Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ergam csepp vélemények

Sziszi7878
Létrehozva: 2022. március 23. 10:19

Sziasztok!


Nagyon erör vérzéssel mentem nögyogyászhoz. Teljesen kivéreztem. Vérszegény lettem nagyon. A Dokim vizsgálaton méhvérzést állapított meg. Ott adott oxitocin injekciót és valami vérzés csillapítót.másnapra elmulott  vérzés. Harmadnapra ismét picit vérzek. ergam cseppet írt fel a dokim amit két napja szedek 3 szor 15 cseppet írt. Nem mertem többet elsö nap csak 2 szer 10 cseppet paráztam a mellékhatástol. Ma emelem 15 csere. Mijen hatást lehet várni töle? Elmulasztja a vérzést? Köszi válaszotokat. Be vagyok pánikolva nem akarok kaparást. 

  1. 2022. május 24. 22:523.

    Szia!


    Csak most láttam meg a topicot. Hogy vagy azóta?


     

    idézet:
    Ganda (2)
    2022-04-29 18:43:31

    Sziasztok! Meheltavolitas elott allok, s teljesen kivagyok. Lassan hsladnak a vizsgalatok  az orvosok szukszsvuak. Rakmegelozo allapot all fen. Nem tudom felfogni  hogy ugyanugy jarnak el mint 60 eve. Van itt sorstarsam? Hab a tortan, hogy munka nelkul vagyok igy nincs betegallomany. Egyedul elek  hogy a viharba fogok labadozni? SOS valaki!

    előzmény:
    Ganda (2)
    2022-04-29  18:43
  2. 2022. Április 29. 18:432.

    Szia!


    Csak most láttam meg a topicot. Hogy vagy azóta?


     

Címlap

top