Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kérd és megadatik

naju
Létrehozva: 2007. május 30. 16:09
Sziasztok!

Olyan emberekkel szeretnék beszélgetni, akik olvasták vagy már hallottak a következő című könyvet:
Esther és Jerry Hicks: Kérd és megadatik! (Bárki lehetsz, bármit megtehetsz, és bármire szert tehetsz!)
És van kedvük a tapasztalatokat megosztani egymással és velem.
Aki nem ismerné röviden leírom, mire számíthat, ha elolvassa. A vonzás törvényéről szól, amire gondolsz, azt vonzod be az életedbe. De ezen tudsz változtatni, ha akarsz és olyan dolgokat vonzol be, amire előtte nem is számítottál, avagy hogyan érjünk el bármit (bármit!), életünk bármely területén, élvezettel és könnyedén.
A könyvben nekem az tetszett a legjobban, hogy különböző gyakorlatokkal megmutatja, hogyan kell a föld fellett járni 5 cm-rel és boldognak lenni a cél eléréséig.
  1. 2007. június 25. 16:3151.
    Nahat, igazatok van, most meg latom a korabban hianyolt reszeket. Koszi a segitseget!!  
    előzmény:
    naju (50)
    2007-06-25  16:09
  2. 2007. június 25. 16:0950.
    Szia!

    Én is azt tudom tanácsolni, hogy sorba próbáld letölteni, hogy mindegyik meglegyen, nekem annak idején napokig tartott, mert nagyon sokan töltik le egyszerre és nem indig engeni, de megéri türelmesnek lenni, mert fantasztikus a film, rengeteg olyan dologra döbbent rá, amin lehet, hogy a könyv olvasása folyamán átsiklottál.

    Üdv Judit
    előzmény:
    stat1 (49)
    2007-06-25  14:56
  3. 2007. június 25. 14:5649.
    Koszi, mindjart probalkozom...  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_414989 (48)
    2007-06-25  13:53
  4. Torolt_felhasznalo_414989
    Torolt_felhasznalo_414989
    2007. június 25. 13:5348.
    Szia stat,

    Nekem is ez volt a problemam,siman letoltogettem,de a sorrend folyamatosan valtozik.Mindig keresd meg az aktualis reszt.Viszonylag egy oldalon jonnek sorba,de valamikor at kell menni a kovetkezore es vissza,hogy meglegyen.
    Remelem sikerul!
    előzmény:
    stat1 (47)
    2007-06-25  12:12
  5. 2007. június 25. 12:1247.

    Szia Naju! Inkabb megsem privit irok, hatha valaki masnak is szuksege lesz az informaciora.

    Elkezdtem letolteni a Secretet, kozben vettem eszre, hogy 20-tol 28-ig duplan szerepel, 48-tol 56-ig pedig hianyzik. Toltsem le a duplan levo reszeket is, csak nevezzem at oket?

    Remelem erted a kerdest...  

    előzmény:
    naju (39)
    2007-06-12  16:15
  6. 2007. június 23. 23:0046.
    Sziasztok!

    MA nagyon fantasztikus napunk volt, de a vonzás törvénye megint megmutatta magát. Este elindultunk a múzeumok éjszakájára, de végül a Keleti pályaudvaron kötöttünk ki. Egyből eszembe jutott egy nagyon régi ismerősöm, akit még gyerek koromban láttam utoljára, és mindig az volt a vágya, hogy mozdonyvezető legyen. Nos bejön az első vonat amióta ott vagyunk, Bécsből érkezett szuper modern, és a mozdonyból a rég nem látott ismerős tünik elő. Persze mehettünk vele a garázsba, nagy élmény volt nekünk, a gyerek egy kicsit félt, de mi a férjemmel nagyon élveztük a dolgot.
    Micsoda véletlenek!?

    Legyen nagyon szép napotok!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_149627
    Torolt_felhasznalo_149627
    2007. június 22. 21:0645.
    "Ne bántsa lelked nagy remények vágya,
    Nem a jólétben van a szivnek boldogsága.
    Örömöt adhat egy kunyhó is eleget,
    Csak a sziv legyen elégedett!"

    Szeretettel mindenkinek Mildo
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_149627
    Torolt_felhasznalo_149627
    2007. június 22. 21:0244.
    Szeretettel:

    Nem elég jóra vágyni:
    A jót akarni kell!
    És nem elég akarni:
    De tenn, tenni kell!
    A jószándék kevés!
    Több kell - az értelem!
    Mit ér a hűvös ész?!
    Több kell - az érzelem!
    előzmény:
    naju (1)
    2007-05-30  16:09
  9. 2007. június 22. 15:0443.
    Szia!

    Igen tudom, hogy működik!!! Nap mint nap tapasztalom, most vettem észre, hogy csak fel kell tennem a kérdést, és azonnal megtalálok tárgyakat úgy, hogy nem kell órákig keresgélnem. Hanem épp arra tekintek ahol van.
    De persze vannak ennél nagyobb sikereim is. És lett egy új jelmondatom:
    Minden körülmények között boldognak kell maradnom!!!
    Még nem mindig sikerül, de gyakorolom, és hiszem, hogy ez is működni fog!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_414989 (41)
    2007-06-21  12:39
  10. 2007. június 21. 14:2642.
    Szia!

    NAgyon szívesen, de mit köszönsz? Már kezdtem feladni, hogy egyáltalán van-e értelme leírnom a tapasztalataimat, néha azért Ti is hozzá szólhatnátok, hogy érezzem van itt valaki, és van értelme amit csinálok.

    Legyen nagyon szép napotok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_414989 (41)
    2007-06-21  12:39
  11. Torolt_felhasznalo_414989
    Torolt_felhasznalo_414989
    2007. június 21. 12:3941.
    Naju,Köszönöm!
    előzmény:
    naju (39)
    2007-06-12  16:15
  12. 2007. június 15. 21:5740.
    Sziasztok!

    Kezembe akadt egy újabb Esther és Jerry Hicks könyv. Abból idézek most:
    Ha az örömöd attól függ, hogy valaki mit tesz, illetve mit nem tesz; akkor csapdába estél, mert azt nem tudod irányítani, hogy mások mit gondoljanak vagy tegyenek. De ha felfedezed, hogy az örömöd senki mástól nem függ, csak magadtól, akkor felfedezed a legnagyobb szabadságot, ami lehetséges, és ami még legvadabb álmaidat is felülmúlja. A boldogságod attól függ, hogy TE minek tulajdonítasz jelentőséget.

    Legyen nagyon szép napotok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2007. június 12. 16:1539.
    Sziasztok!

    Remélem azért olvassa valaki a topicot.
    Érdekes dolgok történtek az elmúlt napokban. Gyakoroltam a hála érzését. Főleg férjemnek mondtam hálát, és az elmúlt 2-3 napban sokkal nyugodtabb, türelmesebb és odafigyelőbb lett velünk.
    Láttátok a The secret filmet? Fantasztikus! Bemutatja a könyvben leírtakat a gyakorlatban, és csomó mindent elmagyaráz. Az alábbi oldalról le lehet tölteni: http://www.box.net/shared/b6yklo2kij
    Először mind a 72 részt töltsétek le, majd van egy kicsomagoló program ami összerendezi ez az első letöltött anyag és magyar felírattal van ellátva.

    Legyen további szép napotok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2007. június 6. 08:5138.
    Szia Gwen!

    Lesz egy kis időm összeírom amit kértél. Nem tudom miért nem müködik az az oldal.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_738691 (29)
    2007-05-31  18:57
  15. 2007. június 6. 08:5037.
    Sziasztok!

    Újabb siker, ez hétfőn történt:
    cseresznyét szüreteltünk, de még em tudtam mit csinálo vele, mert annyi van, de befőttnek nem akartam eltenni. A liftben találkoztam az egyik szomszéddal, felajánlotta, hogy van magozó gépe amit kölcsön ad és fagyasszam le. Közben az egyik áruház oldalán láttam ugyanilyen magozó gépet akciósan!
    Persze már naok óta ezen agyaltam, hogy hogyan meg mit csináljak ezzel a rengeteg cseresznyével, és bevonzottam. Tudom apróság, de nagyon jó már tudni és látni a hátteret, hogy működik a dolog!!!

    Mindnekinek további szép napot kívánok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2007. június 3. 07:2536.
    Szép jó reggelt mindenkinek!

    Küldök nektek egy finom kávét vagy capuccinót, ahogy szeretitek!
    Találtam egy nagyon jó idézetet, ezt megosztom ma veletek:
    Aki másokat ismer, okos,
    aki magát ismeri, bölcs,
    aki másokat kényszeríteni tud, az erős,
    aki magát kényszeríteni tudja, az legyőzhetetlen. (Lao-ce)


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_613781
    Torolt_felhasznalo_613781
    2007. június 2. 21:1435.

    sziasztok!

    nem olvastam a könyvet, de hiszek a gondolatok teremtő erejében...ahogyan gondolkodsz, az vagy! ez nekem bejött. ezenkívül az agy nem ismeri a "nem" szót, tehát ha nagyon akarsz vmit ne azt mondd, hogy "nem szeretném ezt vagy azt", hanem hogy "ez így lesz" - kijelentő mondatban!

    Te parancsolsz a saját agyadnak, a Te kezedben van a kormány - az lesz ahogyan Te elképzeled! de vigyázni kell, mert a tudatalatti negatív programozása borzasztó erős, tehát hiába próbálsz a felszínen pozitívan gondolkodni, és pozitívan hozzáállni bizonyos dolgokhoz, ha a lelked mélyén tartasz vmitől, és nem hiszel benne (magadban) - ez az érzés erősebb, tehát ez fog teljesülni!

    bocs, ha ismétléseket írtam, de nem olvastam el a hsz-okat!

    szép estét!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2007. június 1. 22:0334.
    Sziasztok!

    Van valakinek hasonló élménye, vagy kedvenc gyakorlata amit minden nap végez? És hogy csinálja? Én már többször olvastam a könyvet, mindig ha le vagyok törve egy kicsit előveszem és felnyítom valahol, érdekes mindig ott amire szükségem van. Tulajdonképpen ez lett a bibliám!

    További szép estét kívánok mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2007. június 1. 08:2433.
    Szia!


    Mit jelent? A vizsga meg biztos sikerülni fog, ha úgy állsz hozzá!!! Azért gondolok rád és küldök energiát!

    előzmény:
    lilic (31)
    2007-05-31  20:23
  20. 2007. június 1. 08:2332.
    Sziasztok!

    Mindenkit csak biztatni szeretnék, hogy csak így tovább, nagyon jó úton haladtok Ti is.
    Én is olvastam a "Teremtő képzelet" című könyvet kb. két évvel ezelőtt, de nem hatott úgy rám, tetszett, de akkor még nem voltam megérve rá.
    Ez a mostani könyvben tényleg az tetszik a legjobban, hogy olyan "szájbarágós" és mindenki számára érthető. Legelőször az első gyakorlat tetszett meg, mert azt bármikor, bárhol lehet csinálni, és ezt én minden nap csinálom. "A túláradó nagyrabecsülés". A másik gyakorlat ami már a kezdetektől csinálom az "A pénztárca" (15.), és a hatás fantasztikus.
    Tavaly novemberben kezdtem el olvasni a könyvet, és folyamatosan haladtam vele ( kis gyerek mellett nem egyszerű, de megoldhat&oacute. Első sikerem: egy monitort vonzottam be, nagyon rossz volt a régi, és már nézegettem a neten, hogy hol lehetne valami olcsót, de jót venni, és egyik este a férjem beállított egy fantasztikus alig használt, nagy monitorral, kapta a főnökétől ajándékba.
    2.nagyobb siker: Hét éve vagyok együtt a párommal, ő festő-mázoló és télen elég szűkös anyagi helyzetünk szokott lenni (én a kicsivel vagyok itthon gyesen) szóval tennem kellett valamit. Elkezdtem "A meggazdagodás játékát". Elővettem egy füzetet és nyitottam egy bankszámlát gondolatban, hasonlót csináltam mint amikor vásárolok és kapok róla egy bizonylatot, és elkezdtem írni, mire költeném az aznapi összeget (minden nap 1000,-Ft-tal többet), szóval csináltam, de azt nem állítom, hogy csak ez segített, sokat gondoltam még arra, hogy hozzánk nagyon áramlik a pénz,(agykontroll-pénzmágnes meditáci&oacute És képzeljétek olyan jól összejöttek a férjemnek a munkák, hogy egész télen és azóta is folyamatosan dolgozik, talán ha két nap nem volt munka azóta.
    Most csak ennyi, de folyamatosan szánok még időt arra, hogy leírjam a sikereimet.

    Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_414989 (28)
    2007-05-31  15:13
  21. 2007. május 31. 20:2331.
    Petite et dabitur vobis!

    Ne haragudj, ezt nem hagyhattam ki, holnap vizsgázom latinból és gondoltam, beírom, mert eszembe jutott

    Bocs az OFFért...
    előzmény:
    naju (1)
    2007-05-30  16:09
  22. 2007. május 31. 19:4330.
    Szia Gwen!

    Én is hasonló oldalról töltöttem le, de eltüntek, de nekem sikerült elég sokat. Ha kell valami szóljál, hátha megvan és valahogy majd csak összehozunk egy cd-t + posta? Vagy ha Bp-i vagy talizhatunk is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_738691 (29)
    2007-05-31  18:57
  23. Torolt_felhasznalo_738691
    Torolt_felhasznalo_738691
    2007. május 31. 18:5729.
    Nagyon jó dolgokat írtok!

    Shakti Gawain könyvének címe is nagyon beszédes.Nekem felkeltette az érdeklődésemet.
    Köszönöm a helyreigazítást,látszik hogy nagyon gyerekcipőben járok ilyen téren ,de mostmár értem a különbséget.Tényleg köszi!

    Még volna egy kérdésem,hátha tudtok segíteni.
    Régebben erről az oldalról tudtam letölteni agykontrollos hanganyagokat,könyveket.Nem tudjátok hogy ezek hová tűntek?Vagy csak én nem találom az oldalon?
    előzmény:
    rainclouds (25)
    2007-05-31  14:47
  24. Torolt_felhasznalo_414989
    Torolt_felhasznalo_414989
    2007. május 31. 15:1328.
    Szia naju

    Örülök,hogy leírod a tapasztalataidat,tudod,ez az,amit sokszor elfelejtek,hogy észben kell tartsak,arra gondoljak mit szeretnék vagy hogyan akarom,ne arra,hogyan nem.
    Bár ha már azt tudom,hogyan Nem szeretném,megmutatja az utat a hogyan lenne jobb felé.
    Írtam is már így össze dolgokat.
    Leírtam,mi az,amit nem szeretnék.Sikerült párosítani hozzá az adott helyzetre vonatkoztatott pozitívját.Nekem segített akkor.

    A könyvvel kapcsolatban.
    Most kezdtem el újra olvasni.Korábban már elolvastam,és egy "gyakorlat" maradt meg bennem,ami nekem bevált,hogyha nem kételkedtem benne,hanem egyszerően érthetően cselekedtem meg.
    A "Milyen nagyszerű lenne,ha.." kezdetű mondat.
    Szerintem csodákra képes
    előzmény:
    naju (22)
    2007-05-31  13:21
  25. Torolt_felhasznalo_414989
    Torolt_felhasznalo_414989
    2007. május 31. 15:0827.
    Szia Zotyov!

    Nagyon jól fogalmaztad meg.
    "ha hiszel benne".
    Igen,mi hiszünk benne,ezért tudjuk,hogy működik.Mert mindenkinek hite szerint adatik.Ugyebár.
    Vagyis neked is a hited szerint.
    Amit mama írt,abből arra a következtetésre jutok,hogy hiába magyaráztak szívvel-lálekkel bármit is ezzel a témával kapcsolatban,nem tudtad elfogadni,mégpedig azért,amit leírtál.
    Ez teljesen rendben is van.
    Talán a hitben való hittel érdemes próbálkozni.
    Fogadd el azt a verziót is,hogy ha számodra is ez "csak egy humbug" lehet,hogy tud működni.Akár ezt is gondolhatnád.
    Ha akarod,persze.Utána meg lesz eredmény is.

    Szerintem palacsintát is tudna sütni mindenki.Valaki akarja,valaki nem,valaki elhiszi magáról,hogy képes megcsinálni,van aki nem,valakinek sikerül,van akinek nem.

    A kérdés,akarsz e hinni ezekben a dolgokban?Onnantól eldöntott a kérdés.
    Ha a válaszod nem, a kérdéseiddel még így is sok új gondolatot is adhatsz.

    Minden jót
    előzmény:
    zotyov (17)
    2007-05-30  19:24
  26. Torolt_felhasznalo_414989
    Torolt_felhasznalo_414989
    2007. május 31. 15:0026.
    Szia m-o-n!

    Amit eddig is tudtam,most fogtam fel teljesen
    Konkrátizálni amennyire csak lehet.Vagyis a vágyakra is odafigyelni.
    Köszönöm,hogy leírtad
    előzmény:
    m-o-n (16)
    2007-05-30  19:23
  27. 2007. május 31. 14:4725.

    Én is kiváncsi vagyok a könyvre. Legutóbb olvastam egyet hasonló témában: Shakti Gawain: Teremtő képzelet. Ez is ezt a témát boncolgatja, hasonló a Silva Agykontrollhoz, csak nem annyira direkt. Szóval tudom ajánlani.

    De tény hogy én is mindenhol azt olvastam, hogy csak olyan, pozitív célokat kell megfogalmazni, ahol nincs tagadás. Tehát állításokat. És fontos a jelen idő is. Szóval ne azt "programozd" hogy "Nem vagyok beteg" hanem hogy " egészséges vagyok" . Mert állítólag az agy ilyenkor nem veszi figyelembe a "nem" szót.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_738691 (23)
    2007-05-31  13:56
  28. Torolt_felhasznalo_166301
    Torolt_felhasznalo_166301
    2007. május 31. 14:3924.
    sziasztok, ezt tuti én is megveszem,nagyon jónak tűnik!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. Torolt_felhasznalo_738691
    Torolt_felhasznalo_738691
    2007. május 31. 13:5623.
    Sziasztok!

    Én is hiszek a gondolat erejében.Néhány napja találkoztam ezzel a könyvvel,és szorgosan elkezdtem olvasni.Viszont olvastam itt néhány dolgot,ami számomra nagyon ellentmondásos.
    Például ha azt gondolom előző példákkal élve hogy "jaj,csak ne legyek beteg" azaz "nem leszek beteg",akkor megbetegszem?Tahát az ellenkezője következik be mint amire gondolok,amit programozok???Ezzel nagyon nem értek egyet.
    De ha már azt gondolom hogy "semmi sem fog sikerülni",akkor valóban semmi sem fog?Itt miért nem fordítva működik a programozás?
    Bocs az értetlenkedésemért,de tényleg ellentmondásos...
    előzmény:
    chatelaine (13)
    2007-05-30  18:52
  30. 2007. május 31. 13:2122.
    Sziasztok!

    Bevallom őszintén, hogy ezt a fórumot kifejezetten azért hoztam létre, hogy megosszam és másik is megosszák a saját tapasztalataikat ebben a témában. Én egy pozitív beállítottságú ember vagyok ezért lehet, hogy egy kicsit másképpen nézem a világot. Persze nem volt ez mindig így, de szerintem tanulható a jó, akkor ha valaki változni akar. Sok pofont kaptam én is az élettől, és éppen ezért vannak ezek a pofonok, hogy egy másik útra térítsenek.
    Sokáig csak azt tudtam, hogy így nem szeretnék élni, ahogy éppen abban a helyzetben voltam és mindig jött valami ami kisegített és más irányba terelt.
    De most már tudom én írányítani az életemet és úgy érzem nagyon jó irányba haladok.

    Ui: ha gondoljátok nyugodtan folytassátok a vitátokat engem nem zavar, mert megtanultam a jó és szép dolgokat észrevenni az életben.
    előzmény:
    zotyov (21)
    2007-05-31  08:27
  31. 2007. május 31. 08:2721.

    Az én feladatom nem az, hogy szétverjek valamit,hanem az,hogy megvilágitsam a másik oldalt is. Én általában kérdezek, és ha nme kapok választ kértdezek. Persze,ha sokan értetlenek és már akérdést sem képesek felfogni, megválaszolni azzal nem tudok mit tenni.

    Ez egy nyilt fórum és bárki leirhatja a véleményét.

    Aki valamit nem tud az kérdez, és mindenki a legjobb tudása szerint válaszol - még akkor is, ha az néhány embernek nem egyezik a véleményével és ez zavarja. Emelett kérdezem mi ebben az offolás? És mi volt ott az offolás?

    Ha meg van aki nem birja a más véleményt szálljon magába mielőtt magaslatokba vágyik.

    Az én témaköröm minden ami érdekel, minden amihez hozzáfűzni valóm van.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_359659 (18)
    2007-05-31  06:56
  32. 2007. május 31. 07:2620.
    Szia Chatelanie!

    Szerinte egy könyvről beszélünk, sajnos most nincs sok időm, de később érdemben is hozzászólok a beírásodhoz.
    előzmény:
    chatelaine (13)
    2007-05-30  18:52
  33. 2007. május 31. 07:2419.
    Szia Dina83!

    Én már nagyon sok könyvesboltban láttam és vettem az ismerőseimnek 2790,- Ft, és szerintem menj be a legelső könyvesboltba ami utadba akad.

    Üdv Judit
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_166301 (12)
    2007-05-30  18:18
  34. Torolt_felhasznalo_359659
    Torolt_felhasznalo_359659
    2007. május 31. 06:5618.

    Hát szia zotyov!! Újra találkozunk ?????

    2-3 hónapja azért volt némi vitánk ugye ??? Többen azért léptek le a másik
    topicról , mert a sok értetlenségedtől már hüjét kaptak .

    Nem azzal van a baj , ha valakinek más a véleménye, hanem amikor belekontárkodik mások beszélgetéseibe, amivel TE nem igazán akarsz egyetérteni.

    Lehet , csupán annyi a szándékod , hogy szétoffolj egy jó topicot

    De akkor légyszi lépj le minden olyan helyről ami nem a TE témakörödhöz tartozik .

    Ha viszont valóban érdekel a dolog , akkor légyszi , úgy reagálj , hogy más érzéseibe ne gázolj bele
    előzmény:
    zotyov (17)
    2007-05-30  19:24
  35. 2007. május 30. 19:2417.

    Ha szerencséd van akkor pont azt kéred, amit amúgyis megadatik. Akkor sikerélményed van.

    Ha mégsem, akkor meg lehet magyarázni, hogy persze, mert
    - Nem jól kérted
    - Elbizonytalanodtál
    - Az égiek tudják,hogy az nem jó neked.

    Rengeteg ilyen topic és könyv van.

    Olvastad a Rendeld meg az Univerzumtól? De ha elrontanád ott a Reklamáció az Univerzumnál c. könyv.

    És mik a tapasztalataim? Semmi sem valósult meg! Biztos bennem van a hiba. De ha hiszel benne és jól kívánsz biztos megvalósul. 

    Akik ismernek itt azok tudják, hogy mi a véleményem a témakörről és furcsán nézhetnek most emiatt a beirásom miatt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  36. 2007. május 30. 19:2316.
    Nekem van félresikerült kívánságom.
    Azt kívántam, hogy bárcsak lenne egy férfi, akinek tetszem. És megtörtént. Egy idősebb, kicsit "egyszerű", nős pasi járt hozzánk fát vágni, na annak megtetszettem. Alig bírtam lebeszélni magamról. Azóta próbálom konkretizálni a kívánságaimat Úgy néz ki, hogy sikerült.
    előzmény:
    esztersajt (9)
    2007-05-30  16:47
  37. 2007. május 30. 19:0215.
    Igen ez a fehér mágia, de jó néha elmerülni benne...
    előzmény:
    naju (1)
    2007-05-30  16:09
  38. Torolt_felhasznalo_359659
    Torolt_felhasznalo_359659
    2007. május 30. 18:5914.


    Ha a Kérd és megadatik-ra gondolsz, én az édesvíztől rendeltem meg.

    Ha érdekel a címe priviben elküldöm.

    Különben a másik topcban , már egy jó ideje ezzel atémával foglakozunk.

    Szuper a csapatunk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_166301 (12)
    2007-05-30  18:18
  39. 2007. május 30. 18:5213.

    amit konyvet en olvastam ( the secret ) abban azt is irjak, hogy az univerzum - ok igy nevezik - , nem erti azt, hogy valamit akarsz e vagy nem akarsz azert gondolsz ra, o amire gondolsz azt ugy ertelmezi, hogy azt te akarod. tehat ha arra gondolsz alandoan pl. hogy jajj csak ne legyek beteg akkor tuti beteg leszel, vagy ha azon aggodsz hogy neked semmi nem sikerul akkor azt vonzod be meg jobban mert az univerzum ugy erti, hogy te azt akarod hogy semmi se sikeruljon mert alandoan arra gondolsz. ezert kell vigyazni arra min jar az eszunk alandoan, mert a rossz dolgokat is ugy ertelmezi az univerzum hogy mi azt jajj de nagyon akarjuk a amsik meg hogy nem jovoben kell gondolkodni hogy majd en egyszer gazdag leszek, mert akkor meg azt ugy ertelmezi hogy te mindig majd akarsz gazdag lenni, tehat soha nem fog megtortenni. jelenben kell gondolni ezekre a dolgokra mintha mar te az lenne vagy te mar azt meg is kaptad volna. 

    tehat ez hogy mukodjon a gondolkodasmodot kell megvaltoztatni. ebben a konyvben amit en olvastam rengeteg szempont van fejezetekre lebontva, nem olyan egyszeru ez az egesz hogy akkor majd en erre gondolok es holnaptol minden sikerul.  

    en probalkozom ezzel egy ideje mar. nem olyan konnyu mint amilyennek tunik, persze ha valaki apalbol optimista laza ember annak ez alapbol jon 

    ebben a konyvben is ilyesmik vannak amugy?

    előzmény:
    naju (1)
    2007-05-30  16:09
  40. Torolt_felhasznalo_166301
    Torolt_felhasznalo_166301
    2007. május 30. 18:1812.
    szia, hol lehet ezt a könyvet megvenni?ja és mennyibe kerül?köszi előre is.
    előzmény:
    naju (1)
    2007-05-30  16:09
  41. 2007. május 30. 17:3811.

    Szia!

    Még én sem olvastam, de valószínűleg hasonló lehet A vonzás hatalma című könyvhöz. Mindjárt meg is nézem meg van-e, mert anyu folyton ilyeneket olvas, csak én nem győzöm őt tempóval.

    Eszembe jutott egy sztori, ami 2 hónapja történt:

    Nagymamám el akarta adni a házát és már ki is nézte, melyiket venné meg helyette. A tulajjal is megbeszélték, minden rendben ment, de mamám egyfolytában azon aggódott, hogy csak el ne adják a házat addig.

    Ezt olyanyira sikerült beprogramoznia, hogy már egyáltalán nem adják el a házat, meggondolták magukat... 

    Szegény maminak hiába magyaráznám, úgysem értené meg... 

     

    előzmény:
    naju (1)
    2007-05-30  16:09
  42. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. május 30. 17:0810.

    A könyvet nem olvastam.De.

    Én azt kaptam,hogy az Úr Jézus teljesíti a szívem minden kívánságát.

    Valaki nagyon beteg volt, Hepatitis C volt a betegsége, sajna későm vették észre.És most már 2 éve nagyon jók a leletei.

    Igaz sokáig szedte a gyógyszert.Az orvosa azt mondta, hogy szinten lehet tartani.Most viszont már nem is kell járnia a László Kórházba, csak a körzeti orvoshoz ellenőrzésre.

    Nekem ez egy csoda, mert emberileg már nem volt menthető.

    Zsuzsa

    előzmény:
    naju (1)
    2007-05-30  16:09
  43. 2007. május 30. 16:479.

    ez nagyon jó könyv lehet!!!! Engem nagyon érdekelnek ilyen dolgok, hiszek benne, és már többször előfordult velem, h bejött, amire gondoltam!

    Csak egyre kell figyelni!

    Vigyázz, mit kívánsz, mert még megkapod!

    Nagyon sokszor megkaptam dolgokat, de v.mi gikszer mindig volt vele, mert nem pontosan kívántam

    neked is van hasonló tapasztalatod?

    előzmény:
    naju (1)
    2007-05-30  16:09
  44. 2007. május 30. 16:468.
    Gratulálok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243862 (5)
    2007-05-30  16:40
  45. 2007. május 30. 16:447.
    Szia!

    Köszi az invítálást, szoktalak benneteket olvasni, és nagyon tetszik amit írtok, de gondoltam ez így jobb lesz, hátha több ember érdeklődik e téma iránt csak nem tud róla.
    előzmény:
    baklava2 (3)
    2007-05-30  16:29
  46. 2007. május 30. 16:426.
    Szia!

    Én is végeztem agykontrollt, de ilyen eredményeim, mint amit a könyv hatására értem el nem voltak. Főleg a megváltozott lelki állapotom és a sok jó ember akivel megismerkedtem azóta, és a sok jó dolog amit bevonzottam az életembe, sokkal több összefüggést és dolgot értettem meg. Persze ez az én személyes tapasztalatom és tisztelem és becsülöm a Domján testvéreket, ez nekem nagyon jó volt egy kezdetnek és a könyv volt a löket a további fejlődésemre.
    Láttad " A Titok" című filmet? Ugyanaz a szerzőpáros, valami szenzációs.
    előzmény:
    jucicica (4)
    2007-05-30  16:31
  47. Torolt_felhasznalo_243862
    Torolt_felhasznalo_243862
    2007. május 30. 16:405.
    Erről egy beduin közmondás jut az eszembe: "Jól gondold meg mit kívánsz, mert biztos lehetsz benne, hogy teljesülni fog!"  Minden tudományosságot kizárva már ők is tudhattak valamit anno. Nekem eddig bejött!  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2007. május 30. 16:314.
    Én olvastam! Minden ott áll vagy bukik tényleg, hogy mennyire tudod elfogadni!!! Végülis a könyv is ugyanoda lyukad ki, mint az agykontroll! Ha elég sokáig fordítod valamire a figyelmed (programozod), előbb utóbb megjelenik a tapasztalatodban! 
    előzmény:
    naju (1)
    2007-05-30  16:09
  49. 2007. május 30. 16:293.
    Szia!
    Gyere át a rendelés az Univerzumtól topicba, már egy ideje a Kérd és megadatikot tárgyaljuk.
    előzmény:
    naju (1)
    2007-05-30  16:09
  50. 2007. május 30. 16:262.

    Szia!

    Nem olvastam ezt a könyvet, de hiszek a gondolat teremtő erejében! Illetve nem is kell hinni benne, mert működik...

    Szóval, vigyázni kell, hogy min agyalunk folyamatosan. 

    előzmény:
    naju (1)
    2007-05-30  16:09

Címlap

top