Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Youtube Editor

Lillyke55
Létrehozva: 2017. Április 1. 10:18

Sziasztok!


 


Van ez a vágóprogram a youtube-on, a múltkor sikerült is használnom. De most az a gond, hogy a legutóbb (tegnap) feltöltött videó nem jelenik meg jobb oldalt a választható videók között és nem tudom áthúzni a szerkesztéshez. Mi ennek az oka?

  1. 2017. Április 1. 10:212.

    Meg vagyok áldva ezekkel a videószerkesztőkkel!  Hónapokig használtam a Windows Movie Makert, több-kevesebb sikerrel, amatőr módon.


    Aztán hirtelen megváltozott valami és nem tudom a számítógépről a programba feltölteni a videókat és zenéket.


    Rákattintok az "Import Video" gombra, aztán próbálom kiválasztani az asztalon vagy a letöltéseknél tárolt videókat, zenéket, de nem jelennek meg! Így nem tudom feltölteni őket.

Címlap

top