Fogamzásgátló Problémái

Lddori97
Létrehozva: 2019. január 3. 00:21

sziasztok! Én egy kérdéssel fordulok hozzatok: már korábban nuvaring gyűrűt használtam és ott az volt a probléma, hogy az egyik hónapban rendesen megjött, míg a másik hónapban kb. 5-6 Nappal előbb. 

n

n

n

n

n

n

n

Most yadine  fogamzásgátló tablettát használok és  Újból felmerült a probléma: az előző hónapban rendesen megjött, most pedig már hat nappal előtte elkezdődött egy világos barnás-mestruációra utaló vérzés 

n

n

n

n

n

n

n

szerintetek mitől lehet? Mit lehet ezzel kezdeni? Sajnos a nőgyógyászom nem talált ra megoldást, azt mondta hogy végső Esetben marad az óvszer, azzal annyi a problémám, hogy alergiás vagyok rá… Meg nyilván nem szívesen használnám azt elsősorban

n

n

n

n

n

n

n

elore is köszönöm!:)

4 hozzászólás
  1. 2019. június 15. 07:224.

wow awesome this post. i like this post thanx..

free gift cards generator and free gift codes generator and free gift cards generator and free gift card generator and dailymotion video downloader and 

2. 2019. január 14. 21:053.

When it comes to buying windshield wipers you basically have two options; you can either get the wipers supplied by your vehicle manufacturer, or you can buy the windshield wiper 2019 from a windshield wiper manufacturer

3. 2019. január 3. 08:222.

az a sok   n   betű  még karácsonyról maradt??  

ja, tudom te nem ő vagy, de törölnöd kellett magad, hogy újabb hülyeséggel visszajöhess.    

Címlap