Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kérdezd Klausmann Viktort!

adrijan
Létrehozva: 2011. szeptember 23. 16:37
Kedves fórumozók!

Szeptember 26-án délután 1 órától a fórum vendége lesz Klausmann Viktor, akit a többség a Szerencsekerék tévés vetélkedőből ismerhetett meg.

Az első széria óta változatos pályát futott be vendégünk, különböző gazdasági vállalkozások vezető pozícióit töltötte be, sőt 2006 óta az ELTE-TÓFK óraadó tanára.

Az idén a Story4 TV-n újra indul a Szerencsekerék, és ennek újra Klausmann Viktor az egyik műsorvezetője.

Hétfőn egy órán keresztül élőben válaszol a kérdéseitekre! 
  1. 2011. szeptember 26. 14:0016.
    Kifinomultságban biztosan magasan fölöttem állsz, soha az életben nem hallottam még erről a márkáról. Akkor ezt is köszi, megint tanultam valamit. :)
    előzmény:
    Klausmann Viktor (14)
    2011-09-26  13:47
  2. 2011. szeptember 26. 13:5815.

    Hölgyeim és Uraim!

     

    Köszönöm az érdeklődést!

     

    Ne feledjék: 19.30 Story 4, Szerencsekerék!!

     

    üdv v

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. szeptember 26. 13:4714.

    Kedves Viktor!

     

    Köszi a választ, bár bevallom, nagyon nem leptél meg vele. Illetve a Rolexes hasonlattal mégis egy kicsit ... :)))

     

    Abban igazad van, hogy a sok ön- és közízlés-romboló, "gatyaletolós" vetélkedő között valóban egy konszolidált vonalat képvisel a SZK, a maga bájos egyszerűségével.

     

    Mindenesetre sok sikert a műsorhoz.

     

    idézet:
    wanna_B_sexual (13)
    2011-09-26 13:40:21

    Kedves Wanna!

     

    Az igazság sokszor kézenfekvő. Nem a meglepetés kategória. Viszont akkor -eleget téve kifinomult márkaismeretének- legyen TAG HEUER. A Rolex tényleg kicsit túlzó!:)))

     

    előzmény:
    wanna_B_sexual (13)
    2011-09-26  13:40
  4. 2011. szeptember 26. 13:4013.

    Kedves Viktor!

     

    Köszi a választ, bár bevallom, nagyon nem leptél meg vele. Illetve a Rolexes hasonlattal mégis egy kicsit ... :)))

     

    Abban igazad van, hogy a sok ön- és közízlés-romboló, "gatyaletolós" vetélkedő között valóban egy konszolidált vonalat képvisel a SZK, a maga bájos egyszerűségével.

     

    Mindenesetre sok sikert a műsorhoz.

     

    előzmény:
    Klausmann Viktor (8)
    2011-09-26  13:12
  5. 2011. szeptember 26. 13:3612.

    kedves Viktor!

     

    vanpár kérdésem,bocsánat ha nem túl jó a helyesírásom de. ez van.  

    szoval nekünk, a fórumozó nőknek mit tanácsolna,milyenek legyünk ha olyan pasit akarnánk magunknak,amilyen maga? hogy viselkedjünk,hogynézzünk ki satöbbi? vagyis milyen a nőideálja?

     

    jó persze tudom,az ilyen kérdéstnem lehet értelmesen megválaszolni,de meg kell mondanom,maga tesztik nekem

     

    de hogy legyen komolyság is: meddig fog menni az új szerencsekerék?és milyen embernek tartja Árpa Attilá?jófej?

     

    láthatjuk méfg más tévéműsorban is,szóval most visszatér?

    idézet:
    moncsipolla (6)
    2011-09-26 12:45:21

    Kedves Moncsipolla!

    Hát való igaz, helyesírás terén, volna min javítani, de nem vagyunk tökéletesek. Én pl alig tudok horgolni....:) Tanácsot, csak annyit tudok adni: ne ideák, hanem a zsigerei szerint válasszon! Kívánja, vagy nem kívánja?? Ez itt a kérdés!! Ja és ha teljesen belebolondult, küldjön neki egy üzenetet valamelyik közösségi oldalon!

    Árpa Atti teljesen profi. Mindent tud szakemberként és emberként is erről a játékról. Mármint a televíziózásról!!:)

    Hogy meddig megyünk?? Remélem évekig. De ez nem (csak) rajtunk múlik.

    Nem tértem vissza, mert nem mentem el.:))))

     

    Pusszantás V

    előzmény:
    moncsipolla (6)
    2011-09-26  12:45
  6. 2011. szeptember 26. 13:3011.

    Kedves Klausmann úr!

     

    Szeretném megkérdezni, hogy a Szerencsekeréken kívül mivel tölti a napjait? Úgy tudom, több céget is vezet, oktat is valahol (elnézést, ha tájékozatlan volnék, de hát épp ezért kérdezek :)

     

    Szóval mivel tölti az idejét?

     

    Más: olvastam nemrég, hogy elvált a feleségétől, és hogy igyekszik minél többet látogatni a gyermekét.

    A házasságával kapcsolatban van bármi olyan, amit ha tehetne, most visszagondolva máshogyan csinálna?

     

    Üdvözlettel:
    Kerecsendy

    idézet:
    kerecsendy (5)
    2011-09-26 11:32:38

    Kedves Kerecsendy!

     

    Ha nem kerekezek, akkor kollégáimmal együtt strandot üzemeltetek, vagy rendezvényeket szervezek, vagy épp síkölcsönzőt vezetek. Ha pedig végképp unatkoznék, akkor oktatok sízést, meg kommunikációt. Kikapcsolódásként quad túrákat szervezek és mindemellé igyekszem hetente többször is látni a gyermekeimet.

    A házasságommal kapcsolatban nem nagyon szoktam nyilatkozni. Az két ember magánügye. Mit csinálnék másként? Talán nem nősülnék meg!:)) Amúgy pedig szeretem a feleségem, mert még nem vált el tőlem!!!!

     

    üdv V

    előzmény:
    kerecsendy (5)
    2011-09-26  11:32
  7. 2011. szeptember 26. 13:2410.
    Engem az érdekelne, hogy a műsorvezetők tudják a megfejtéseket? Örülök a műsornak, évek óta nem néztem vetélkedős műsort a televízióban, örülök, hogy újra lekötött ez a műfaj. :) Viktortól azt szeretném kérdezni, próbálták jó erősen pörgetni a kereket, többször is körbe tudják-e forgatni egy forgatással? Hány kg a kerék?
    idézet:
    krysztasz (4)
    2011-09-26 10:19:00

    Kedves Krisztasz!

     

    Örülök, hogy nálunk ragadt! Azt gondolom, sikerült valami nagyon jót csinálnunk. 

    A kerék nagyon nehéz, sajnos pontos adatot nem tudok. Szabály szerint illik legalább egyszer körbefordulnia. Szoktuk  noszogatni kedves játékosainkat! Bár nem könnyű a forgatása.  Tudjuk a megfejtést, igen, azért, hogy véletlenül se tehessünk segítő megjegyzéseket.

     

    Akkor 19.30  Story 4!!

     

    Üdv v

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573102 (4)
    2011-09-26  10:19
  8. 2011. szeptember 26. 13:209.

    Jó napot kívánok!

     

    Belenéztem a Szerencsekerék adásba, és azért bevallom jó érzés volt újra látni. :)

    Azt szeretném kérdezni, hogy még milyen műsortervei vannak? Vízimentőként ténylegesen dolgozott-e már valahol, és nem gondolja, hogy talán többet kéne tenni ezért az életmentő tevékenységért?

     

    További sok sikert kívánok!

    idézet:
    duma (3)
    2011-09-25 12:14:45

    Kedves Vízimentő Kolléga(nő)!

     

    Már régen felhagytam (volna ) a tévézéssel, ha újra és újra nem keveredik elő valaki, aki biztat, hogy még toljam kicsit. Nagyképűnek fogok tűnni, bocs, de én 1989 és 2002 között mindent megcsináltam, amit épelméjű tv-s egy életre kívánhat magának. Tervem azért még van. Egy utifilm, vagy sok, Erdélyben, a hegyekben, mindenféle közlekedési eszközzel, de főleg quaddal. Leadtam egy szinopszist. Nyilván nem foglalkozak vele, de jó volt átélni, megírni.

    Vízimentőként 7 éve dolgozom nyaranta Domonyvölgyben a D-Beach strandon, persze csak a fiatal kollégák helyettesítőjeként.... Fiontos a vízimentés és fontos minden bajbajutott ember mentése is, legyen bárhol.

    Én, mint strand üzemeltető, azt gondolom mindent megteszek a strandolók biztonságáért és vízimentő kollégáimért. Egyszer talán lesz sok ilyen strand... A VMSZ pedig ontja a jól képzett mentőket! 

     

    Várom jövő nyáron!

     

    www.domonyvölgy.hu

     

    üdv v

    előzmény:
    duma (3)
    2011-09-25  12:14
  9. 2011. szeptember 26. 13:128.

    Kedves Viktor!

     

    Nem érzed úgy, hogy ennyi idő után kellemetlen és cseppet sem előremutató dolog ugyanabba a kitaposott, ódivatú cipőbe visszalépni, amitől oly sok éve már szerencsésen megszabadultál? Vajon Dórának is korpásodik még a haja?

    idézet:
    wanna_B_sexual (2)
    2011-09-24 16:42:37
    Kedves Wanna! stb

    Vannak a világon olyan márkák, amik elnyűhetetlenek.  Egy Rolex, vagy Doxa óra (nincs már meg, ellopták) nagypapám egész életét kiszolgálta. A Szerencsekerék is épp egy ilyen elnyűhetetlen formátum, amiben nem kell "letolni a gatyád" hogy jól érezd magad benne és nem kell folyamatosan nehezen vállalható kompromisszumokat hozni. Ez egy jó vetélkedő. Hidd el nekem is nagy kihívás volt 10 év után valami újat alkotni egy "régi klasszikusból". Talán sikerült. Én jól érzem magam benne. Ja és nem tudom Dóra fejbőre milyen állapotban van, az enyém korpás egy kicsit!

    üdv v

    előzmény:
    wanna_B_sexual (2)
    2011-09-24  16:42
  10. 2011. szeptember 26. 13:057.

    Kedves Fórumozók!

    Szép napot mindenkinek!

     

    Ha épp jobb dolgotok nincs és ebben a szép időben gép előtt ültök, akkor hajrá!!,

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. 2011. szeptember 26. 12:456.

    kedves Viktor!

     

    vanpár kérdésem,bocsánat ha nem túl jó a helyesírásom de. ez van.  

    szoval nekünk, a fórumozó nőknek mit tanácsolna,milyenek legyünk ha olyan pasit akarnánk magunknak,amilyen maga? hogy viselkedjünk,hogynézzünk ki satöbbi? vagyis milyen a nőideálja?

     

    jó persze tudom,az ilyen kérdéstnem lehet értelmesen megválaszolni,de meg kell mondanom,maga tesztik nekem

     

    de hogy legyen komolyság is: meddig fog menni az új szerencsekerék?és milyen embernek tartja Árpa Attilá?jófej?

     

    láthatjuk méfg más tévéműsorban is,szóval most visszatér?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. 2011. szeptember 26. 11:325.

    Kedves Klausmann úr!

     

    Szeretném megkérdezni, hogy a Szerencsekeréken kívül mivel tölti a napjait? Úgy tudom, több céget is vezet, oktat is valahol (elnézést, ha tájékozatlan volnék, de hát épp ezért kérdezek :)

     

    Szóval mivel tölti az idejét?

     

    Más: olvastam nemrég, hogy elvált a feleségétől, és hogy igyekszik minél többet látogatni a gyermekét.

    A házasságával kapcsolatban van bármi olyan, amit ha tehetne, most visszagondolva máshogyan csinálna?

     

    Üdvözlettel:
    Kerecsendy

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_573102
    Torolt_felhasznalo_573102
    2011. szeptember 26. 10:194.
    Engem az érdekelne, hogy a műsorvezetők tudják a megfejtéseket? Örülök a műsornak, évek óta nem néztem vetélkedős műsort a televízióban, örülök, hogy újra lekötött ez a műfaj. :) Viktortól azt szeretném kérdezni, próbálták jó erősen pörgetni a kereket, többször is körbe tudják-e forgatni egy forgatással? Hány kg a kerék?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2011. szeptember 25. 12:143.

    Jó napot kívánok!

     

    Belenéztem a Szerencsekerék adásba, és azért bevallom jó érzés volt újra látni. :)

    Azt szeretném kérdezni, hogy még milyen műsortervei vannak? Vízimentőként ténylegesen dolgozott-e már valahol, és nem gondolja, hogy talán többet kéne tenni ezért az életmentő tevékenységért?

     

    További sok sikert kívánok!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-09-23  16:37
  15. 2011. szeptember 24. 16:422.

    Kedves Viktor!

     

    Nem érzed úgy, hogy ennyi idő után kellemetlen és cseppet sem előremutató dolog ugyanabba a kitaposott, ódivatú cipőbe visszalépni, amitől oly sok éve már szerencsésen megszabadultál? Vajon Dórának is korpásodik még a haja?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top