Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Távollétben kipakolt iroda

killercat44
Létrehozva: 2021. március 9. 12:40

Vélemények arról ha valakinek távollétében kipakolják az irodáját nem is szólnak az összes cuccát kib**ák a folyosóra és nem is szólnak? jaaa hát rendezkedünk....




Mi a vélemények erről? Egyik nap hazamegyek. Irodám rendben , ajtó bezár ahogy mindig.
Másnap megyek be, az iroda tárva nyitva, az összes cucc-bútor, de minden (iratok, számlák, irodagépek stb) kib****va a folyosóra összevissza.
A magyarázat : jaaaa hát rendezkedünk.
Előző nap egy SZÓT NEM SZÓLTAK erről. És a rendezkedést (a kipakolást) gondosan akkor csinálták amikor elmentem, ami külön érdekes. Mert a gondnok csinálta, aki előbb ment el mint én vagyis akkor őt az én távozásom után berendelték külön csak ezért.
Pöttyet érdekes nem?

Azért egy ilyenről nem kéne előztesen egy szót vesztegetni felém?
Hogy ne keresd az irataidat mert az összes össze van b****va egy halomba stb.

Felmondanátok? Emiatt? (Emiatt is...)

  1. Torolt_felhasznalo_756302
    Torolt_felhasznalo_756302
    2021. március 9. 19:182.

    Simán. Ha ilyet megcsinálnak, akkor ki garantálja, hogy nem nyúlnak bele a munkádba, és nem b@sznak el ott is valamit? Aztán majd felelhetsz érte! Mondj fel, és keress egy másik helyet! Vagy legyél egyéni vállalkozó!

Címlap

top