Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miért tagadta hogy ismerne

Valakij
Létrehozva: 2019. január 10. 15:07

Adott egy a lány aki kb 2 évig szívatott szerelemmel,érzelemmel.de mindig adta hogy nem tud szakítani meg miután találkoztunk eljátszotta hogy bepánikolt begörcsölt minden érintéstől közben meg másokkal is ismerkedett,végül kiválasztotta a legjobban keresőt meg akinek van háza és kocsija.Na szóval ő hanyagolta a barátnőjét,akivel én közben elkezdtem beszélgetni,majd a újra megkereste,kérdezte van e most valakije,megemlitett hogy velem beszélget(név szerint).A lány azt mondta nem ismer,majd rá kb fél percre hogy ja de látásból,majd megkérdezte munkahelyen kivül találkoztunk e már ,mondta neki nem ,meg aki átvert megkérdezte milyen vagyok,emez mondta normális,rendes.


A kérdéseim az lenne hogy miért tagadja hogy ismerne,miért érdekli hogy találkoztunk-e már és miért kérdezi milyen vagyok?

  1. 2019. február 19. 12:006.

    előzmény:
    Kövesdiági (4)
    2019-01-14  13:01
  2. 2019. január 14. 13:014.

    Hol tart már az ügy...olyan bonyolult...

  3. 2019. január 13. 20:183.

    Es teged ez miert erdekel? Miert nem nyomizol a masik lany utan, aki szerint rendes vagy, Meg. 

  4. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. január 10. 16:502.

    Azé' , mert utálja a nyombikat.

Címlap

top