Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Védettségi ig. igénylő lap

iszt
Létrehozva: 2021. május 28. 13:43

Sziasztok !


Átestem a covidon. Vérvétel kimutatta van antitestem. Igényeltem védettségi igazolványt. Még nem jött meg.A kormányhivatalban adtak egy lapot ami igazolja hogy igényeltem kártyát.  Holnap a lányomnak táncversenye lesz. Szerintetek ezzel a papirral és a vérvételes papírral beengednek a versenyre? Aki oltott az a EESZT rendszerben tudja igazolni hogy oltott, ha nincs kártyája. De én csak ezzel tudom.


Próbálkozott valaki ezzel a papírral bemenni valahová amíg nem lett kártyája?


 


köszi


iszt


 


 

  1. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2021. május 28. 20:364.

    Nos, a telefonos megoldással az a baj, hogy te nem tudod, ki van a vonal másik végén, és az ő számára te is csak egy senki vagy. Menjél oda a lányoddal holnap, és beszélj a tánctanárával! Ha mégsem jutsz be, még mindig megvárhatod a környéken valami kávézó teraszán, vagy hasonló...

    előzmény:
    iszt (3)
    2021-05-28  16:53
  2. 2021. május 28. 16:533.

    Fölhěvtam a helyet ahol lesz a verseny. CSAK a kártyával engednek be...se oltasrol papír.. se kormanyablakos..semmit nem fogadnak el..logika semmi benne..:(:(:(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605445 (2)
    2021-05-28  13:57
  3. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2021. május 28. 13:572.

    Én a lány tánctanárával beszélném ezt meg. Gondolom, ő is ott lesz a versenyen, ő ismeri a rendezvényt, hogy kivel lehet ezt egyeztetni.

Címlap

top