Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogamzásgátló Problémái

Lddori97
Létrehozva: 2019. január 3. 00:21

sziasztok! Én egy kérdéssel fordulok hozzatok: már korábban nuvaring gyűrűt használtam és ott az volt a probléma, hogy az egyik hónapban rendesen megjött, míg a másik hónapban kb. 5-6 Nappal előbb. 



n



n



n



n



n



n



n


 Most yadine  fogamzásgátló tablettát használok és  Újból felmerült a probléma: az előző hónapban rendesen megjött, most pedig már hat nappal előtte elkezdődött egy világos barnás-mestruációra utaló vérzés 



n



n



n



n



n



n



n


szerintetek mitől lehet? Mit lehet ezzel kezdeni? Sajnos a nőgyógyászom nem talált ra megoldást, azt mondta hogy végső Esetben marad az óvszer, azzal annyi a problémám, hogy alergiás vagyok rá… Meg nyilván nem szívesen használnám azt elsősorban



n



n



n



n



n



n



n


elore is köszönöm!:)

  1. 2019. január 3. 08:222.

    az a sok   n   betű  még karácsonyról maradt??  


    ja, tudom te nem ő vagy, de törölnöd kellett magad, hogy újabb hülyeséggel visszajöhess.    

Címlap

top