Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Eötvös Gimnázium

gabi777
Létrehozva: 2014. február 28. 10:06

Kinek milyen tapasztalata van az Eötvös Gimnáziummal kapcsolatban?

  1. 2014. február 28. 15:493.

    Bemásoltam meszi válaszát: 

     

    szia,

     

    a másik topicban már sokszor leírtam, így nem szeretném már magam ismételni, hogy szerintem a legjobb hely, ahová egy gyermek kerülhet.

    Igaz még csak 7.-es a lányom, de minden nap boldogan jön haza.

    Semmiféle rossz tapasztalatunk nem volt sem a felvételi éve alatt, sem a tanév alatt.

    Imádja a hangulatát, a légkört, a felsőbb évesek elképesztően jófejek a kicsikkel.

    Minden tanárát imádja (állítólag tényleg jó tanári csapatot kaptak), az osztályközösségük remek, és nem a véletlennek köszönhetően, az osztályfőnök részéről nagy odafigyelés, következetesség és rengeteg program, amivel ezt segíti. Végre menő jótanulónak lenni, egyszerűen az az érzésem, hogy a helyére került a lányom.

    Kinyílt, önbizalommal teli, magabiztos lett, pedig csak féléve jár ide! Bocsi, hogy nem nyilvánosan írok róla, de nem szeretném Potyka támadásának kitenni magam... 

    előzmény:
    meszi7309 (2)
    2014-02-28  13:31
  2. 2014. február 28. 13:312.

    Kedves Gabi,

     

    bemásolnád ide az eötvösről a véleményem, mert sajnos nem mentettem...nem férek már hozzá

     

    köszönöm!

    előzmény:
    gabi777 (1)
    2014-02-28  10:06

Címlap

top