Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rákóczi Renáta

nikicah
Létrehozva: 2020. augusztus 17. 14:48

A kickbox-os női bajnok, aki az exatlonban is szerepelt. Akik ismerik, rendszeresen figyelemmel kísérik, azoktól kérdem pusztán kíváncsiságból:

1. Szerintetek egy teljesen átlagos, hétköznapi nő meg tudná alaposan verni őt úgy, hogy véresen, monoklisan, megszégyenülve zokogjon a földön elterülve?



2. Vagy mondjuk két nő lefogná, egy harmadik pedig ököllel ütné a hasát, abból ki tudna még jól jönni?


https://www.presztizssport.com/sites/presztizssport.com/f iles/imagecache/cikk_allo_320px_jobb/images/sokszinu-bajnok- 24469.jpg

  1. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2020. augusztus 18. 14:427.

    A fer play alap a civil életben is. Az ám!


    Tudom, hogy fogalmad sincs miről beszélek.


     

  2. 2020. augusztus 18. 09:326.

    Jó, akkor hülye. De ha már volt bátorságom feltenni, legalább egy-két épkézláb válasszal szánjatok meg a konkrét kérdéseimre, akár te, akár mások. 

  3. 2020. augusztus 18. 08:375.

    Nem "brutalis" amit irtal , hanem HULYE

    előzmény:
    nikicah (4)
    2020-08-18  08:15
  4. 2020. augusztus 18. 08:154.

    Utólag visszaolvasva elismerem, hogy brutális amit írtam, de hidd el, nem vagyok irigy a Renire. Nem fogod elhinni, de nagy rajongója vagyok, viszont belátom azt is, hogy senki sem legyőzhetetlen és tényleg kiváncsi vagyok, valamelyikőtök el tudja e képzelni, hogy egy teljesen random átlag nő helyben tudná e őt hagyni? Illetve a kettes számú szituációs kérdésem is áll még.

  5. 2020. augusztus 17. 22:303.

    Ha már kérdezed, - szerintem:
    1. Nem!
    2. Igen!

  6. 2020. augusztus 17. 19:482.

    ???????????????? Hany eves vagy angyalka ?


    Miert vagy kivancsi ilyen marhasagokra  , illetve miert ilyen marhasagokra vagy kivancsi ?


     Irigyled ?
    Iratkozz be egy sportklubba , edzzel ejjel-nappal es hatalmas erofeszitessel es kitartassal , onfelaldozassal egyszer talan Te is elsportolo leszel... Vigyazat : MUNKAROL van szo

Címlap

top