Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Feljelenthet ezért?

pannipiano
Létrehozva: 2019. február 13. 17:33

Van joga feljelenteni annak a személynek, akivel közös képet teszek ki a megkérdezése nélkül egy közösségi oldalra profilképnek?


A szerelmem azt mondta, feljelentett, de ezért csak a facebooknak jelenthetett engem, ugye?

  1. 2019. február 15. 10:4026.

    Először is felejtsd el, hogy a szerelmed. Nem a szerelmed, mert ő nem szerelmes beléd.


    Jogilag is hozzá lehet persze állni a kérdéshez, de ez alapvetően nem jogi kérdés. Nem azért haragszik rád, mert a megkérdezése nélkül feltettél egy közös fotót, ha azért, mert a közeledésedre folyamatosan NEM a válasza, és ezt képtelen vagy felfogni.


    Még néhány ilyen húzás, és az utolsó esélyt is elvesztetted, hogy valami legyen köztetek.

  2. 2019. február 15. 06:2925.

    Kinek akarod bizonyítani? :)

    előzmény:
    pannipiano (24)
    2019-02-14  22:36
  3. 2019. február 14. 22:3624.

    Múlt héten is vele voltam egy koncertjén, képekkel tudom bizonyítani. Megengedte, hogy én lapozzam neki a kottát, nem mondta, hogy "takarodj"!


    Sajnos más nem történt, de nem zavart el, ez jó jel.

    előzmény:
    Sissi52 (19)
    2019-02-14  16:21
  4. 2019. február 14. 22:3323.

    Ha hetekkel ezelőtt elkövettél egy bolti lopást, az szerinted mára már nem bűncselekmény...?????


     


    DE, IGEN, feljelenthet. Vissza lehet szedni a cache-ből, de akár csinálhatott róla printscreent is (dátummal ellátva). 


    Azaz: kezében lehet a corpus delicti. 


     


     

    előzmény:
    pannipiano (22)
    2019-02-14  21:55
  5. 2019. február 14. 21:5522.

    Már inaktiváltam a facebook oldalamat hetek óta. Így már nem tud feljelenteni, ugye?

    előzmény:
    cabron (13)
    2019-02-14  08:39
  6. 2019. február 14. 16:2821.

    Javaslom inkabb, olts fekete csuklyat, zarkozz be a szobadba es csokolgasd az o fenykepet 24/7. Ezzel legalabb nem artasz senkinek. 

  7. 2019. február 14. 16:2420.

    Te komolyan gondolod, ha kiteszel egy kepet kozossegi oldalra, ami valami valahai kirandulason, stb… keszult, az illeto attol mar a te ferjed??? 

  8. 2019. február 14. 16:2119.

    Ez a ferfi mellesleg nem a te szerelmed, te csupan a megszallottja vagy, ami bizony eleg negative erzelem. Uldozod, nem hagyod elni, artasz neki. 


    Valoban feljelenthet, ha nem hagyod abba es joggal, hatha akkor eszhez tersz vegre. Tulajdonkeppen nincs mas valasztasa, hogy teged vegleg lesoporjon. 


    A valaszt tudod te nagyon jol, a kerdesedben benne van a valasz: TAKARODJ!!!. 

  9. 2019. február 14. 16:1418.

    Most akkor en is felteszek egy kepet, a romai papa kepet raretusalom az enyemre, mondvan, hogy o az en ferjem. Erted a helyzet abszurditasat es komolysagat?


    Kolyokkorodban az edesanyukadnak nem lellett volna megvennie minden vackot, amiert orditottal a boltban. Most dragan fizetsz ezert. Mert nem minden a tied.


    Ha meg csupan kamu ez az egesz, akkor irto sivar es ostoba  lehet az egesz eleted, ha ilyesmiken szorakozol. 

  10. 2019. február 14. 16:0317.

    Engem is csoportban rohogtek a volt forumozok idiota tagjai. Ezt jol megmondtam. De gondolom, erted. Nagyon keves ertelmes ember volt akkor itt. Most nagyon keves ember van egyaltalan, es igy ertheto, hogy meg kevesebb ertelmes. De akkor meg volt privi, es sokszor kaptam privit az ertelmes emberektol. Ma az a problema, hogy ertelmes, intelligens emberek koze keverednek idiotak, es azzal ervelnek, hogy az o velemenyuk is egy velemeny. Nana. Ma, nem ugy, mint regen, barki hozzaferhet informaciokhoz es azokat az o hagymazas agyaval fogja fel es terjeszti, leugatvan, bocs, az ertelmes embereket. Mindenki tudja, hogy ma az idiotizmus fele halad az emberiseg, Einstein megmondta, es ez most valik valora. Ismered az ilyen mondasokat, hogy diplomaval mit nem lehet…. Vagyis azt akarja mondani, hogy o okosabb az altalanos iskolai 2-es osztalyzataval. Persze, mindenki ember, de aki nem tanult, ugy terjeszti, hogy a tanult ember ot lenezi, ami nem igaz, csupan a tanulatlan gyalazkodik, mert kisebbsegi erzese van. Hozzateszem, joggal, mert o lusta dog volt tanulni. 


    Ezt a gonosz aradatot, embertelenseget ugy tunik, nem lehet megallitani. Ez a jo emberek kotelessege, hogy visszaszoritsak a gonoszsagot. Amint irod, nekem sikerult. Masoknak is ki kellene allniuk a jo emberek mellett. Csak ez lehet a megoldas. En mindig orulok, ha megmenthetek legalabb egy lelket, es orulok, hogy neked is tudtam segiteni. 


    Kik ezek a gonoszok? Kieleguletlen, tanulatlan, frusztralt emberek, akik a maguk hibajabol sikertelenek, es le akarjak huzni a sikeres, ertelmes, szorgalmas embereket a maguk sotet szintjere. Igy fogd fel, mert ez az igazsag. irigyek, hogy mas elerte amire ok sajat hibajukbol nem kepesek. Hogy tamadjak most Megant is, hogy mereszel Harry felesege lenni, mikor o amerikai es nem angol, felver, idosebb Harrynal, es kulonben sem vilaghires szineszno. Mintha ok azok volnanak, haha. 

    előzmény:
    castaneasativa46 (15)
    2019-02-14  11:03
  11. 2019. február 14. 15:2816.

    Nem lehetsz ennyire buta.....

  12. 2019. február 14. 11:0315.

    /Egyébként....


    Meg kellett tanulnom, hogy a nők szélsőségesek. Ugyanarra a problémára igen keményen - olykor indokolatlanul keményen - reagálnak.


    Néhány évvel ezelőtt - akkor még kezdő fórumosként - szétszedtek a nők. Támadták a stilusomat, a topiknevemet, támadtak jobbról, támadtak balról. A vagdalkozás akkor hagyott alább, mikor - éppen Sissy 52 - begurult, és megkérte a fórumozókat:


    "Mi ez a szemétkedés kedveseim?... Kissé több empátiát, ha kérhetem!"


    Alább is hagyott a vagdalkozás - amit külön köszönök Neked utólag - merthogy a "tudós bagoly" - én voltam./

    előzmény:
    castaneasativa46 (14)
    2019-02-14  10:39
  13. 2019. február 14. 10:3914.

    Természetesen a válaszom második része nem neked szólt, elnézést.

    előzmény:
    Sissi52 (12)
    2019-02-14  01:29
  14. 2019. február 14. 08:3913.

    Igen, feljelenthet, de erre már az előző topikodban megkaptad a választ. Miért nem szeded le? Gondolom nem feljelentéssel kezdett, hanem jelezte, hogy nem akarja magát veled a facen látni, de te nem teljesítetted a kérését, és begurult. Jogosan.

  15. 2019. február 14. 01:2912.

    Ezert mondom, hogy nincsenek torvenyek. A papirfirka az semmi. Nem hinnem, hogy a felsoroltak lennenek az akadalyok. Korrupt orszagban ugyebar a nyomorultakon statualnak peldat. 


    Egyebkent normalis vagy? Nem en inditottam a topikot, nem az en szerelmemrol van szo. Soha eletemben nem jartam pasi utan.

    előzmény:
    castaneasativa46 (10)
    2019-02-13  20:39
  16. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2019. február 13. 21:3211.

    Vedd le a képet, és az ügy el van boronálva!

  17. 2019. február 13. 20:3910.

    Törvények Magyarországon is vannak, csak sajnos a betartásukra sokkal kevesebb energia /pénz, hatóság, stb/jut, mint a demokratikusabb országokban. Márpedig egy törvény annyit ér, amennyit be lehet belőle tartatni.


    Szerintem reménykedj, hogy a "szerelmed" megértőbb, mint azt jelezte, és nem indít eljárást.

    előzmény:
    Sissi52 (8)
    2019-02-13  19:58
  18. 2019. február 13. 20:009.

    Aprop, milyen szerelem az, ahol az egyik rendorsegre, birosagra hurcolja, dutyiba dugatja  a masikat? Te normalis vagy? 

  19. 2019. február 13. 19:588.

    Igen, feljelenthet. Lejaratas, maganszferaba valo invazio, zaklatas. Ha Amerikaban elnel, dutyi meg sulyos penzbuntetes lenne a jutalmad. Legkozelebb jol meggondolnad, mit teszel. Lehet, hogy Magyarorszagon meguszod, mivel Magyarorszagon nincsenek torvenyek. A torveny azt jelenti, hogy az valos es be is tartjak pofara valo tekintet nelkul. 


    Mas ferjevel, volegenyevel, boyfriendjevel akarsz villogni, mintha az illeto hozzad tartozna? De megis minek? Keress magadnak elfoglaltsagot, keresd meg a hozzad illo embert, de mielott ezt megtenned, kezeltesd magadat. 

  20. 2019. február 13. 19:127.

    az első LINK lemaradt

    előzmény:
    antironia (6)
    2019-02-13  19:11
  21. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. február 13. 19:085.

    Remélem igaz is hogy feljelent emiatt.


    Nagyon rádférne már egy kis dádá.

  22. 2019. február 13. 19:064.

    A pár héttel ezelőtti topikodban megkaptad rá a választ! 


     


    IGEN, feljelenthet, mert ha a hozzájárulása nélkül használod a képmását, az bűncselekmény. 

  23. 2019. február 13. 18:463.

    Jol ertem. Ez valami letunt megszunt kapcsolat es a masik fel nem szeretne Veled egyutt mutatkozni meg foton sem ?


    Mi a celod ezzel hogy nem veszed le a kepet ?

  24. 2019. február 13. 18:052.

    Normalis helyeken tudjak a net etikettet.Senkit nem pakolunk fel engedelye nelkul. meg gyereket sem

Címlap

top