , a popsidat bamulo nyugdijas rendor apukadon , a letiltott fodraszrol...

Címlap

top