
Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.
Üdülési jog még 1X

Sziasztok!
Én magam kétszer voltam külföldön 1-1 üdülési jogot árusító lánc vendéglátásának köszönhetően ingyen. Jogot végülis nem vettünk, bár valós hátrányait nem egészen látom, csak annyira mumusnak van tartva itthon ez az egész...
Jelenleg cikket írok egy országos heti női magazinba (nem a NL ) az üdülési jogokról. Olyanokkal már beszéltem, akik elvből sosem vennének ilyet, stb... de akit konkrétan átvertek, olyannal nem.
Tehát: keresek olyanokat, akik vettek jogot, de nagyon megbánták, vagy netán át is verték őket.
És keresek olyanokat is (mert állítólag ilyen is van ), aki használja, és elégedett vele.
Előre is köszi:
Beus
Nézd meg ezt az index topikot:
Nyertem a West Corona kft-nél
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=907393 9
Vagy ezt:
Time sharing; RCI; Kereknap; üdülési jog
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9 041079
Ez is a témával foglalkozik:
http://www.fogyasztovedelem.com/forums/index. php?showtopic=1026
http://www.fogyasztovedelem.com/forums/index.php?showtopic=828&hl=%FCd%FCl%E9s
Nem igazan van lehetoseg cserere. Sot, azt sem lehet megcsinalni, hogy ha lemondod az x evi heteidet, akkor nem fizeted be az evi tagdijat. Muszaj befizetni (es nem keves), akar kihasznalod az evi negy hetet, akar nem, mert a hotel szamit ra es abbol finanszirozzak a felujitasokat stb. Szoval most szivesen eladnank, hatha egy nyugdijas hazaspar orulne neki.
Szeretném olyan személyekkel felvenni a kapcsolatot akiket megkeresett a Diamond Beach Kft-től Borsi Attila, és megbízási díj fejében , sőt szerződésbe irva, vállalta, hogy az üdülő jogát eladja, külföldön vagy belföldön. Ha többen vagyunk becsapottak, akkor a feljelentés egyszerübb. Köszönöm. evtrans@chello. hu-ra várom a jelentkezöket.
Hát én jelenleg itt tartok üdülési jog ügyben.
Ha már van pénzem az egyszeri beuróra, akkor inkább veszek egy lakást , ami örökre az enyém marad, kiadom és a bevételt elutazom.
Szia!
Nekünk van üdülőjogunk, Siófokon a Club Sereniában. Szerintem akiknek ott van, senki nem elégedett vele. Az összes épület lerobbanva, miközben az évi díj 70 000 ft. Abból már el mehettünk volna külföldre. Eladhatatlan,mert senki nem fogja megvenni. Mi nagyon megbántuk!
Üdv: Zsuzsi
Olvastam ,hogy a Clubb Seréna nem jó hely. Kicsit le lombozodtam mivel én oda cseréltem jul 29-től egy hetet, és a képen a bemutató oldalon nagyon szépnek tünik. Akkor csak képen szép?? Söt magyar riviérának nevezi a helyet. Egyébként szerintem egyiket sem lehet eladni,nekünk Nemesnép van és Murau de egyiktől sem tudok megszabadulni.
Szia!
Ne keseredj el, azért annyira nem vészes a helyzet. Ott nyaralni egyáltalán nem rossz! Mi még egyszer sem voltunk, de ismerőseink akik szoktak, nagyon szeretnek ott lenni! Sztem cska tulajdonosnak nem jó lenni, mivel áll benne a pénz amennyiért megvettük, és évente is fizethetjük a nagy karbantartási díjat!.
Üdv: Zsuzsi
Csodálkozom, hogy ezek a cégek még mindíg találnak "madarakat" erre a "tutibizniszre". Bocsánat mindenkitől akinek van, de tényleg nem értem. Mi a jó abban, hogy kifizetek irdatlan sok pénzt valamiért, ami soha nem lesz az enyém, ráadásul minden évben további sok pénzbe kerül, míg élek nem tudok megszabadulni tőle (annak ellenére, hogy nem is az enyém), és mehetek minden évben ugyanoda nyaralni. Ha ezeket a pénzeket összeadjuk, abból minden évben elutazhatok oda, ahova akarok, és akkor, amikor akarok. Sőt! Szerintem még sokkal kevesebb pénzembe is kerül.
Tényleg magyarázza már meg nekem valaki, hogy mi ebben a jó, miért érné meg nekem? Merthogy az eladó cégeknek miért éri meg, azt tudom.
A leutazás akkor Thaiföldre 94 ezer forint lett volna ..ez csak a repülőjegy oda-vissza volt, Bankokból még ötvenezer(fejenként)És akkor nem látunk még semmit sem.. Ezt számoljátok át 4 főre...Akkor a Tantura utazási Irodával lemetünk 95 ezer forinttért.. több programmal beleértve félpanzós ellátással Thaiföldre ketten a férjemmel...úgy hogy még Phuket szigetén is jártunk! Igen volt karbantartási ktg évente nekünk 50 ezer forint,amit akkor is fizetni kellett,ha nem vetted igénybe az utazást..Hát hogy tudtuk volna igénybe venni??????? Nekünk szerencsénk volt,mert az ügynök aki beléptetett meglépett minden papírunkkal együtt,hatalmas összeget vágott zsebre..így úgy csináltunk,mintha nem is létenénk.. bukva a beugrási díjat....De eladni ezt nem lehet,és még a gyerekeink fizethetik a nagy semmi után a havi karbantartási díjat!!!
Na, hát erről beszélek én! Akkora orbitális átverés, hogy csakúgy ordít! És mégis mindíg újra és újra van aki beleugrik. A fogyasztóvédelemnek mi az álláspontja vajon? A Juszt László műsorában a TV ügyvédjében nem érné meg egy kicsit "megkaprigálni" ezt a témát?