Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Féltékenyek ide!

monibonbon
Létrehozva: 2006. szeptember 25. 12:06

Sziasztok,

azoknak nyitom ezt a topicot, akik OK NÉLKÜL féltékenykednek (hülye komplexusok, régi sérelmek, stb miatt), és azon küzdenek, hogy ezt legyőzzék. A Wellness Caféban is van "ÉPP MOST..."  topic, ahová abban a pillanatban kell írni, amikor JÓTETTET (pl.épp most sportoltam) tudunk elújságolni, és nem csak ígérgetünk, hogy "majd holnap". Hasonlót szeretnék, pl.: "épp most győztem le magamban a hisztit, pedig a párom egy lánnyal emailezik, na és akkor mi van?"

Segitsünk rádöbbenteni egymást, hogy nem éri meg apró-cseprő ügyeken rágódni, és rossz érzéseikkel mérgezni a kapcsolatot,  az ezt követő lelkiismeretfurdalásról nem is beszélve.

Biztos ti is megbánjátok, amikor bizalmatlankodva hülyeségeket kérdeztek a párotoktól egy sms vagy telefonhivás kapcsán.

Próbáljuk fejleszteni az önuralmunkat és szép dolgokkal ápolni a szerelmünket  

Írjatok olyasmiket, hogy milyen jó megbízni a barátotokban, férjetekben...és milyen jó ez a férfinak. Milyen jó neki a szabadság, ha póráz nélkül is nagyon jól tudja, hol a helye.

Ilyesmiket osszunk meg egymással 

M.

  1. 2009. február 12. 19:5919176.

    Hello Mindenkinek!

     

    Elöször is én is szeretnék hangot adni mély felháborodásomnak, mert ezek a tátogószájú forgószemü karikák szörnyen néznek ki!!!(na ez az egy viszont kinézetre passzol a mondanivalójához)

     

    A régi emoticonok sokkal de sokkal jobbak és aranyosabbak voltak! De ezek a fejek szörnyüek! Nem is lehet megkülönböztetni a mondanivalójukat! Ez valami új EU-s esélyegyenlöségi szabály lehet, hogy kell kopasz nevetös meg hajas nevetös, meg aztán csak szöke nevetös fej se lehet, mert akkor a barna meg a vöröshajú nök hátrányosan megkülönböztetettnek érezhetik magukat vagy mi a fene??? Váááá!!!!!

     

    Nálam annyi a helyzet, hogy már kb 2 hete dolgozom az új helyemet több-kevesebb sikerrel. Elvileg vasárnap megkapjuk a lakás kulcsait, úgyhogy belátható idön belül költözünk.

    Az idöjárás nem a legjobb. Ma délután több centis hó alól kapartam ki a kocsimat, a hazautam 10 perce alatt pedig mélyen hivö ember lett belölem. Kb. minden sikerrel vett kanyar után egy fokkal ... :-)

     

    Jó lenne ha egy kicsit beindulna a fórum! Miért tünik mindenki el ilyen hosszú idöre???

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. február 10. 21:4719175.

    Részemről ok a Chagall, mivel én ott még nem voltam. :-) Úgyhogy nekem nem uncsi.

     

    Igen én is gondoltam Titára tényleg jó lenne ha ő is jönne. Jó lenne tudni mi van vele. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. február 10. 17:5119174.

    Köszi, hogy gondoltál rám, ami a hétköznapot illeti, mert valóban az nekem nem ok, pláne hogy már vidéken dolgozok...

    De hétvégén bármelyik nap jó. A szombat is, lehet épp sulim is lesz akkor.

     

    Jó lenne ha Tita is jönne, olyan régen hallottunk már felőle!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19172)
    2009-02-10  17:23
  4. 2009. február 10. 17:4719173.
    Halihó
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2009. február 10. 17:2319172.

    :DDDDD

     

    máriageronazzo meg a leia hercegnő meg a kutya, az vazz róz csillagosötös :D:D:D fél órája ezen röhögök :) nagyon kemény :)))

     

    no, közben jól rájöttem, hogy a hköznap Lettike miatt, meg esetleg, ha Tita is erre jár, akkor miatta nem jó, és Gongi is szombatot mondott, úgyhogy legyen szombat. 

     

    mit szóltok a Chagallhoz? vagy már unalmas? de az elég központi helyen van, ismerjük már, és a vége mindig valami nagyon vicces szokott lenni :)))

     

    de ha azt mondjátok, már uncsi, vagy ne, akkor gondolkozok máson. viszont akkor a napja legyen szombat.

     

    eddig 3-an vagyunk!(szempillapödörítés)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_445391 (19170)
    2009-02-10  15:29
  6. 2009. február 10. 16:1619171.

    szevasztok!

     

    Ezek a fejek szerintem is borzalmasak. jővő héten nekem is bármikor jó de szerintem szombaton kellene lennie. ki mit szól hozzá. Meg a helyet sem nagyon tudom, hogy hova kellen menni.

    Segítsetek én annyira de annyire nem vagyok képbe hogy milyen jó helyek vannak mostanában.

     

    Dotty annyira azért nem jó ez a viszonzatlan dolog, de azért elmegy :-).

     

    örülök hogy előkerültetek.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_445391
    Torolt_felhasznalo_445391
    2009. február 10. 15:2919170.
    - jaj...nem is...ez MEREVEN NÉZ :D :D :D igaz Dotty? :D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_445391 (19169)
    2009-02-10  15:24
  8. Torolt_felhasznalo_445391
    Torolt_felhasznalo_445391
    2009. február 10. 15:2419169.

    :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    Nekem jó...a jövő héten asszem bármikor (((((((((((((:

     

     

     

     

    - Julia Roberts?

    - Paks atomerőmű- közmunkás?

    - Maccsó köcsi?

    - nem B, nem K.....rossebb tudja mi van ebben...

    - fogorvosnál- bal 6-os karbantartás?

    - orrviszketés??

    - visine szemcsepp reklám

    - MáriagróóónádZOO

    - ponty a Tesco akváriumban

    - szamócaallergia

    - leila hercegnő??

    - arab könyv (fordítva lapoz?? )

    - kutya áramfeszültség alatt

     

    Minden esetre.....érdekesek....és kérdem én hol a kacsa vaz???:)))))))))

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19168)
    2009-02-10  10:40
  9. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2009. február 10. 10:4019168.

    helló halló eltűntek!! :)

     

    örömmel hallom, hogy mindenki jól van (kivéve Zsu-t...amúgy köszi a köszöntést :) - de Zsu, te unatkoznál, ha ezek nem lennének, nem? :)) amúgy meg kitartás, ha eddig kitartottál, sokkal rosszabb már nem lehet. lépni meg még úgyse tudnál, úgyhogy...)

     

    és Gongika, örülök, hogy kivirultál. hihetetlen, hogy még viszonozni se kell valamit és ennyire jó tőle :)

     

    és bonbon is boldog és lettike is és róz is mindjárt, mert már lassan 1 éve feleség :))

     

    nem vagyok hajlandó emoticonokat használni, mert bojkottálom őket. undorítóak, kezdetlegesek, tiszta blama. a röhögő fejek meg inkább guminőknek tűnnek :S

     

    szóval...akkor csapjunk bele, és legyen az a topictali!

    a jövőhetem nekem totál üres (még hvg-re sincs program, de azért a pénteket lehet, nem vállalnám be, mert nálunk soha nem lehet tudni....)

     

    akkor? kinek milyen nap jó? rózimózi?

    előzmény:
    Gongola18 (19167)
    2009-02-08  18:28
  10. 2009. február 8. 18:2819167.

    Szia Letti!

     

    A szerelmet illetően azt tudom mondani, hogy az új ránt táplálok ilyen irányú érzelmeket, de visszonzatlanul.

     

    Mindegy nagyon jó barátok vagyunk tehát még bármi lehet.Én vagyok most a legjobb beosztott az már egyszer tuti!

     

    Örülök h jó ötletnek tartod a topi-talit. A többiek nem nagyon reagálnak rá de tuti nagyon el vannak foglalva.

     

    Szombaton voltam bulizni, mert egy barátnőmnek csüt-ön volt a 30-ik szülinapja és azt ünnepeltük meg. Nagyon jó kis buli volt. A nyugatinál voltunk. 

     

    Lányok véleményeket kérek a topiktalira!!!!!

     

    Pusz Mindenkinek!

    előzmény:
    leuchtturm (19166)
    2009-02-06  14:55
  11. 2009. február 6. 14:5519166.

    Szis Gongi!

     

    Én benne vagyok egy topictaliban, csak össze kéne rántani a csapatot!

     

     

    Szerelmes vagy? És ha szabad ilyet kérdeznem a régi pasiba vagy az újba akiről már írtál korábban is??

    előzmény:
    Gongola18 (19163)
    2009-02-06  08:08
  12. Torolt_felhasznalo_283555
    Torolt_felhasznalo_283555
    2009. február 6. 12:0419165.

    Sziasztok!

     

    Nincs itt senki!

     

    De azért én leirom a bánatom legalább ki írom magamból!

     

    Sztrori:Ugy volt tegnap át jönn a párom ahaverjával mert arra van dolguk.És mivel én takaritok du-ként felhivtam 5 körül mi van.Erre ő most eszünk vissza hivlak én mostam jo de ha nem jössz én sajnos elindulok mondta jo.Amikor a telot letettük vagy is én elkaptam egy mondtatott amit a haverja mondott .MELIYK VOLT! otál beközöltem.Ezt nem lehet fére érteni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_283555
    Torolt_felhasznalo_283555
    2009. február 6. 08:5119164.
    Boldog Névnapot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19156)
    2009-01-16  13:10
  14. 2009. február 6. 08:0819163.

    Sziasztok!

     

    Fehér hollók vagyunk sajnos már ezen a forumon.  Egyfelől mondjuk ez jót is jelenthetne, de hiányoztok.!!!!

     

    Találkoznunk kéne! Összekéne hozni egy topiktalit, múlt évvégén volt egy ilyen kezdeményezésem de csak a fejemben született meg.

     

    Szóval mit szólnátok egy topiktalihoz?

     

    Jaj én nagyon szerelmes vagyok ám.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_283555
    Torolt_felhasznalo_283555
    2009. február 2. 10:3119162.

    boldog Uj évet mindenkinek!

     

    Utolag is, nem találtam a  forumot és otthon meg a gépemen nem jött be semmi amikor beirtam.

    De most itt vagyok,senkinek se hiányoztam.Nem is lett volna mit mesélnem-melo melo ezzerel..Most két helen dolizom de szeretnék váltani nyártol és márciusba suliba megyek.És ha minden jol alakul idén összeköltözök a párommal végre.együtt vagyunk még.Sajnos nálam ez a féltékenység már néha félek magamtol is de beteges.Lehet fel kéne keresnem egy dokit?Szerintettek?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_283555
    Torolt_felhasznalo_283555
    2009. február 2. 10:1719161.

    Sziasztok!

     

    De rég jártam erre!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_962352
    Torolt_felhasznalo_962352
    2009. január 27. 17:2119160.

    puszi lányok mindenkinek, buék :)) eltűntem iszonyúan, bocsánat....

     

    dottyka: majdnem elbőgtem magam az irodában, mikor olvastam a Dante-s történetet.. annyira átérzem, nekem is van kutyám, egy tündéri 10 hónapos labrador :) amikor beteg, lelkibeteg vagyok teljesen, hogy nehogy valami komoly legyen.. és a kutya tényleg egy idő után a család része, gyerek, unoka... apukám mindig megkérdezi, hogy van.. :D sajnálom, ami Dante-val történt, de valószínüleg tényleg így a legjobb neki.. remélem azóta már jobb a lelked...

     

    többi lányok hogy vagytok? Rózsika édes, annyira átérzem a januári depód... én is be vagyok kicsit fordulva, nincs kedvem semmihez, azt érzem, csak favágás minden nap, egyformán.. annyi különbség van, hogy mosok este vagy sem.. és rossz, hogy nincs kedvem kidugni az orrom sehova.. ahol végre történhetne valami izgalmas velem.. :(

    de majd mindjárt jön a tavasz, már csak 1 hónapot kéne kivárnunk :)

     

    helyzetjelentés nálam: jól vagyok, pasi is, már nem féltékenykedem.. ha van valami, max leüvöltöm a fejét..  de ok nélküli féltékenykedés már soha  viccen kívül, valahogy kisimultunk mostanában (csak el ne kiabáljam  szóval jól vagyunk és tervezni kéne az esküvőt is..  mostmár tényleg bele kéne vágni, de valahogy ez a januári nyomi hangulat még ezt sem akarja...  de majd mostmár elszánom magam és magunkat :) mindjárt visszaolvasok mindenkit.. de írjatok azért néha...

    előzmény:
    monibonbon (19159)
    2009-01-26  21:43
  18. 2009. január 26. 21:4319159.

    Szia Lettike!

    Hát eléggé el vagyunk tűnve

    Gratulálok a vizsgához, meg az új melóhoz, meg hogy megtaláltad a szerelmemet a wiwen Letti nyomozó Az életben még sokkal kedvesebb jelenség mint a képeken, és olyan kis tiszta gyermeklelkű, ugyanakkor viszont mindig lehet rá számítani mert érett és komoly is.... de csak ha kell, inkább gyermek szokott

    lenniRakoncátlan és rossz!

    Ugye te még mindig együtt vagy azzal a fiúval, akiről le akartunk beszélni? Hát, remélem tévedtünk És ez esetben bocsi...látod, nem hiába mondtuk, hogy úgysem hallgat senki senkire ilyenkor, és ez így van jól.

    Puszi mindenkinek és tessék visszatérni! Még én is írtam, pedig én aztán nagyon eltűnős vagyok...

     

     

    előzmény:
    leuchtturm (19158)
    2009-01-26  17:25
  19. 2009. január 26. 17:2519158.

    Sziasztok Csajok!

     

    Szomorúan látom, hogy napok-de lehet hogy már hetek óta sehol senki:-(

     

    Nekem ma volt az utolsó vizsgám, és nagy örömömre sikerült!

     

    Az új munkahelyen is már lehúztam kemény 3 napot, eddig tetszik, bár messzemenő következtetéseket még nem tudok levonni. Mindenesetre a légkör egészen más...A kolléganőim még levelet is küldtek amikor csüt-péntek itthon voltam tanulni, hogy szorítanak nagyon. Tök jól esett!

     

     

    BonBonka! Iwiw-en láttam, hogy a Szerelmed rakott fel Rólad képeket. Annyira cuki!!!

     

     

    Többiek? Valaki? Meséljetek!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. január 16. 16:2319157.

    Szia Dotty!

     

    De természetesen megkérdeztem, és mondták is, hogy a ktv. törvény alapján ami a besorolás alapján jár azt kapom. És végül is az ugyanannyi, csak azt nem vettem figyelembe, hogy a régi helyemen az alapilletmény 30%-át kaptam meg illetménykiegészítésként, mivel van diplomám, itt meg akár van akár nincs mindenki 10%-ot  kap. 

    Viszont nettóban elvileg ugyanott leszek, mivel így fogok kapni 13. havit rendesen, mert nem lépem túl a határt, míg a régi helyen meg nem járt volna. Szóval kb. ott vagyok. 

    És valóban nagyon menekültem már, így ha tudom, hogy ennyi akkor is elvállalom szerintem. Csak szar volt szembesülni és látni a számokat

     

    Amúgy ma újabb "örömhír" ért, kiderült, hogy fél évnyi tanulmányi támogatásomat, amire a főig.helyettes azt mondta felejtsük el, mégis vissza kell fizetnem. Hiába írtam kérelmet a főignek...nagylelkűen kaptam 1 évet, hogy visszafizessem... El se tudom képzelni kinek a keze van benne ebben is...

    Na mindegy, most már ez van, el akarom felejteni az egészet!

    És tényleg csak remélhetem, hogy jobb helyem lesz és szeretni fogom amit csinálok!

     

    Dotty! Sikerült letöltened a videot??????????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19156)
    2009-01-16  13:10
  21. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2009. január 16. 13:1019156.

    Szia Letti!

     

    ez a tanulás húzás-halasztgatás annyira ismerős. és sajna nincs rá ellenszer. egyszerűen annyi, hogy ha rajtad a nyomás, akkor jobban tudsz teljesíteni, hamarabb megtanulod, jobban koncentrálsz, kevésbé lankad el a figyelmed, mert már nincs 3 napod, csak egy. legalábbis nálam mindig így volt.

     

    de pl. az olasztanulást halasztgatom. pedig ha megcsinálnám a nyelvvizsgámat, akkor kapom csak meg az egyetemi diplomámat. addig nem, pedig már leállamvizsgáztam, megvédtem a szakdogám, minden. és tulképp fosok felhívni az egyetemet, hogy egyáltalán meddig húzhatom ezt. már két éve diplomáztam. lehet, már buktam az egészet...de látom, mégse merem őket felhívni és nem is állok neki tanulni :S

     

    amúgy úgy mentél át egy helyre, hogy meg se kérdezted, mennyit adnak??? fura vagy, hallod-e...tényleg nagyon menekülhettél :)))

    majd számolj be, megérte-e...remélem, jó munkatársaid lesznek.

     

    én azt hittem, ahol laktok, az a te kis lakásod, nem?

    előzmény:
    leuchtturm (19155)
    2009-01-15  17:24
  22. 2009. január 15. 17:2419155.

    Sajnos Róz a legtöbb ember így él...Muka, bevásárlás, főzés, mosás, takarítás vége a napnak...Ha nem csinálom akkor úszik a lakás és a hétvége megy rá arra, hogy újra lakható legyen.

    Lakás...nekem tök irreálisnak tűnik, hogy valaha lesz saját lakásom. Talán ha valami gazdag pasival kezdenék...De nekem csak ez a kis lüke kell, ez van.

    Barátnőm épp ma kapott az állítólagos pasijától egy tv-t...na ez azért érdekes, mert kb. 3 hónapja tart köztük ez a valami, ami néhány találkozást tesz ki, kb. kéthetente egyet...és nem...még nem szexeltek...Lehet ha már odáig eljutnak akkor barinőm lakást kap:-)

     

    Na nem tudlak felvidítani, mert egyelőre én is ramaty hangulatban vagyok. A februárt várom, addigra már új munkahelyi élényeim lesznek, vizsgaidőszak teher nélkül...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_445391 (19152)
    2009-01-09  12:54
  23. 2009. január 15. 17:1819154.

    Jól eltűntetek már megint

     

    Ma voltam az új munkahelyemen bemutatkozni meg ilyenek. Mikor megláttam mennyi lesz a fizum, sokkot kaptam Nem gondoltam ekkora különbségre, mivel ugyanúgy köztisztviselő maradtam, és gondoltam mivel a törvény alapján kapjuk a fizut max. a béren kívüli juttatások térnek majd el. Hát nem:-( 

    Na mindegy, remélem a munka meg a kolléganők kárpótolnak mindenért!

     

    Nekem még mindig vizsgaidőszak, így elég nyűgös vagyok, érzem a terhet a nyakamon, de már inkább csak a munkára koncentrálnék, így szinte semmit nem tanultam a következő vizsgámra még ami 22én lenne, de átraktam 26-ra. Így viszont a 28-aira nem tudok felkészüni, így az elmarad.  jajj é olyan idióta vagyok! Honnan lehet akaraterőt és kitartást szerezni???Magamnak csinálom a bajt, mert ha már tanultam volna akkor előbb letudtam volna, de neeeem én tolom és tolom és tolom...nem vagyok komplett!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_445391
    Torolt_felhasznalo_445391
    2009. január 9. 12:5619153.
    rossz- jav. Forrás: Magyar-Nyelv és helyesírás szabályai
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_445391 (19152)
    2009-01-09  12:54
  25. Torolt_felhasznalo_445391
    Torolt_felhasznalo_445391
    2009. január 9. 12:5419152.

    Sziasztok!

     

     

    Először is Dottyka:                                                                        

                                  

     

     

                                         Hát körülbelül ezt érzem most én is. Nagyon sajnálom szivem. De minden redben van, nektek most már a nehezebb. Nem írok szép megható meséket..te úgy is tudod De egyre többet fogsz mosolyogni a fájdalom enyhül és jönnek a csodálatos szép emlékek. Azt hiszem ott kezd az ember megnyugodni és beletörődni. Kitartást kívánok én is éreztem már ezt az érzést és mivel van 2 kölköm..fogom is..puszillak és én is búcsúzom

     

    És valamivel vidámabb téma: BUÉK minden kis angyalkának

    Látom sokan új életet kezdenek ez nagyszerű! Minden rendben lesz és nem is lenne annyira izgalmas és szép ha nem festenénk be előtte a bugyit Szóval egy kalappal. Én várom már a jó időt. Nagyon depressziós korszakomat élem még mindíg, várom a tavaszt, hogy nekem is változzon valami az életemben, hogy íjászkodhassak, kirándulhassak. Kicsit szeretnék..valamit..nem tudom megfogalmazni Mindegy még bírom, túl sok a munka, túl monton minden..este sem megyek sehová, mert nincs időm...valahogy csak a monoton, egymást követő napokat érzékelem. Most jött rám minden, hogy nincs lakás,  nincs gyerek..nincs jóidő, nincs állás...holtpont de szokták mondani h ennél roszabb nem lehet. Szóval emelt fővel csinálom A horoszkópom azt mondta h az év eleje rosz lesz de ne tiltakozzak semmi ellen, mert minden rosz a javamat szolgálja.....jah oks...megyek is örömmel befizetni a 23 ezres villanyszámlámat..hisz a javamat szolgálja nem?

    Jah és fordítok egyet a kacsán (sül)

     

    ....................

    .....................

    ..

    ............- Boldogságpor mindenkinek és főleg annak aki rászorul

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top