Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Beágyazódás, korai terhess

Agika
Létrehozva: 2019. november 6. 06:15

Sziasztok! 40 éves vagyok, abba hagytam a gyogyszert, mert babát szeretnénk. A ciklusom közepén nagyon fájt a hasam, a nőgyógyász al kiderult, hogy a peteeres éreztem még ennyire, és minden szépen működik. Akkor is együtt voltunk többször. Hétvégén kell megjonnie, de kB 1 hete fáj a hasam, leginkább a jobb oldalon. Néha szúr, de alapvetően egy nyomó kellemetlen érzés van folyamatosan, olykor a bal oldalon is. Nem hasonlít igazán a mensis fajashoz, és talán nem is fájdalom ak nevezném, hanem kellemetlenségnek, hogy folyamatos az érzés. Valakinek van ilyen jellegű tapasztalata, hogy ez vajon lehet a beagyazodas vagy terhesség korai tünete? 

  1. 2019. november 19. 07:296.

    Nem, pontosan időben megjott... 

    előzmény:
    vadmacs (5)
    2019-11-12  08:49
  2. 2019. november 12. 08:495.

    Na, mi a helyzet? Sikerült?

    előzmény:
    Agika (4)
    2019-11-08  15:54
  3. 2019. november 8. 15:544.

    Sziasztok! Álmosság van, és sok pisi is, bár az nekem mindig, mert sokat iszom, de most van, hogy az átlag 1 helyett, például éjszaka 2-3 alkalommal is kimegyek. Ma-holnapra nem várom a havi bajomat. Nagyon izgatott vagyok. 😊

  4. 2019. november 8. 12:123.

    A gyakori pisilés és az álmosság a legtutibb jelek.

  5. 2019. november 8. 10:262.

    Szia!


    37 éves vagyok, már van egy kislányom. Dettó ezt érzem...


    Jövő héten kellene megjönnie, de nagyon hasonló tüneteim vannak, mint a kislányommal voltak. /mindjárt megjön érzés, szédülés, pisilés, fáradtság/.


    3 napja fájdogál a hasam jobb oldala, inkább oldalt, mint lent. Tegnap előtt bele is görcsölt, mikor fel akartam állni...

Címlap

top