Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

EÜ tanár mester képzés

Bogi414
Létrehozva: 2022. január 1. 16:08

Szaisztok! Tudom hogy nem a legmegfelelőbb helyet kerestem meg de nagyon szeretnék valakivel beszélni aki elvégezte az Egészségügyi Tanár mesterképzést az ETK-n mert erősen gondolkodom a jelentkezésen de a felvi.hu-s általános leírások kívül semmit sem tudok róla. Érdekelne milyen nehéz meg ilyne általános dolgok.


köszönöm,


Bogi

  1. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2022. január 1. 19:172.

    Hát volt egyáltalán ilyen képzés már korábban is? Csak mert manapság van egy pár újfajta szak, szóval lehet az is, hogy ez is új...


    Másrészt kinek mi a nehéz... Gyengébb képességekkel mindig többet kell gürizni, mint kiemelkedővel - szerintem indulj ki abból, hogy az alapdiplomád megszerzéséhez mennyire kellett magadat megerőltetned! Mindazonáltal ha valakit valahová felvesznek, akkor azért bízhat benne, hogy megvan rá a képessége, hogy el is végezze - persze lehetnek sajnálatos esetek, pár százalék mindig kiesik, de azért ez leginkább rajtad múlik, és nem tilos segítséget kérni, ha valamiben elakadsz a tanulás folyamán. Bár ezt diplomás emberként valószínűleg tudod...

Címlap

top