Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Beszélgetőhölgyet keresnék

juhasz.a2000
Létrehozva: 2020. október 13. 21:22

Egy csecsemős, házas 20 éves anyuka vagyok. Korombeliekkel annyira nem tudok miről beszélgetni, pedig van aki szintén anyuka. De valahogy hamar kifúj a beszélgetés. Mondjuk tényleg szinte senkivel nem beszélek. Lényeg azt nem mondhatnám el,hogy vannak barataim. Ferjem alig van itthon és őszintén piszkosul jó lenne valakivel beszélgetni. :( Igen van egy gyönyörű tökéletes kislányom, de ha össze is veszünk a férjemmel, tőle hát nem kapok szóbeli vigaszt, és hát szeretném valakivel "kibeszélni" a picikém fejlődését. Szükségem van tanácsra és nem beleszólásba ( szüleim mindig ez a -megmondtam , stb. ). Szeretnék valakivel beszélgetni, szeretném ha valaki meghallgatna és átbeszélné velem a dolgokat :( , meg ahogy emlitettem ha a gyerekünk/gyerekemről is beszélgethetnék. Nyilván ha úgy alakulna nagyon örülnék neki , ha valakinek viszont lehetnék a lelki támasza. Bocsánat tényleg, nem tudom illik-e ilyet mondani. Nagyon szeretem az embereket, és szeretek velük beszélgetni, és ha tudok segíteni, akár pár kedves szoval.


 


Bocsánat nem tudom ciki-e a megfogalmazásom, vagy hogy anyaként jól esnének a fent megemlítettek. 


És elnézést azért is ha kategóriát választottam. Őszintén nem tudtam melyiket kellene >

  1. 2020. október 23. 08:173.

    TA'RSALKODO-No"T   keresel??????      Annyira  unatkozol?


     


    Aja'nlok  valamit:   menj  ki egy kozeli  parkba  egy  gyerek-kocsival  e's  u"ljel  ott egy  ideig,   megla'tod,  sok  mas  fiatal  anyuka  is  lesz  ott.


    Aztan  ott  majd  megbesze'lhettek   mindenfe'le't.........

    előzmény:
    jotudni22 (2)
    2020-10-15  01:52
  2. 2020. október 15. 01:522.

Címlap

top