Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

NLC sztárváltó

justhonest
Létrehozva: 2008. szeptember 19. 10:12

Gondolom Ti is sokan olvastátok a cikket a főoldalon.

Meg is lettünk(mint a fórumozók) említve benne a pár héttel ezelőtti felháborodások kapcsán Heni most tisztázta magát,de aminek én nagyon örülök,hogy a következő interjúalanynak Cseh Lacit választotta! Alig várom,hogy kész legyen a cikk és elolvashassam!

Nekem nagyon tetszik ez a sztárváltó ötlet,mégse olyan erőltetett cikk,amihez nem biztos,hogy lenne kedve bárkinek is,hanem híresség kérdez hírességtől.Remélem hosszúéletű lesz

Írjunk ide a sztárváltóval kapcsolatos véleményeket,gondolatokat és örüljünk együtt a következő választottnak

Kíváncsian várom Laci válaszait!Gondolom Ti is

 


  1. 2010. február 5. 17:157.

    Sziasztok!

    Nagyon keveset lehet olvasni St. Martin előadó művészről, aki nagyszerű zeneszerző és nagyon szép verseket is ír. Én szívesen olvasnék egy vele készült interjút és szerintem sok női társamnak szereznétek vele örömet.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_975076
    Torolt_felhasznalo_975076
    2009. július 17. 07:556.
    Ha meglátom a sztárváltóra szavazás lehetőségét, nem hagyom ki. De most keresem, keresem, hol van? Adáról és Novodomszky Éváról szóló cikkeket sem találom arra végképp nem emlékszem, hogy mikor lehetett volna L. Lillán kívül másra is szavazni...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_854022
    Torolt_felhasznalo_854022
    2008. október 31. 09:495.
    Hol lehet Lukács Laci cikkét elolvasni? A többieké ott van...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. szeptember 26. 19:224.

    Részemről eddig nagy taps és köszönet!

    Csányi Sándort is szeretem,megint csak örülök a következő választottnak:-)

    1
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. szeptember 19. 11:274.

    Se nem tesztelő,se nem sztárok után kutató ember nem vagyok,egyszerűen unatkoztam reggel,mikor fölkeltem és elolvastam a cikket...és nevettem,hogy Heni lett az első,mert beleolvastam a vele kapcsolatos topikba és felháborodásokba anno,ha jol emlékszem nagybetűkkel irt topikcím volt,igy eléggé felkeltette a figyelmet...

    Cseh Laci érdekel nagyon,mert sportolok én is.Őt meg nem tartom unintelligens személynek,úgyhogy feltételezem szintén érdekes "sztárt" fog választani.

    Az ötlet pedig tudom,hogy nem saját,de akkor is jó.

    Mindenesetre nem kell mindig a rosszra gondolni...közöm nincs a szerkesztőséghez,moderátorokhoz,stb.

    Mennem kell,majd estefelé jövök.

    előzmény:
    timanna (2)
    2008-09-19  10:39
  6. 2008. szeptember 19. 10:392.

    Te nagyon aranyos vagy:

     

    1. vagy egy nagyon naív nőklapjás vagy, akit megkértek, hogy tesztelje le a fogadtatást

     

    2. vagy tényleg ennyire érdekel minden, ami a "sztárokkal" kapcsolatos.

     

    A NLC sztárváltó nem egy eredeti gondolat, ezer lap, honlap megcsinálta már, de természetesen ez nem von le az értékéből. Hisz az is sokmindent elárul, hogy kitől és mit kérdezne a mostani kérdezett.

     

     

    előzmény:
    justhonest (1)
    2008-09-19  10:12

Címlap

top