Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Milyen autód van?

Szoljanka
Létrehozva: 2008. február 20. 00:38
Neked?
  1. Torolt_felhasznalo_145006
    Torolt_felhasznalo_145006
    2008. március 9. 18:13105.

    Mielött kimondom a véleményem tisztázok vmit:

     

    1. nem ismerlek benneteket

    2. nem ismerem a dolgok előzményeit

    3. végigolvastam a hsz.-ket

    4. Megállapítottam h nem csak nagy a pofád még bunkó is vagy.

     

    Neked nem mindegy milyen autója van? Nem mindegy h hitelre vettem vagy sem? Mindenki úgy boldogul ahogy tud az életben.

    Neked nem mindegy h milyen a lakása?

     

     

    És mégvalami: azt irogattad neki h ócsárol téged, meg nagyképüsködik. Aranyom: OLVASD VISSZA A HSZ.-DET H KI A NAGYKÉPŰ!

    előzmény:
    kysslina (79)
    2008-02-23  07:41
  2. 2008. március 9. 17:00104.
    Ilyen
    előzmény:
    Szoljanka (1)
    2008-02-20  00:38
  3. 2008. február 28. 20:29103.
    Minek allsz le vitatkozni evvel a 6o karatos bunkoval?

    Szerintem a guta megutni ha keresztul neznel rajta. Probald ki
    előzmény:
    kysslina (94)
    2008-02-23  09:05
  4. 2008. február 27. 10:19102.

    Tudod azért kicsit nézz magadban.

    Vádaskodsz hogy Lina jár a nyakadra. Hadd emlékeztesselek rá amikor eltűnt a társaság innen és te tudtál róla (vagyis te  bejártál kukkolni a társasághoz és olvastad miket írunk) addig nyálaztad a netet amíg ránk nem akadtál a másik weboldal fórumon. Aztán mivel te annyira nem lihegsz a másik nyakába, amiket ott olvastál, azokat szemrebbenés nélkül írogattad be emitt.

    Meg aztán annyira nem lihegsz a Lina nyakában hogy franc tudja hány km-re képes vagy utána járni hogy ő mikor mit csinál, hova megy, melózik nem-melózik.. de jólinformált vagy?, ha téged valóban annyira nem érdekel, akkor mifenéért gyűjtöd róla az infókat ennyire mániákusan, hogy hány hónapos terhesen melózott??

     

    Nókomment..

    előzmény:
    ANDREA* (89)
    2008-02-23  08:21
  5. 2008. február 26. 12:05101.

    HOPPÁ!!!!!!!!!!

    Most látom csak, hogy a "Porsche popsi" képet elírtam, az nem Cayman, hanem Gambella!!!!   

    Nem mindegy ám!      

     

    előzmény:
    HarisnyásPippi (100)
    2008-02-26  11:58
  6. 2008. február 26. 11:58100.

    Hát, igen, szépségesek....

    Tudod, ilyenkor örülök, hogy nem én nyertem a lottó 5-öst (sosem lottózom), mert bizony nagy bajban lennék, nem tudnék választani!

    Áááááá, neeem, 80 éves koromban már nem kéne ilyen "szekér".
    Gondolj csak bele. Beülök a volán mögé, a mellettem lévő ülésre berakom a járókeretemet, így már az ételhordónak is alig marad hely, hogy a jóképű, fiatal, izmos, napbarnított, fedetlen felsőtesttel stopoló fiúkról már ne is beszéljünk!    

    Tettem fel én is néhány szépséget, nézd meg!
    Nagy nehezen megtaláltam azt az Infinitit, amibe szerelmes vagyok, az újabb már nem tetszik!

    Az új "bevásárló" autódhoz pedig kívánok Neked sok boldogságot és sok-sok örömöt!  

    előzmény:
    ANDREA* (97)
    2008-02-24  06:38
  7. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2008. február 26. 10:1299.
    Nekem a saab jobban tetszik de nem a cabrio változat.
    előzmény:
    ANDREA* (68)
    2008-02-23  07:06
  8. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2008. február 26. 10:1098.
    Mi nagycsaládi vállalkozásunknak mindenképpen egy kisbusz lenne megfelelő.
    előzmény:
    ANDREA* (60)
    2008-02-22  18:48
  9. 2008. február 24. 06:3897.
    előzmény:
    HarisnyásPippi (93)
    2008-02-23  09:01
  10. 2008. február 24. 06:3396.

    Pedig meg neztem is, de annyira draga, hogy inkabb nem tettem oda.

    Itt van neked es meg tettem melle egy-ket szepseget. 

    "Bevasarloautok"

    előzmény:
    HarisnyásPippi (93)
    2008-02-23  09:01
  11. 2008. február 24. 06:2695.

    Eszmeletlenul jol nez ki. Talan majd 80. szulinapomra kerek egy ilyet, vagyis hasonlot, mert addigra ez mar odivatu lesz.

    Nem baj ha nagy, az sem ha kicsi ...

    Na igen en is bevasarlo autonak hivom ezeket a kis cabriokat.

    Epp megfelelne a celnak...az a nahany kis bluz elferne mellettem az ulesen is.

    Na jo aztan felebredtem. Maradjunk meg kicsit a talaj kozeleben.  

    előzmény:
    HarisnyásPippi (93)
    2008-02-23  09:01
  12. 2008. február 23. 09:0594.
    Mi van??? 6 honapos koromig?? Te nem vagy normalis komlyan. Hogy tudsz ilyeneket kitalalni?? Ket magyar fiut ismerunk, de azok a mellettunk levo ETTEREMBEN dolgoznak. Lattal te mar hathonapos terhest???

    Videkre... Mi? Hova?? Kell?? Mirol beszelsz te? Andi, ne igyal mar ennyit!
    előzmény:
    ANDREA* (84)
    2008-02-23  08:05
  13. 2008. február 23. 09:0193.

    Kár, hogy nem volt a listádon a Dodge Viper, arra szavaztam volna. Egyik ismerősömnek van, nagyon betyár.
    A Pontiac és az Infiniti közül én az előbbit választanám, pofára nekem jobban bejön.

    Tettem fel két képet az enyémről.   
    Éppen a piacról érkeztem haza, amikor a fotók készültek.

    Nem, persze sajna nem, pedig nagyon tudnám szeretni.
    A tálalószekrényemen mindenesetre van egy 28 cm-es példány!   

    előzmény:
    ANDREA* (68)
    2008-02-23  07:06
  14. 2008. február 23. 08:5792.
    Jajja, csak nehany centivel kissebb Ne idegesdj mar ofi, a fordunk nem egy kamion valoban. A tiedbe beferne egy zsiraf is fekve Jo is az!

    Meg szerencse, hogy nem vagy koszos, mindenki mas biztosan az lehet Ez am a erenyes asszony! Mond csak! oszt raersz harmotokra kitakaritani egesz allo nap netezes kozben? Tudod, elhiszem, hogy ezt irod,kell mindenkinek a satisfaction! Neked ez: kinyaltad a lakast. mas ezt amugy megcsinalja felkezzel, de hat kinek kepessegei szerint ugyebar..

    Nu akkor van egy meno jarganyod, vettel hozza borgatyot is,.. Tehat ki is rittyentetted magad, mossssmaaa azt mond mar meg, hogy mikor is akarsz szulni?? Az 50. elott, vagy utan? Feszegetted a temat nagyon, sot tepted itt a szad hetekig. szep lehetsz bornadragban... Komolyan. Mint a virslid a poharban.. az is szep volt, most miert baj, hogy irtam? Hiszen a jo izlesed tudod... Jo lett a porkolted is, kozel az 5.xhez tudtal mar fozni eloszor egy porkoltet, de tudjuk, hogy neked a konyha az otthonod.

    Kostolgass csak Andi, mert ilyenkor kedvet kapok en is kostolgatni. Nem nagyon zavar az NLC-rol a kitiltas, tuljdonkeppen megszoktam mar.
    előzmény:
    ANDREA* (89)
    2008-02-23  08:21
  15. 2008. február 23. 08:4291.
    Feltetted, en meg lementhetem)) es ott rogok rajta, ahol akarok
    Jajj, en meg a regi de szep vagyok fotoidrol beszelek! Szarok en arra, hogy te mihez jarulsz hozza. En sem jarultam hozza, hogy a fehernemuimet, az irataimat, a haloszobamat fenykepezgesd, azt sem, hogy kikutass, hogy meglopj, feltord a privatjaimat, es hogy elkuld magadnak e-mailben az en sajat gepemen...
    Ugyhogy a szabalyokat te adtad meg, en csak betartom Mi minden kocsit keszpenzre vettunk-))) Ezt vettuk hitelre... hanyadik is? ki tudja mar kovetni...
    A sielesed!!!!!!! Mikor irod, hogy te magas vagy, es nagyot tdsz esni!!!!! Andi! Sielni nem vigyazzallasban szoktak! Behajlitott terdekkel, elore hajolva, vagy kisse elorehajolva.. Vagy te siugrasz? Abban is megdolnek! Elkepzeltelek allva sielni ! jajj te! csurog a konnyem a rohogestol!

    Hogy mi lett volna?? Te irtad ide nem sokkal ezelott, ha nem lennel itt, nem lenne ilyen autod... Vagy mar nem emlekeszel? Olvass vissza!

    Te nem kockaztatsz?? Mirol beszelsz? valami logikai kacsolat van az olvasottak, es a valaszod kozott?? Vagy mar megint...??? Jajj nagy ho lehet arra!! Egyedul vagy mi?? Holnapra mindent kitoroltetsz, mire vilagosan latod, hogy miket irtal, ahogyan szoktad..
    előzmény:
    ANDREA* (85)
    2008-02-23  08:19
  16. 2008. február 23. 08:2790.

    Na akkor osszegzem a ma hajnalt:

    Van egy tucatautom. Sajnos nem vagyok szep. nem jo az izlesem, nem vagyok csinos sem, de mind ez nem zavar, mert egyetlen dolgot meg nem irt Lina.

    Tiszta vagyok, ragyog az egesz haz, joillatuak a ruhaim, a lakasom szereny de nagyon otthonos, ahol mi szepen eleldegelunk. Vannak kanalcsorgesek, mert amugy unalamassa valna az eletunk.

     A gyermekein boldogok, ettol pedig mi is boldogok vagyunk.

    Ez az egyik legfontosabb dolog az eletunkben.

    Na joccakat en ennyit maskor egy het alatt sem irok.

    Meg jo hogy holnap szombat lesz, es nem kell koran reggel felkelni.

    Mindenkinek toltse nagyon vidaman a szombatjat, meg kysslinaek is.

       

    előzmény:
    kysslina (83)
    2008-02-23  07:58
  17. 2008. február 23. 08:2189.

    Meg is orultel volna ha azt mondanad igazad van tenyleg nem sokkal kisebb, csak alig nehany centivel.

    Inkabb ratronfolsz, es fokozod tovabb, mert belul mennyivel nagyobb.

    Te mondod hogy en dicsekszem...nezz bele a tukorbe, te ilyenkor mit teszel?

    Nekem otthon mim lenne? Nem tudom...talan minden, talan semmi...nem vagyok otthon.

    Lina itt vagyok mar 5 eve. Olyan folosleges kerdes, hogy mi lett volna ha...

    Megelegednek azzal ami van. Most is azt teszem. Nem vagyok tobbre, mint amit fel tudunk anyagilag vallani.

    Mi nem kockaztatunk. elunk, kirandulunk, most elvezzuk a havat a sielest, aztan meg majd nyaron a strandot az uszast, a teniszt. Az ami erdekel bennunket. Szeretunk egyutt lennei, szeretunk egyutt nagyokat nevetni...eljuk az eletunket, szerenyen, nem nagylabon, mert annyi penzunk nincs.

    Megelegszunk azzal ami van, de kuzdunk, hogy egyre jobb legyen.

    Erted ugye?

    Dehogy erted... falrahanyt borso. nem is tudom mit irogatok itt ahleyett hogy aludnek...

    előzmény:
    kysslina (73)
    2008-02-23  07:24
  18. 2008. február 23. 08:2088.

    Arra vered magad, hogy 6. eve kint elsz olyan papirokkal, amiszinte egyenlo az allampolgarsaggal, majd mar ket eve allampolgarok vagytok, es kaptatok egy majdnem uj autora hitelt?? ezert aztan erdemes volt kijonni...

    Vicces vagy te Lina. Nem ezert jottunk ki. Az autotnak 2/3-at kp-ben fizettuk es a tobbit meg mar egy ev alatt kifizettuk.

    De nem ezert jottunk ki. Nem is ertem ilyen hogy fordul meg abban az okos fejedben.

    Talan magadbol indulsz ki?

     

    előzmény:
    kysslina (78)
    2008-02-23  07:38
  19. 2008. február 23. 08:1987.

    No, no, no, te hazudozol, en meg meguntam es megvedem magam...   Mar a ferjem sem tart vissza. 

     

    előzmény:
    kysslina (79)
    2008-02-23  07:41
  20. 2008. február 23. 08:1986.

    Rendben, legyen ha te igy nyugodtabban alszol...akkor szerinted az en autom kozepkategorias tucatauto.   

    Remelem most mar jobban erzed magad. 

    előzmény:
    kysslina (80)
    2008-02-23  07:46
  21. 2008. február 23. 08:1985.

    A virslis asztalidisz neked szolt, hiszen tudod, de meg jo hogy nem lattad amit...na mindegy   Eleg ha en nevetek meg mindig rajta.

    Amugy gyorsan visszetettuk am hutobe, nehogy megromoljon. 

    Ne keresd meg, mert ott a csipkebluz lett lefotozva. Gondolhatod, hogy nem bornadraggal hordom a csipkebuzaimat. Ismersz, de hat mindent, de mindent abban a pillanatban kiforgatsz.

    Te valoban elmebeteg vagy!    

    Nem jarulok hozza hogy a kepeimet barki is lementegesse maganak, vagy megjelentesse barhol az interneten!. Ez a bemut oldalamon rajta van. Ne keresd meg, majd en holnap megkeresem. Nincs jogod ahhoz hogy az en kepeimet lementegessed magadnak es aztan te tegyed fol itt es mas forumokon az en engedelyem nelkul. 

    előzmény:
    kysslina (82)
    2008-02-23  07:55
  22. 2008. február 23. 08:0584.

    Igen a heten itt de a mult heten egesz heten beleszakadtal nem? Meseltek a fiuk a barbol, tudod a magyar fiuk.

    Nem is tudtam eddig, hogy ott magyar fiuk is dolgoznak. A lanyokrol hallottam, jo sokan uzik ezt a foglalkozast. Persze megertem, jol lehet vele keresni.

    Na most kielegitettelek? Persze johetsz a magyarazataiddal.

    Lina bloffoltem...

       

    ...vagy is te tudod, hogy igen vagy sem... 

    Terhesen? hat 6 honapos korodig, ezt meseltek a Montreali baratnoknek a te munkatarsaid es baratnoid. Addig nem is nagyon latszott, csak hogy hiztal...aztan mondhatnam mikor mentel vissza,,,azt is meguzentek. Tudjak ki vagyok es adjak a drotot, Arrol is amikor videkre kellett menned nehany hete es megutott aguta, mert ott nincs kuncsaft.

    Na Bloffolok?

    Te tudod, meg en   

    A tobbieket nem erdekli, ok csak olvassak es jol szorakoznak. Ne izgasson ez teged... 

    Persze majd jonnek, hogy fejezzuk be es miert nem privatban, kozben pedig epekedve varjak a folytatast.

    Az NLC-nek is, jo hiszen ingyen musort irhatnam cirkusznak is, szoval ezt mi itt produkaljuk, es az olvasotabor egyre csak no es no...

    Tehat nem torlik, csak ha kerjuk. ha mar valami nagyon szemelyes. Akkor kitorlik, hidd el nem csak nekem, hanem barkinek.

    Probald ki mielott vadaskodnal, hogy az en jo baratom az x meg a y moderator.

    előzmény:
    kysslina (78)
    2008-02-23  07:38
  23. 2008. február 23. 07:5883.
    Nem, en bizonyara nem latlak ilyennek... Jajj de meg ha egyedul lennek! Tul preciz! Meg szereny!!!!! A szepsegednel mar ugye, meg a joizlesednel csak az a nagyobb!! Na, engem mar kitiltanak az biztos, de meg ennyit rohogni!
    előzmény:
    ANDREA* (81)
    2008-02-23  07:48
  24. 2008. február 23. 07:5582.
    Az Infiniti a draga, olvasni azert tudsz ugyi?? Vagy mar teljesen elborultal??

    Ott igazan gazdagok laknak, amerre te laksz, meg a normal kozepreteg. Mar aki persze...., vagy az alatt. A lakeside a dragabb mindenhol.

    A jo izlesedrol!! A virsli poharban asztalidiszeden rohogott az NLC ebekig, no meg a pozolos kepeiden, amikor olyan szinosszeallitasban tundokoltel, mint egy eszement paradicsommadar! Nem baj, azert megvagy elegedve magaddal az a lenyeg!
    Jajj megkeresem azokat a kepeidet isten az atyam, az elegans, es izleses oltozedetdrol! Nem erdekel az sem, ha kitiltanak..
    előzmény:
    ANDREA* (81)
    2008-02-23  07:48

Címlap

top