Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dísztök szárítása

puhamackó
Létrehozva: 2004. augusztus 9. 09:29
Van valakinek tapasztalata dísztök szárításában? Mikor kell szüretelni és hol és hogyan szárítsam? Nagyon jópofa formák és színek születtek és jó lenne ha nem mennének tönkre! Köszi elöre is minden segítségért...
  1. Torolt_felhasznalo_931865
    Torolt_felhasznalo_931865
    2004. augusztus 9. 10:202.
    Szia,

    nekem is volt tavaly egy csomó (idén kissé hanyagolom a kertet, sajna). Akkor szedtem le, mikor a szára elszáradt (kb. szeptember eleje-közepe). Ezek után a tököcskéket a végleges helyükre tettem, a (hűvös, szellős) előszobára, végig a cipőpolcra. Kb. három hónapig voltak ott, mert utána következett a karácsonyi dekoráció, a tököket meg egy ismerős gyerkőc elkunyerálta ízibe'. De amíg nálam volt, nem bomlott meg, nem száradt össze, semmi baja sem volt.
    előzmény:
    puhamackó (1)
     
  2. Torolt_felhasznalo_384931
    Torolt_felhasznalo_384931
    2007. július 23. 13:043.
    aszalógép
    előzmény:
    puhamackó (1)
    2004-08-09  09:29

Címlap

top