Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tőzsde - állás

Torolt_felhasznalo_588659
Torolt_felhasznalo_588659
Létrehozva: 2008. július 22. 12:54

Sziasztok.

A kérdésem az lenne, hogy valaki ismeri-e az AFIN HU Kft. - t (Capital Consult)

Behívtak interjúra, és jó lenne valami infot szerezni, hogy megbízható, normális cég-e??

Köszönet minden infoért!

  1. 2010. február 23. 12:3032.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588659 (1)
    2008-07-22  12:54
  2. Torolt_felhasznalo_155462
    Torolt_felhasznalo_155462
    2010. január 2. 16:2231.
    Ha az ember leírja az igazságot, hogy mennyire pénzlehúzó a capital partners. Másokon akarok segíteni hogy ne kerüljenek ilyen helyzetbe mint én akkor már rögtön törlik a bejegyzést.  De aki jobban szét néz itt az talál még igazságot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_194219
    Torolt_felhasznalo_194219
    2009. június 4. 12:2630.

    Igen, én is dolgoztam náluk egy darabig, elég mókás volt,
    az ügyfeleket az Arany oldalakból gyűjtik ("céges adatbázis"...hehe), a dolgozókat pedig olyan oldalkról, ahova az emberek felrakják az önéletrajzukat, cvonline, profession, engem is így találtak meg.
    a dolgozók többsége 18-25 év közötti, a legmagasabb végzettség ált. érettségi, de természetesen nem is várnak el többet. akadnak páran, akik rendelkeznek egyetemi végzettséggel, hát ne tudjátok meg, őket hogy alázza a többi kvalifikálatlan szerencsétlen, természetesen a kisebbrendűségi komlexusuk kompenzálása végett.
    valóban egy 3, azaz három, és nem győröm hangsúlyozni, hogy 3! napos tanfolyam elvégzése a feltétele annak, hogy ott dolgozz, utána már BRÓKER vagy...én már nem vagyok ott, de a menete a következő: vedd fel a kapcsolatot az ügyféllel, mondd neki, hogy most nincs semmilyen jó ajánlatod, de ha lesz, majd hívod, majd 2 hét múlva hívd, hogy van egy tuti tipped, de sajnos csak X millióért tudsz részvényt venni. ha vki beküldi a pénzét, akkor értelemszerűen részvényt vesznek belőle, amit eladnak akkor, amikor "brake-en" van, azaz akkor, amikor már felment annyira, hogy az ő jutalékuk meglegyen. TEHÁT őket abszolute nem érdekli az ügyfelek pénze, amit ebből kifolyólag kivétel nélkül MINDIG elbuknak.
    A legszebb az egészben az, amikor már vkinek majdnem az összes pénzét elvesztették, ráveszik, hogy küldjön még, mert így nagyobb esélye van a visszanyerésre.
    Olyanok is keringtek, hogy az egész egy pénzmosoda, és nem valós részvényekkel kereskednek, de a lényeg ugyanaz, mindig a bank nyer.
    Az már csak hab a tortán, hogy a dolgozók sűrűn élnek az irodában olyan élvezeti cikkekkel, mint pl. alkohol, kokain, speed és fű, tehát rettenetesen képben vannak, az én főnköm konkrétan alkesz volt.
    Ennyi volna, szerintem se ügyfélként, se munkatársként ne akarjatok velük kapcsolatba kerülni!

    Ja, és ami még elég vicces, hogy mindig a portfolio.hu-ról szerzik az infokat, és már ott is van egy őket fikázó topic...nagyon hiteles...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_996575 (23)
    2009-01-22  17:05
  4. Torolt_felhasznalo_733582
    Torolt_felhasznalo_733582
    2009. Április 21. 10:4129.

    Interjútapasztalalat, Capital Partners:

     

    Felhívtak háromszor egy nap, irodai munkát ajánlottak. Másnap interjú a Bajzsy Zsilinszky 53-ban (ja, a telefonáló hölgy által írt sms szerint "bajcsi zsilinszki")

    20 perc várakoztatás, semmi udvariasság.Az interjút nem részletezném, a végszó az "El tudnád magad képzelni ilyen környezetben?" kérdésre adott nemleges válaszom volt.

     

    Semmi végzettség nem kell, ha nincs munkatapasztalatod még jobb is mert "nem rontottak el"  (nem neveletek beléd tisztességet). Kérdeztem hogy miért találtak mérnöki végzettségem ellenére alkalmas jelöltnek, erre az interjúztató ficsúr válaszolt hogy ő is kertész végzettségű (ezek szt nem ment neki az az egyébként szép szakma)

     

    Ma már 2 órám ráment erre, többet nem is írok, csak másokat szerettem volna az időpocsékolástól megkímélni (persze aki ilyen állásra vágyik, mint előttem már részletezték.. csak bátorítani tudom)

     

    én inkább szerényebb jövedelemért de ember maradnék köszönöm szépen

     

    ( Capital Partners interjú interview állás )

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. február 6. 12:0828.

    Egyszerű, két lehetőség van, sőt három.

     

    Megmondod nem vonz az ajánlata és leteszed, ha call back szintén leteszed.

     

    Második, egy picivel erősebb, hogy megmondod neki, hogy éppen most szerződtetek le egy világnagyságú bankkal, 10 éves szerződés keretein belül, amit nem lehet megszakítani...kimagyarázás

     

    Harmdik, megmondod, hogy feljelented, ha még egyszer vissza mer hívni, hidd el hatásos.

     

    Én is, pénzügyi tanácsadó vagyok, és kikérem magamnak, azt amit itt pár sorral lejjebb valaki a közgazdászokról írt! 4 évig folyamatosan tanultam, pénzügyi számításokat, az üzleti élettől a politikáig mindent, hidd el nem egyszerű végigcsinálni, megérte mert szeretem. A cég ahol dolgozom, a diploma mellé, külön államvizsgát kért a banki termékekből, heti 2 továbbképzésem van, és minden egyes hírt megkapok amit kötelezően el kell olvasnom. Ügyfélorientáltnak kell lennem, ha valaki nemet mond, többet nem zaklatom

    Az általatok említett cég, egy trágya, ami nem képezi ki a tanácsadóit, és bárkit felvesznek az utcáról, nincsenek továbbképzések, és arra tanítják a saját embereiket, hogy ne ügyfél, hanem jutlék orientáltak legyenek!

     

    Nem minden pénzügyi tanácsadó cég ilyen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635585 (25)
    2009-01-27  16:09
  6. Torolt_felhasznalo_657134
    Torolt_felhasznalo_657134
    2009. február 6. 04:0027.

    Látom igen zseniális gondolatmenet. Egy apró kérdés:

     

     A te kereseted nem a te általad kezelt pénzekből jön, amivel gazdálkodsz és ha jól gondolom az nem a tiéd ?

     

    Te mások elemzéseiből  (ajánlásaiból) adsz tippet az ügyfeleidnek?

     

    hmm oké :]

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_747779 (19)
    2008-11-29  11:18
  7. Torolt_felhasznalo_257268
    Torolt_felhasznalo_257268
    2009. január 30. 12:5126.

    Az elmúlt napokban én is voltam felvételi interjún az AHIN HU Kft-nél. Ők kapcsolatban állnak a Capital Partners-el,  Cseh cég. Már másodszor hívtak.  Az elsőre megigértam hogy elmegyek, de nem mentem. Ez őket nem zavarta, újból felhívtak. Na most már elmentem, mert a munkahelyem kezd bizonytalanná vállni. Elsőre komolytalan cégnek gondoltam, de amikor beléptem rögtön megválltozott a véleményem. Mindenki öltönyben és a csajok is csinosan öltöztek. Mindenki fiatal. Olyan volt mint a filmekben. Mindenki telefonálgatott, zajlott az élet. Az interjún valóban határozottak voltak. Profinak tűnt a dolog. A munkáról kérdezhettem, de az első kérdésemre sem válaszoltak hanem egyből újból ők kezdtek beszélni. A keresetről és a karrierről beszéltek. Miután hazaértem már jött is a telefon hogy mehetek egy tanfolyamra és utána indul a karrier. Már kezdtem is költeni a hulló dollárokat amikor rátaláltam néhány beszámolóra.

    Mások beszámolójára és élményeire vagyok kiváncsi. Vagy ha valakinek bejött az is írjon hogy hol érdemes nyaralót venni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_635585
    Torolt_felhasznalo_635585
    2009. január 27. 16:0925.

    Hozzánk is telefonál tavaly május óta vmilyen Gábor nevezetű fickó. Iszonyatos a háttérzaj körülötte, és mindig a cégvezetőt keresi. Borzasztó arrogáns és egyszerűen lerázhatatlan. Már lassan 1 éve telefonál havi rendszerességgel cégünkhöz. Volt olyan is, hogy üvöltözni kezdett velem, hogy mi az, hogy a cégvezetőt nem érdekli az ő kínálata. 

    Persze az asszisztensnek meg mindig az a duma, hogy a cégvezetőt keresi, amikor mekérdezzük milyen ügyben, azt már nem akarja az orrunkra kötni. Arról nem is beszélve, hogy NO kultúra! Köszönni nem tud, bemutatkozni ritkán szokott. De ahogy meghalljuk az iszonyatos háttérzajt már tudjuk, hogy ő az. Általában 70-es mobilszámról szokott hívni.

    Ha valakinek van valami ötlete, hogy hogy lehet lerázni, az írja már meg. Előre is köszi. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_678981
    Torolt_felhasznalo_678981
    2009. január 23. 11:4724.
    én tovább bírtam, bár mentségemre legyen szólva, nagyon az elején voltam ott. akkor még senkinek semmi fogalma nem volt az egészről...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_996575 (23)
    2009-01-22  17:05
  10. Torolt_felhasznalo_996575
    Torolt_felhasznalo_996575
    2009. január 22. 17:0523.

    Helló!

     

    Én dolgoztam is náluk. Undorító meló volt. Azok, akiket felvesznek az AFIN-hoz, csak érettségi a követelmény, meg hogy legyen elég pofátlan. A mi 13fős csoportunk is lefogyott 2 hónap alatt. Reggel interneten megnézik, hogy mit ajánlanak, és azt ajánlják az ügyfeleknek. Ennyi. A meló maga meg annyiból áll, hogy előkapod az Aranyoldalakat, random felhívsz valakit, és előrekidolgozott szöveget ismételgetsz napi 8 órán át. Ha az ügyfél leteszi, akkor vissza kell hívni, és ráförmedni, hogy miket nem merészel. Eddig is gyűlöltem a közgazdászokat, de ezután többnyire velük példálozok

    Egyszer kétszer beszóltam a főrohadékoknak, és leléptem. Mellesleg megjegyzem, én bírtam a csoportban a legtovább (2hónap).

    Hozzánemértő hülye bagázs.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588659 (1)
    2008-07-22  12:54
  11. Torolt_felhasznalo_678981
    Torolt_felhasznalo_678981
    2009. január 19. 17:0322.

    Engem is hívtak nem is egyszer :D rengeteg ismerősöm is megfordult náluk... egyikük sem bírta 2-3 hónapnál tovább!

    előzmény:
    Buja (18)
    2008-10-07  11:57
  12. Torolt_felhasznalo_678981
    Torolt_felhasznalo_678981
    2009. január 19. 17:0021.

    "De aki csak egy picit is ért hozzá az tudja hogy nem lehet csak nyerni."

     

    De viszont folyamatosan veszíteni igen nehéz, de az Afin-nak mégis sikerül...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_747779 (19)
    2008-11-29  11:18
  13. Torolt_felhasznalo_217253
    Torolt_felhasznalo_217253
    2008. december 15. 13:4520.
    Az AFIN HU miután a tutti tippjeivel megfelezte a tőkémet még volt pofájuk további tranzakciókat ajánlani. Alig kaptam vissza tőlük a maradék pénzemet. A mai napig zaklatnak telefonon és e-mailben.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_747779
    Torolt_felhasznalo_747779
    2008. november 29. 11:1819.
    Akkor ne meny.A tőzsdeválság meg jó.Mert mozog a piac és kereskedhetsz.Ezzel kereshetsz v bukhatsz az ügyfelednek Tőled függ,hogy mennyi ismeretet sajátítasz el és mennyire figyelsz az infókra.Milyen ellemzésekből dolgozol.De aki csak egy picit is ért hozzá az tudja hogy nem lehet csak nyerni.Rengeteg ismerősöm van más cégeknél és egyikük se nyer mindig.Viszont aki nem dolgozott itt annak nem tom miért jár a szája hiszen épp olyan dolgokrol beszél amiről  fogalma sincs.Kedves Akárkivalaki.A mi keresetünket pedig ne keverd össze azzal az összeggel amivel Te nettóban gazdálkodsz mert az nem a tied hanem valaki,vagy valaki másoké,vagy épp a cégedé Tisztelt cégvezető. Zi.ta ha tőzsdei cégnél dolgozol tudhatnád hogy nem mondunk a konkurens cégekről semmi rosszat.Mert ha csak mocskolódni tudsz az azért elég gyerekes nem?Mate221 miért csak 3-4 hetet bírtál ki.Gyenge voltál,nem tudtad csinálni,vagy csak Te nem kerestél? Nem való mindenkinek ez a munka.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. október 7. 11:5718.

    fúúú, de jó, h ráakadtam erre a topikra, me engem ma hívtak fel, d hogy honnan tudták meg a mobilszámom, fogalmam sincs, d nem is akarok cégeket zaklatni meg jutalékos rendszert sem fizetésképpen, amúgy meg nemtom, miinek próbálkoznak, amikor akkora tőzsdeválság kerekedik, mint a ház világszerte!!!

     

    Én sem megyek hozzájuk, az fixtuti100% 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_554270 (17)
    2008-10-04  01:21
  16. Torolt_felhasznalo_554270
    Torolt_felhasznalo_554270
    2008. október 4. 01:2117.

    Sziszatok!

    Én dolgoztam az AFIN-nak kb 3-4 hétig.

    Annyi volt mint már itt előttem is le írtak, hogy rá akaszkodtunk az emberekre meg erőszakosak voltunk. 3om lépésben kellett az ügyfelet fel keresni először fel vettük  az ügyféllel a kapcsolatot aztán 2-3 hétre rá vissza hívtuk aztán meg mondtuk neki ha lesz valami tuti jó üzlet akkor jelentkezünk és akkor olyan 4-5 hét után meg kerestük egy tuti jó üzleti ajánlattal.

    ÉS abból állt az egész nap, hogy kb 40-60 ügyféllel beszélni kellett akik.(ügyfeleket egy szét tépett  telefon könyv egy darabjából kellett, ki halászni és sorba hívni én azt szem a V betűt kaptam az ország összes VASSAL foglakozó emberét fel hívtam)  Meg volt egy ki dolgozót szöveg, hogy mire mit kell mondani, hogy kell le rázni a titkárnőt meg az asszisztenst, kész forgató könyv volt, hogy mire mit kell mondani amikor az ügyfél húzta a száját vagy éppen nem akart bele menni az üzletbe.

    A nap elején és végén, aznap beszélt ügyfelekkel vagy az előző napi ügyfeleknek el kellett küldtünk egy tájékoztató ajánlatott, pl hogy ez a részvény meg ez a nyersanyag így ment fel meg úgy ment fel ennyit lehet rajta keresni meg minden egyéb.

    Ez még akkor volt amikor indult a cég 2005-2006 között vagy valahogy így.

    Vagy ha meg lehetett győzni az ügyfelet arról hogy jöjjön be a céghez amit senkinek nem ajánlok, akkor az ügyfelet le ültették egy irodába ahol meg váratták majd a telefonon beszélt bróker, (aki nem bróker mert nincs meg a végzetsége.)Meg egy rendes broker akinek van végzetsége meg egy jó BESZÉLŐKÉJE  az úgy meg dumálja az ügyfelet, hogy nem sok választást ad neki hogy bele mennyen vagy ne!

     

    Egy kicsit más köszönöm ennek a fórumnak a lehetőséget, hogy ezt meg írhattam mert már láttam egy kér fórumot ahonnan az AFIN-os bejegyzéseket törölték vagy éppen az egész topikot törölték.

     

    Egyszer még régebben kb 1 év olvastam, hogy volt aki 5M Ft bukót 1 hónap alatt az AFINná de ez csak egy fórumba olvastam nem tudom hogy mennyire igaz az a fórum azóta meg szűnt. (AZ AFINnál minimum befektetés 5M Ft volt amikor én ott dolgoztam/próbálkoztam)

     

    Úgy hogy én azt javaslom jövendő ügyfélnek meg jövendő ott dolgoznak hogy ne próbálja meg mert szerintem egy nagy átverés, nem is Magyar számlán van a pénzed hanem Cseh bankszámlán figyel.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_371392
    Torolt_felhasznalo_371392
    2008. szeptember 26. 09:4316.

    Kedves hozzászólók!

     

    Szeretném tudni, hogy ez a cég-e az, aki a Bajcsy-Zsilinszky út 53. alá hívja interjúzni az embereket????

    Engem oda hívtak, AFIN KFT-től, a jövő hétre. Azért kellene egy gyors válasz, mert ha ők azok, akkor meggondolom, hogy  EZÉRT felutazzak-e vidékről Pestre!

     

    Köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_132991 (15)
    2008-09-17  15:20
  18. Torolt_felhasznalo_132991
    Torolt_felhasznalo_132991
    2008. szeptember 17. 15:2015.

    Az hozzászólások idejét nézegetve kicsit megkésve..de érdemes elolvasni!

     

    Pár napja - cégvezető létemre - elmentem egy állásinterjúra, direkt teljesen normális, utcai szerkóban. Szeretem tudni, kik kezelnék a pénzem, mielőtt valakit megbízok. AFIN HU Kft. Minősítés: katasztrofális, egy fillért sem adok a kezükbe, nem hogy százmilliókat.

    Nem kicsit leiskoláztam a ki ha én nem náci beállítottságú gyereket, aki az interjút tartotta. Fel is vettek. De kössz azért mégsem vagyok sales-es, meg egyébként is…

    Oda üljön! Megmozdulást követően a második parancs a „meséljen magáról!” volt. A kolléganője még az a jó, hogy egy cégbemutatót is említett a telefonban, mikor behívtak, így mondtam a srácnak, hogy előbb szeretnék kérdezni a cégről, mert az interneten nem sokat találtam róla. Utána feltettem két kérdést, amire a válasz: „Most én kérdezek, nem Maga! Mik a gyengeségei?” Nálam, öreg, megfélemlítéssel semmire sem mész, mondom, hogy többek között ez is benne van az önéletrajzomban, amit persze a büdös életben soha nem látott. Ezt több kérdést követően is hangsúlyozva mondtam, csak hogy érezze kivel áll szemben. Majd minden alkalommal, mikor kérdésem merült fel: Elnézést, MOST kérdezhetek ezzel kapcsolatban?? Tiszta pipa volt, mikor 30x feltettem ezt a kérdést. De eleve szerintem egy interjú úgy kezdődik, hogy „Kérem, foglaljon helyet!”, kis blabla, majd akkor az interjú menete, hogy…és vagy a végén felteheti a kérdéseit, vagy menet közben, ahogy felmerül nyugodtan kérdezzen. Ezek elfelejtik, hogy nekik ugyanakkora szükségük lehet rám, ha nem nagyobb, mint nekem rájuk???

    Megpróbált elkápráztatni a fizetésével, de valahogy nem sikerült, mert én az ő fizetésének a jó néhányszorosából gazdálkodok nettóban, de ezt nem kötöttem az orrára, bár a nyelvemen volt, hogy ajánlom neki, hol lehet nem 5000 forintos nadrágot venni, ha már ilyen baromi jól keres és annyira ad a rózsaszín párduc megjelenésre:)

    Egyszerre cseng a mobilja valami extra idegtépő hangon. Na, egy újabb teszt. Közben épp beszélek persze. Megszólal a mobil, elhallgatok. A gyerek lassan komótosan lenyúl a telefonért, kihúzza a zsebéből, megnézi ki hívja, kinyomja és komótosan visszatolja a zsebébe, majd kezei az asztalra és várja, hogy folytassam a mondandóm. Semmi „elnézést” vagy egyéb, úgymond alap illemszabályt betartandó megnyilvánulás. Bár ez már nem igazán tudott meglepni. Ezt követően felhúztam a jobb szemöldököm és vártam úgy 20 msp-et, majd folytatottam a mondandóm a mondat közepén, pont ahol abbahagytam. Legnagyobb meglepődésére csöppet sem zavart be az iménti jelenet.

    Erkölcsről is szó esett, de ezt a témát nem részletezném, mert pont ők kérdezik mit jelent számomra az erkölcs?? ..no comment!

    Az interjú csúcspontja az volt, amikor elkezdte részletezni mit kapok a munkához: 1 db telefont, 1 db cégregisztert, amiből a leendő áldozatokat hívhatom, 1 db íróasztalt (ami csak egy kis íróasztal darab) ÉÉÉS non plusz ultraként EGY DARAB BŐRSZÉKET. :D Ezt úgy mondta, mintha minimum egy SLK Mercivel ajándékoznának meg belépésem apropóján. Majdnem elnevettem magam, de próbáltam visszafogni az ördögi kacajt és csak egy jelzés szintű gunyoros vigyort hagytam csupán kiülni a szám szélére. Azt viszont máig sajnálom, hogy elmulasztottam megkérdezni tőle: műbőr vagy igazi?

     

    folyt köv. bejegyzés

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_588659
    Torolt_felhasznalo_588659
    2008. július 23. 11:4914.
    köszi, te is megerősítettél abban, hogy messziről kerülni kell őket........
    előzmény:
    Laide (13)
    2008-07-22  15:51
  20. 2008. július 22. 15:5113.

    Szia

     

    ajánlom figyelmedbe a következő cikk néhány mondatát:

    "Besenyő Evetke tőzsdézni kezdett! - A 28% biztosnak tekinthető 
    2008-07-08 05:55 


    Evetke forog a sírjában amikor olyan mondatokat olvas, mint amilyenek a Capital Partners nevű brókercég elemzéseiben szerepelnek, de azért a fiúk még a június eleji piaci környezetben is bevállalták, hogy a Petrobras részvényeivel 3-4 héten belül 22-28% biztosnak tekinthető. Azt mondták a részvény az akkori 73.5 dolláros árfolyamról 2, maximum 3 héten belül 110-ig felmegy, de ehelyett most 65 dollár, ami azt jelenti, hogy a 22-28%-os nyereség helyett 12%-os veszteséget könyvelhetett el, aki hallgatott az ajánlásra. Dolgozhat a kormány az Új Tulajdonosi Programon, meg a magánbefektetők tulajdonosi szemléletének erősítésén, de nem biztos, hogy az üzenet eljut a megcélzott réteghez, ha ilyen szakmai színvonalú brókercégek kéretlenül napi rendszerességgel hívogathatják a lakosságot jobbnál jobb ajánlataikkal......"

     

     

    sajnos az egész cikket nem tudom belinkelni, mert fizetős lett a portfolio.hu  de ebből is látszik, miről van szó, és milyen véleménnyel van a szakma erről a cégről..... 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588659 (1)
    2008-07-22  12:54
  21. 2008. július 22. 14:1012.

    Sziasztok!

     

    Privát bankárokat keresek egy ismert pénzintézethez Budapestre. Ha valamelyikőtöket érdekli részleteket küldök priviben!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. július 22. 13:5711.

    Én voltam Afin kft-nél interjún is..Naon alaposan kikérdeznek!

    Nálam ugy volt h ketten voltunk bent és a pasi kérdezgetet!

    Nekem nem annyira tetszett és ezért nem voltam akitiv hogy felvegyenek!

    Eléggé sok férfi van az épültbe , kevés nő! Az igaz lehet keresni.. de napi asszem 10 órát kell dolgozni bent.. hivogatni az embereket!

    Jahh a legfontosabbat nem is mondtam 1 hónapos betanulási idö alatt nem kapsz fizetést, jutalékos rendszer szóval van akinek bejön, van akinek nem!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_588659
    Torolt_felhasznalo_588659
    2008. július 22. 13:5110.
    Nagyon rövid idő alatt nagyon sok negatív hozzászólás... Azt hiszem kihagyom a lehetőséget, a saját lelki nyugalmam érdekében. Nem vagyok az a bunkó akkor is vedd meg ha már három van rádumálós típus. És a barátaimat sem szeretném zaklatni Köszönöm mindenkinek a választ, úgy látom pozitív tapasztalat nincs is... Valaki normális munkát tud esetleg??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. július 22. 13:399.

    szia

     

    nem vagyok benne 100%-san biztos, de egy nagyon régi kollegám talán  dolgozott náluk.

     

    Az ismerettség/ barátság  többek között azért szakadt meg a volt kollegáival, barátaival , mert állandóan tuti tippekkel zaklatta őket...az ismerettségi kör az alapbázis , majd telefönkönyv , nett és megy a zargatás ezerrel.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588659 (1)
    2008-07-22  12:54

Címlap

top