Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

EGY KIS KISS KATÓ

gyaloggos
Létrehozva: 2022. június 19. 14:07

MOST olvasok, hogy Kiss Kató a rendőrséghez fordult, miután elmondta, hogy meglátogatta őt a halála után B.K, és a sok gyalázkodás, fenyegetés okán még strokot is kapott.


 


HÁT, ezt nem értem.


 


1./ AMENNYIBEN valóban kapcsolatba tud kerülni már elhunyt, innen eltávozott emberek lelkével, annyiban az afféle rosszindulatú, primitív hozzászólásokkal nem szabad foglalkoznia.


 


2./ AKI ilyen, ehhez hasonló témában szerepel, annak tudnia kell, hogy ezt sokan nem hiszik el, sokan csak azt hiszik, amit maguk látnak, hallanak.


 

  1. 2022. június 28. 13:329.

    KATÓNAK nem súgta meg Berki Krisztián, hogy


    HAJDÚ PÉTERT kirúgják ama csatornától, melyikben


    KATÓ MESÉLT a B.K. halála utáni találkozásról!


     


    MI TÖBB, meg is szűnik az a csatorna!


     


    NAHÁT nahát és hm....?

  2. 2022. június 21. 15:058.

    NO, hát csak néztem utána, nem bírtam ki, hogy ne tegyem meg!


     


    A RÖHÖGÉS fogott el!


     


    Már szombaton megjelent nekem Berki Krisztián – mondta mély meggyőződéssel Kató.


    – Minél frissebb a haláleset, annál nagyobb a megjelenő lélek intenzitása. Úgy éreztem, ­Krisztián segítséget kért tőlem a halála után egy nappal, konkrétan adta a tudtomra a dolgokat, a ­kérdéseit. Ezeket nyomatékosította is különféle energiákkal, például felkapcsolódott a lámpa és zörgéseket is lehetett hallani."


     


    KAMU !


     

  3. 2022. június 21. 14:467.

    VALÓSZÍNŰLEG KATÓ is tudja azt, hogy egy ilyen ügyben


    NEM NÉKI áll a zászló.


     


    CSAK, legalább foglalkoznak véle egy csöppet!


     


    AMÚGY abban sem vagyok biztos, hogy


    TÉNYLEG feljelentést tett!

    előzmény:
    Mozdonj (6)
    2022-06-21  13:55
  4. 2022. június 21. 13:556.

    Ok , ertettem am  csak beled akartam csipni egy kicsit  


    A gyalazkodas miatti feljelentgetes rizikos a mai Mo_n . 
    Nem biztos hogy a Katikad fog gyoztesen kikerulni a feljelentgetes bulibol : amikor peldakepkent elenk allitott politikus kuldi kocsma elott kutyapisilot szopni a masik politikus anyukajat , nyilvanosan!! , akkor becsuletrendet kap.... Emlekszel ? Plecsni 

    előzmény:
    gyaloggos (5)
    2022-06-20  08:37
  5. 2022. június 20. 08:375.

    SZÓ sincs arról, - nem is ismerem őt - csak leírtam, hogy


    ha tényleg, akkor nem szabad foglalkoznia a rosszindulatú kommentekkel, és azok bizony várhatóan érkeztek, érkeznek az ilyen témákban megnyilvánulókhoz.


     


    AZT sem tudom, mit "üzent" B.K. KATÓVAL, meg nem is érdekel. Csak olvastam tegnap itt ama cikket, és nem bírtam ki, hogy ne reagáljak arra.


     


    AMÚGY meg seperc alatt kideríthető valakiről, hogy tényleg, vagy hazudik, de nem olyan kérdésekkel, mint amilyenekkel H.P. próbálkozott.


     


    VESZÉLYES ÜZEM az, kérem, ahogyan az ábra is mutatja!

    előzmény:
    Mozdonj (4)
    2022-06-19  20:24
  6. 2022. június 19. 20:244.

    ???????????????
    a segiteni akaras vagya ösztönöz a topikodban valo reszvetelre... 


    Nem tudtad ?


    Ha az a B.K   visszajarogat pletyizni a tulvilagrol , akkor az szellem vagy kisertet 


    A mi Vitonk szellem es kisertetüzesben kivalo...



    Sokba kerul a Vitot bevonzani  , de ez a csodalatosan tarkara kisminkelt , igencsak molett , uri holgyemeny halottlato es szellemidezo munkaval nyeri a betevo falatjat , es fizeti a fodraszt es a fanszorzetvagast , .... az egeszsege erdekeben lesz mibol kifizetnie egy alapos  szellemirtast... A strok ! 
    Ez a B.K kisertet folytatni fogja a "hirekkel molesztalast" , a holgyemeny tovabb fog nyilatkozgatni .... es az aki pl szerette B.K-t , es ezt az "uzenetgetest" halottgyalazasnak éli at , vagy az az itteni ingyen hirdetesedet olvaso emberke , pl, aki nem hiszekeny es nem tartja becsuletesnek , hogy valaki penzt keres halottgyalazassal , az bizony folytatni fogja a holgyemeny elkuldeset jobbra balra ... es akkor hopp! ujabb korhazi apolas... 

  7. 2022. június 19. 18:063.

    Mit ?


     


    HOGY KISS Kató rendőrségi feljelentést tett?


     


    EZEK szerint ő is szapulta Katót?

    előzmény:
    Mozdonj (2)
    2022-06-19  16:18
  8. 2022. június 19. 16:182.

    A Vito mar tudja ?

Címlap

top