Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Baráti társaság keresés

Torolt_felhasznalo_135909
Torolt_felhasznalo_135909
Létrehozva: 2019. augusztus 28. 22:06

Sziasztok!


 


Székesfehérvár és környékéről írjatok ha baráti körre, jó társaságra, közös programok szervezésében benne lennétek társaság hiányában.


Tervezem, hogyha egy jófej csapat összejön, akkor akár buszos, vagy egyéb más jó kirándulásokat is tehetnénk közösen,  vagy kerti bulik, jó beszélgetések egy kávé vagy bármi mellett. Jókat enni-inni-nevetni, hisz rövid az élet.


A korosztály mivel én 45 vagyok, hasonlóra gondoltam, olyan 40-55 éves kor között, de mivel a kor nem számít, ha jófej vagy, és jókat lehet beszélgetni veled, és benne vagy közös programokba, bográcsozás, városnézés, közös ebédek egy jó beszélgetések mellett, akkor írj.


Várok minden olyan embert-párt-családot is, akik szívesen barátkoznának.


Ez egy nagyon tuti csapat lesz, úgy érzem. :) Írjatok! :) :)


 

Címlap

top