Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Honlapkészítés infó

phangan
Létrehozva: 2014. január 20. 17:17

Sziasztok!

 

Szeretnék egy egyszerű honlapot csináltatni valakivel, akár nem is céggel, hanem egy magánszeméllyel.

Tudtok-e ajánlani ilyet? 

  1. 2020. november 6. 06:4410.

    Számos e-kereskedelmi platform van a piacon pl. WooCommerce, vagy a magyarok közül a Shoprenter, UNAS. Ám a Shopify webshop készítés azért annyira népszerű, mert ennek a kanadai cégnek 1 millió ügyfele van világszerte és a számuk évente 30%-al növekszik.

  2. 2020. november 5. 21:139.

    Amúgy támogatom az előttem szólót, egy webdesigner tanfolyam végtelenül hasznos lehet, én is tanultam, hogyan kell weboldalt szerkeszteni.

    előzmény:
    SpecikkLili (8)
    2020-08-13  14:50
  3. 2020. augusztus 13. 14:508.

    Hello!


    Szerintem nem kell ehhez külsős embert kérned, te magad is egyszerűen megtanulhatod egy tanfolyamon, vagy akár netes videókból ! Érdemes is, mert egyrészt távmunkában is egyszerű csinálni, másrészt elég keresett is mostanában!

  4. 2020. június 17. 22:007.

    Sziasztok!


     


    Én tudok ajánlani megfizethető szolgáltatási site-ot, ha valaki weboldalt (vagy bármi egyéb munkát) szeretne készíttetni.


    Qjob.hu


    Röviden: Megadod, milyen feladatra keresel szakembert, az ajánlatok közül kiválasztod a számodra szimpatikus (gyorsabban végző, jobb áron dolgozó...) felhasználót, ő elkészíti Neked a megadott feladatot a megbeszéltek szerint. Értékelve vannak a szakemberek, így ez alapján is ki tudod választani a számodra szimpatikusat.


     

  5. 2020. január 2. 22:306.

    Sziasztok.


     


    A vállalkozásom kapacitásának bővítéséhez,weblapra lett szükségem. Körűlnéztem profi honlapkészítőknél,  de túl drágának sőt megfizethetetlennek találtam Őket.Sok rejtett költség csak az ajánlattétel után derűl ki.  (Amelyek akár százezrek is lehetnek.) Ezt nem tudtam vállalni. Egy ismerősöm ajánlott egy egyetemista fiatalembert,aki szintén profi,de korrekt áron elkészítette.Azóta folyamatosan Ő kezeli a webáruházat is.Havi online marketingterv, hirdetések összeállítása és reklámozása,szinte barátilag.


     


    Azóta vállalkozásom bevétele és megrendelőim száma megsokszorozódott.Merem Őt ajánlani! Erre az e-mail címre lehet neki írni: startweb@citromail.hu

  6. Torolt_felhasznalo_289421
    Torolt_felhasznalo_289421
    2014. január 21. 08:475.

    Egyszerű cégeset, vagy egyszerű "csak beirkálok" jellegűt?

     

    Az oldalak tervezése attól függ, hogy mire szeretnéd azt használni. Ilyen... blog jellegű, egyenfelépítésű oldalak "tervezése" ingyenesen is elérhető (van, ahol még domainregisztráció sincs). Ezek alkalmasak mindenféle blogoknak (netnapló írására, esetleg pár fénykép (némelyiknél 1-2 video) feltöltése... stb. és... ennyike). Változtathatod - bizonyos szűk kereteken belül - az oldalad megjelenését, van olyan is, ahol funkciókat válogathatsz... ilyesmi. Ezért tényleg felesleges "keresni" valakit. 

     

    A komolyabb üzleti oldalak (pl. netáruházak, újságok... stb.) tervezése, legyártása és működtetése már szakértelmet igényel és - a komplexitásától függően - sok-sok munkaórát és - természetesen - pénzt (ehhez a legjobb domain konstrukciók - szerintem - a Godaddy-n érhetők el, egyébként).

     

    Ezek a dolgok már csak azért sem a "mindegy" kategóriába tartoznak, mert az üzleti oldalaknak nem csak a megjelenés, a jól tagoltság... stb. számít, hanem pl a "betöltési idő" is. Ráadásul; a bénán kódolt (vagy nagyon régi típusú) oldalak be sem töltődnek androidon, vagy iphone-on - így az okostelefonos netezők már ki is estek a potenciális vevőid halmazából.

    Mivel a netezők döntő többsége 7-8 sec-nél nem vár többet egy oldal betöltődésére, ezért az üzleti célú oldalra érdemes költeni és szakembert keresni.

     

    A gugli több céget is kidob jó referenciákkal (legyen mindig próbaüzem és garancia!!!); érdemes velük próbálkozni.

    előzmény:
    phangan (1)
    2014-01-20  17:17
  7. 2014. január 20. 20:404.

     http://themeforest.net

    kész honlapok ezrei!

    előzmény:
    phangan (1)
    2014-01-20  17:17
  8. 2014. január 20. 18:383.
    Azért kell honlap is erre, amire akarom. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_364560 (2)
    2014-01-20  17:28
  9. Torolt_felhasznalo_364560
    Torolt_felhasznalo_364560
    2014. január 20. 17:282.
    Ma már mindenki a facebookon nyit oldalt
    előzmény:
    phangan (1)
    2014-01-20  17:17

Címlap

top