Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

3d szempilla kérdés

evelyn13
Létrehozva: 2013. november 13. 23:32

Sziasztok!

Most fogom kipróbálni először a 3d műszempillát, kuponnal vásároltam egy csomagot, de elbizonytalanodtam..mert annyi rémtörténet kereng ebben a témában.

Tudna valaki nekem segíteni és véleményt mondani a Démon Szépségstúdióról (Budapesten)? Oda fogok menni, és jól jönne tapasztalat ha volt már ott valaki, majd 100an vásároltuk meg náluk ezt a kupont, a telefonban az előrejegyzésnél azt mondták 1 óra alatt megcsinálják...picit félek hogy szívás lesz belőle :(

Köszi előre is ha válaszoltok! 

  1. 2013. november 20. 14:257.

    Köszi a vélaszaitokat :)

    A kételyeim megmaradtak, december vége fele megcsináltatom, ha addig meg nem gondolom magam :D

    Majd írok, hogy melyik táborba kerültem, az elégedettek vagy a csalódottak közé. 

     

    előzmény:
    egerész (2)
    2013-11-14  07:14
  2. Torolt_felhasznalo_833625
    Torolt_felhasznalo_833625
    2013. november 16. 10:496.

    Nekem saját tapasztalatom nincs, de egy ismerős is az Aradi utcába jár, talán pont ebbe a szalonba. Ő rendszeresen csináltatja, teljesen elégedett vele.

    Elhiszem a negatív véleményeket, de ha már megvetted a kupont, csináltasd meg,  úgy is mindig kiváncsi volnál, hogy milyen lenne, így legalább kipróbálhatod.

    előzmény:
    evelyn13 (1)
    2013-11-13  23:32
  3. 2013. november 14. 11:215.
    Én annyit mondok, hogy NEEE! Én is az esküvőmre tettem fel és nagyon nagyon megbántam, tuti, hogy soha többé! Az alkalomra szép volt, de kb másfél hét után már kipotyogott a fele magával ragadva a saját pilláimat. több mint a fele a sajátomnak kihullott és nem nőtt vissza! Több mint egy év kellett, hogy nagyjábol rendbejöjjön de nem lett olyan mint régen volt, nem nőtt mind vissza és fele olyan rövidek kb...
    előzmény:
    evelyn13 (1)
    2013-11-13  23:32
  4. 2013. november 14. 10:484.

    Szia! Az egy óra reális lehet, nekem is annyi idő alatt tették fel az esküvőmre. Viszont én csak egy egy alkalomra javasolnám.

     

    Nem bántam meg, mert gyönyörű volt, de nagyon zavart, hogy nem tudom megdörzsölni a szemem, és amikor már nőtt let, ahogy az előttem szólók is írják ilyen kis bumszlik voltak a ragasztó miatt, és ahogy potyogott, egyszerre több szálat is tönkretett. Végül leszedettem, de elég rövidek lettek utána a pilláim, nagyjából fele olyan hosszúak, mint a műpilla előtt, de 3 hét alatt teljesen rendbe jött.

     

    Ha egy jeles alkalomra kell, akkor azt mondom bátran, mert azon az alkalmon szép leszel, de hosszútávon én nem tudom viselni.

     

     

    előzmény:
    evelyn13 (1)
    2013-11-13  23:32
  5. 2013. november 14. 08:363.

    Csatlakozom egerészhez... (szia!)

     

    Én hordtam egy évig 3d pillát, de sok bajom volt vele: amikor nagyot és sűrűn raktak fel, dráma lett a hatás, de nem én voltam... ráadásul nagyon feltűnő volt, amikor elkerzdett potyogni, ráadásul persze nem egyenletesen potyog, hanem ahol eszébe jut... akkor járkálhatsz feltöltögetni, de olyankor meg ragasztotthoz ragasztanak még, s amikor elkezd lenőni a szempillád, azok a kis ragsztódarabok ott fityegnek félúton, nekem irritálták a szempilláim tövét (viszketeeeett....), s amikor ilyen kihullott, vitt rögtön 3-4 szál pillát is... volt, hogy megkopaszodotam félig pilla-ügyileg...

     

    arról nem is beszélve, hogy fokozatosan egyre rövidebbet kértem, s mire jó lett (szerintem) akkora pulláim voltak, mint eredetileg... akkor rádöbbentem, hogy tiszta hülye vagyok és felhagytam vele... mondjuk nekem szerencsére viszonylag hamar rendbejött, de lehetett volna rosszabb is... van, akinek nagyon meg tudja ritkítani a sajátot... (és akkor mű sincs, mert nincs mihez ragasztani...)

     

     

    előzmény:
    evelyn13 (1)
    2013-11-13  23:32
  6. 2013. november 14. 07:142.

    A stúdiót nem ismerem, azonban én nagyon megbántam a 3D-t, szép szempilláim voltak, de úgy véltem, ez milyen kényelmes megoldás, nem kell festegetni, lemosni, nem kenődik el, stb...nekem teljesen hazavágta a szemilláimat, nagyjából egy év volt, mire valamennyire javult a helyzet, de olyan szép sosem lesz, mint előtte.

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    evelyn13 (1)
    2013-11-13  23:32

Címlap

top