Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Excel, Word - Szeged és kö

vizmu
Létrehozva: 2012. február 22. 13:52

Sziasztok! 
Tanfolyamot keresek Szeged környékén, amely kifejezetten a táblázatkezelő és szövegszerkesztő programok emelt szintű használatát célozza meg. Informatikai végzettségem van, irodában dolgozok, most éppen GYED-en vagyok itthon és mire visszamegyek szeretném felfrissíteni a tudásomat, illetve jó lenne magasabb szintre is eljutni. 
Tapasztalatokat várok olyanoktól, akik részt vettek már ilyen gyakorlati tudást célzó tanfolyamon, illetve, ha esetleg jár erre valaki, akik felnőttképzési intézményben dolgozik és tudna ezzel kapcsolatban küldeni ismertetőket, azért is nagyon hálás lennék. 

 

A KIT-et a MIOK-ot már hívtam, a  2F-nél sincs semmi, sajnos, de hátha valaki tud ajánlani mást is!

 

Köszönöm szépen!

vizmu 

  1. 2020. Április 18. 15:344.

    Hello!

    Nem tudom aktuális-e még, de Excelre ők simán kikupálnak egy nap alatt!

  2. 2012. február 22. 19:293.
    köszi:)
    előzmény:
    zimmezumma (2)
    2012-02-22  18:06
  3. 2012. február 22. 18:062.

    Szia!

     

    Ők esetleg?

     

     http://www.kurzusfelnottkepzo.hu/eler.html

     

     

     

    előzmény:
    vizmu (1)
    2012-02-22  13:52

Címlap

top