Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Macskások! (Karácsony)

Dawnton
Létrehozva: 2020. november 20. 11:55

Tavasszal lett egy kis macskánk és attól tartok hogy a karácsonyi dekorációt leborítja/ tönkreteszi. Már kitettem kétféle díszt és sajnos egyik sem bírta pár óránál tovább. Ti hogy oldjátok meg, hogy a karácsonyi díszítés minél tovább megmaradjon az ünnepi időszakban?

  1. 2020. december 18. 05:016.

    Sajnos nem engedte ki a fotót... 

  2. 2020. december 18. 05:005.

     Szia! Kettő cicánk van egyik tíz és fél éves, a másik 5 éves.  Műfenyőnk van, amióta cicáink vannak. A karácsonyfánk évek óta a falra van szerelve, mert nagyon szeretnének felmászni rá  Csatoltam fotót a fáról, de nem tudom, hogy az NLC "megmutatja-e?

  3. 2020. november 23. 11:344.

    Köszi!


    Azért várnám még azokat, akiknek van cicusa otthon.

    előzmény:
    nidda (3)
    2020-11-21  18:58
  4. 2020. november 21. 18:583.

    Ami a fát illeti, valahogyan úgy rögzíteni, - falhoz kikötni, - hogy ne boruljon fel cicástól, ha az felmászik rá. Ami a cicát illeti, ügyelni kell rá, hogy ne nyelje le a lamettát, vagy az ajándék-csomagokat átkötö szalagot. Amennyiben mégis megtörtént a baj, azonnal orvoshoz vinni és nem megpróbálni sajátkezüleg kihúzni, amit lenyelt, akkor sem, ha kilóg a vége a szájából. A lehullott fenyötüket gyakran eltávolítani, mert az "perforálhatja" a beleit. Abban az esetben, ha a fa vízben áll, ne ihasson a vízböl, mert az sem tesz jót neki, - le kell takarni mondjuk egy kartonlappal. Ezeket a "bölcsességeket" tegnap találtam egy német oldalon, most leírtam, hogy maradjon a topic. (általában mindíg akad valaki, aki jobban tudja).

    Régebben nekünk két macskánk is vol a lakásban, - egyik sem karácsonykor távozott az örök (egér)vadász mezökre.

  5. 2020. november 20. 16:322.

    Szia!Menj át a Hoxára,ott sok cicás van,aktív fórumok,kapsz választ

Címlap

top