Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Állandóan ideges vagyok

Klkbrn
Létrehozva: 2022. május 8. 13:00

Sziasztok!


 


 


Állandóan reggeltől estig ideges vagyok .


Egyedül élek szeptember óta,azelőtt egy lakótelepen ezer ember között de a főbérlő eladta a lakást .


A munkám is borzasztó,24 órás házi ápolás,nem mehetek ki a házból,csak egy héten egyszer 2 órára mert nem lehet a beteget egyedül hagyni.


Itthon is egyedül vagyok ingerszegčny környezetben 


Azt vettem észre,ha sokat vagyok emberek között,ha sétálok,ha megyek akkor utána általában jobban vagyok.


De másnap felkelek és ugyanolyan rossz .


Nincs kedvem semmihez, megindulni is nagyon nehéz,de ha megyek utána jobb.


De hova menjek állandóan...mit csináljak egy 30m2 lakásban...ajjj nagyon nehéz.


Segítsetek kérlek 


Tényleg segít a depimen ha az emberek közč megyek?

  1. 2022. május 15. 18:5615.

    Úgy sikerült egész délelőtt sétálni, hogy 2 hetet vagyok kint  és kettő hetet itthon , váltásban dolgozunk.


     


     

    előzmény:
    Mozdonj (10)
    2022-05-13  09:37
  2. 2022. május 15. 18:5414.

    Bár tudnám miről van szó .

    előzmény:
    Mozdonj (10)
    2022-05-13  09:37
  3. 2022. május 15. 18:5413.

    Rendben, köszönöm,ezt fogom tenni.


    Igen,ez a munka csak az életet veszi el tőlem.

    előzmény:
    vauf (9)
    2022-05-10  12:40
  4. 2022. május 13. 10:0812.

    Szia.


     


    30 éves vagyok.


    Kb ez a durva idegesség olyan 2-3 hete van.

    idézet:
    Klkbrn (5)
    2022-05-09 14:54:54

    Napközben nagyon rossz 


    Ma egész délelőtt sétáltam de semmi ... ugyanolyan ideges vagyok és eső miatt haza kellett jöjjek.


    Előtte ,pár hete is ideges voltam de akkor bevettem egy Valeriánát és valamivel jobb lett de már nem segít 


    Vehetek be akármennyit,nem jó.


     

    idézet:
    Klkbrn (8)
    2022-05-09 15:03:54

    Na es a harmadik helyen , a gyakorikerdeseken meg nincs munkad... undok dolog es nem becsuletes , ahogy  felrevezeted a joindulatu  hozzaszolokat ......................


    Délelőtt két helyre beadtam a papírjaim és sétáltam amíg el nem kezdett esni az eső.


    Hiába szedek Valeriánát,nem használ semmit,ideges vagyok,jár a kezem és a lábam is állandóan.


    Feszült vagyok, szorongok.


    Mi segíthet ezen ?


    Egész nap nem csinálok semmit,nem is bírok az idegtől.


    Kedvem is rossz.


     


    (2 hónapja nincs munkám, egyedül vagyok itthon


    Eddig ha elmentem valamerre jobb volt,de ma egész délelőtt sétáltam,semmi .... idegesebb vagyok mint előtte )


    Segítsetek kérlek !

    előzmény:
    Klkbrn (8)
    2022-05-09  15:03
  5. 2022. május 13. 09:4711.

    Nem keso kezbevenni magadat : ha anno az iskolaban dolgoztal volna , nem jutottal volna idaig .
    Ezert az allitolagos Gizianyud a felelos : ha elmondta volna kedvesen , amikor nem volt kedved a sulihoz , hogy a papa-mama dolgoznak , s a gyerek is dolgozik , mint a "nagyok" . A gyerek munkahelye az iskola... akkor ma nem itt tartanal..


    Szerencsed van : soha nem volt annyi felnottkepzo , mint ma. Pallerozott aggyal kilephetsz a mizeriadbol...

  6. 2022. május 13. 09:3710.

    Persze , hogy imad Teged az a magatehetetlen beteg . 
    Elhiszem .

    Ha mar loditasz , akkor lodits jol : ha azon sirdogalsz , hogy hetente egyszer 2 orara mehetsz csak ki , akkor hogy sikerult egesz delelott setalnod?? 


    Hoxan is lattalak :  "Azt vettem észre ha kimegyek emberek között vagyok akkor jobb. "


    De : majus 8-an eppen leallt az erdeklodes a topikod irant " Megoldás idegesség ellen?  " , miutan a vita heveben mas néven /// - "veletlenul" az anyukad nevén , mint probalod kimagyarazni - //// belepve valaszoltal/sirankoztal egyet a nagyon nagy idegessegedrol .. ott 23 eves "ferfiu"  vagy : "iztonsagi ör" , s mint kiderul ket oldal nyigés utan , egy tanyan teheneket es lovakat orzol ejjel , kameraval.../?????????????/  Pecsi vagy , aki a Dunaparton setal... 


    MIERT NEM LEHET NORMALISAN ES EGYSZERUEN AZT IRNI , HOGY EGYEDUL VAGY ES UNATKOZOL ?

  7. 2022. május 10. 12:409.

    Szia, tapasztalatom szerint az erős szorongás azt jelzi, hogy van benned valamilyen fontos igény, ami nem tud a felszínre jutni. A munkád nagyon megterhelő lekileg, napi sok órában kell készenlétben állnod a segítő szerepében. Közben lehet, hogy lennének más dolgok is, amiket szívesen csinálnál egy másik szerepedben. De mivel dolgoznod kell, ezek nem juthatnak a felszínre.


    Szóval talán gondold át, mit szeretnél még csinálni az életedben, amely most meglehetősen egyoldalú. Csinálj egy őszinte igénylistát szerintem első lépésben.

    előzmény:
    Klkbrn (8)
    2022-05-09  15:03
  8. 2022. május 9. 15:038.

    Szia.


     


    30 éves vagyok.


    Kb ez a durva idegesség olyan 2-3 hete van.

    idézet:
    Klkbrn (5)
    2022-05-09 14:54:54

    Napközben nagyon rossz 


    Ma egész délelőtt sétáltam de semmi ... ugyanolyan ideges vagyok és eső miatt haza kellett jöjjek.


    Előtte ,pár hete is ideges voltam de akkor bevettem egy Valeriánát és valamivel jobb lett de már nem segít 


    Vehetek be akármennyit,nem jó.


     

    előzmény:
    Klkbrn (5)
    2022-05-09  14:54
  9. 2022. május 9. 14:587.

    Imád engem , akármilyen hihetetlen számodra 😊

    előzmény:
    Mozdonj (3)
    2022-05-09  06:43
  10. 2022. május 9. 14:576.

    Huhhh..ez most sokként ért.


    De köszönöm!


     


     

    előzmény:
    castaneasativa46 (4)
    2022-05-09  12:25
  11. 2022. május 9. 14:545.

    Szia.


     


    30 éves vagyok.


    Kb ez a durva idegesség olyan 2-3 hete van.

    előzmény:
    vauf (2)
    2022-05-08  18:13
  12. 2022. május 9. 12:254.

    A régi időkben egy fáraó úgy gondolta, hogy az egyik fiával meghallgatja az istenek beszédét. Ezt úgy kívánta elérni, hogy a kisfiút egy templomba záratta, és egy néma dajka látta el. Néhány évig így élt a gyerek, majd a papság előtt számot adott a tudásáról... elkezdett mekegni.


    Ugyanis a templom körül legelésző kecskék hangját megtanulta, de semmi egyebet. Enyhén értelmi fogyatékos lett.Az idegsejteknek a működéshez állandóan ingerekre van szüksége - persze a túl sok inger is árt. Ezért vagy ideges, feszült. Igen a változtatás rajtad áll!


     

  13. 2022. május 9. 06:433.

    A "témaban" szereplo magatehetetlen beteget sajnalom. 
    Sajnos az "ilyen" fizetett alkalmazott valoban letezik. 
    Van valasztasi lehetosege . 

  14. 2022. május 8. 18:132.

    Szia!


    Mennyi idős vagy? Mióta érzed, hogy állandóan ideges vagy? Két hete vagy hónapok óta, esetleg több ideje?

Címlap

top