Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Aloe Vera és meddőség

Lovegirl20
Létrehozva: 2007. január 29. 11:29
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a FLP-s aloe verás termékekről? Sok jót hallottam róla. Érdekelne,hogy tényleg jó hatással van-e a meddő párokra, sajnos mi is érdekeltek vagyunk benne. Mellette még candidám is van, ami mindig előjön. Most voltam termékbemutatón, ahol a Berry nektárt és probiotikumot, meg valami zöld gélt ajánlottak,de nem tudom,hogy kipróbáljam-e?! Szívem szerint kipróbálnám, de nagyon drága fölöslegesen nem szeretnék ennyi pénzt kidobni. Akinek van valami véleménye a termékekkel kapcsolatban nagyon örülnék neki,ha megosztaná velem.

Köszönöm
  1. Torolt_felhasznalo_124014
    Torolt_felhasznalo_124014
    2007. január 29. 12:4326.
    hát igen, az ocsóban sok a zadalék...de a drágább az tuti teljesen természetes alapanyag:D én kitartok
    előzmény:
    Ókina54 (25)
    2007-01-29  12:40
  2. 2007. január 29. 12:4025.
      Annál is az olcsóbbik whisky, vagy a drágábbik vállfaja érdekel? 
    Nem mindegy ugyanis. Bár, mindkettő megfelel célodnak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_124014 (23)
    2007-01-29  12:34
  3. Torolt_felhasznalo_124014
    Torolt_felhasznalo_124014
    2007. január 29. 12:3924.
    és az orbit rágóban mivan? ami mellékesen jó tesz a fogaknak? aszpartam. meg a gyümölcsjoghurtban, ami mellékesen milyen jó a táplálkozásban...aszpartam. egyébként pont a DM-ben vettem egy vitamint ami ugyan lenyelős, de olyan kicsi h a gyerek is le tudja nyelni, olcsó is volt, és az összetétele sokkal jobb mint a KIDS. több vitamin és helyesebb arányban.

    A berry meg húgyúti nyavajákra a legjobb. Legalább olyan jó, mint az aszalt vörösáfonya (kb 4-500 ft, vagy kivonat, nem sokkal drágább) teával! tudom, krónikus hólyaghurutos voltam évekig. és nem az flp-től múlt el.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_300228 (22)
    2007-01-29  12:32
  4. Torolt_felhasznalo_124014
    Torolt_felhasznalo_124014
    2007. január 29. 12:3423.
    És ha belegondolunk, hogy forgalmazói áron is drágább egy feles aloe, mint egy feles jó whisky...-&rt;egy jó whiskytől nagyobb a szexkedv-&rt;nagy számok törvénye alapján több szex, több esély babára... folytassam? maradok a whiskynél
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_297045 (19)
    2007-01-29  12:25
  5. Torolt_felhasznalo_300228
    Torolt_felhasznalo_300228
    2007. január 29. 12:3222.
    Szia!

    A berry nektár valóban nagyon jó, és a méhpempő.
    Én a lányomnak adtam, és használt.

    Én is iszom néha, nagyon jól érzem magam tőle, megnyugtat, nem vagyok fáradt, és azok a fránya nehéz napok idegbaj nélkül átvészelem.
    Nekem se nagyon futja rá, de azért valamit mindig veszek.
    A pici lányomtól dugni kell a gyerek vitamint.
    Lehet, hogy hasonló terméket lehet venni olcsobban, csak nézd meg, hogy miket tartalmaz.
    Pl. gyerekvitamin DM; gyógyszertár; szinte mindegyikbe van aspartam és mesterséges aroma, és szinezék.
    Érdekes, nem?

    Ha fogod is fogyasztani a termékeket, akkor azért arra számíts, hogy nem lesz csoda 1 hónap alatt.

    De úgy gondolom, hogy az a többezer orvos aki ezzel foglalkozik, nem adná a nevét, ha nem lenne jó.

    Vannak orvos szakértők is ebbe a témába, ha gondolod utána nézek és leírom az elérhetőségét.

    üdv, és sok sikert
    előzmény:
    Lovegirl20 (1)
    2007-01-29  11:29
  6. 2007. január 29. 12:2821.
    Nátriumbenzoát, xantangumi....
    Természetes alapanyagból nyert tartósító a nátriumbenzoát, a xantangumit meg még kisbabáknak is ajánlja szemléletgazdagsággal megáldott orvos ismerős.
    Amire te gondolsz, annak más a neve. Guargumi lehet a neve annak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_454391 (16)
    2007-01-29  12:19
  7. 2007. január 29. 12:2820.



    Ha bárkit érdekel, ezt felteszem:


     Az egészséget fontos értéknek tartjuk.

    Úgy vélem egy cél érdekében vagyunk együtt, mert az egészséget fontos értéknek tartjuk. Van, akit saját gondjai, problémái terelték erre az útra, van olyan, akinek a családtagja, rokona, ismerőse szenved valamilyen betegségben, és ily módon szeretne neki segíteni. Van, akit az üzleti lehetőség vezérelt ebbe a társaságba, de előbb-utóbb találkozni fog az egészséggel, betegséggel, fog hallani pozitív és negatív dolgokat egyaránt.
    Az egészség utáni vágy, a teljes emberi élet, a betegségektől való mentesség, a békés, nyugodt öregkor azt hiszem mindenkinek a vágyai között, szerepel. Az egyén számára, amennyiben ez biztosítható, és ezt nagyon kihangsúlyozom, hogy biztosítható, mindegy honnan érkezik a segítség. Egyre gyakrabban találkozom olyan igénnyel, kéréssel, amely azt fejezi ki, hogy mindegy hogyan, de segítségre van szüksége. Az emberek, pedig egymást közt beszélgetve előbb-utóbb találnak valamilyen / alternatív gyógymódot/  problémájuk orvoslására. Van tehát arra igény, hogy mást is kipróbáljanak az egyének.
    Véleményem szerint, egy átalakulási folyamat zajlik, amely az egészségügy egyeduralmát mérsékelni fogja. Félreértés ne essék, nem arról van szó, hogy kivonulnának a legkisebb mértékben is, vagy önök versenytársak lennének, hanem arról, hogy az egyén felelőssége növekedni fog. Jó lenne, ha egyre többen rájönnének arra, hogy ők, magunk felelnek az egészségükért. Voltam egy orvos konferencián, ahol az egyik előadáson az volt a téma, mennyiben felelősek a különböző tényezők az egészségi állapotunkért.
    Az egészségi állapotunkért az egészségügyi ellátó rendszer csupán 11 %-ban felelős, és 50 %-ban maga az ember felelős, ahogyan él, mennyire túlsúlyos, dohányzik-e, mértéktelenül alkoholizál-e, mennyit mozog, mit eszik, azaz mennyire él egészséges életmódot, mennyire látja el magát olyan tápanyagokkal, vitaminokkal, ásványi anyagokkal, aminosavakkal, amikre a szervezetünknek mindenképpen szüksége van. Úgy vélem ez az a terület, ahol önök a legtöbbet tudnak tenni.
    Mindenki számára ismerősek a különböző hírforrásokból érkező információk ezekről a vitaminokról, nyomelemekről, ásványi anyagokról.
    Véleményem szerint a különböző MLM-cégek által forgalmazott táplálék-kiegészítők is tartalmazzák a fentebb említett alkotórészeket, kiegészítve számos kedvező hatású gyógynövény komponenssekkel. Az egyre bővülő termékskála különböző igényeket szolgál ki, fiatal kortól idős korig bizonyos betegségek megelőzésében, és hozzájárul a már kialakult kóros folyamatok visszafordításához.
    Egy átalakulási folyamat zajlik az egészségügy területén, ahol megnő az egyéni felelősség jelentősége. Ennek a folyamatnak részesei lesznek az orvosok, ápolók és mindenki, aki az egészség megőrzése érdekében tevékenykedik. Ezt nem tanították az orvosi egyetemen, ismeretlen terület, hiszen nekünk az oktatás természete miatt csupa beteg embert mutattak, akit meg kell gyógyítani, leginkább gyógyszerrel. Azt javaslom, hogy kerüljék a konfrontációt az orvos kollegákkal, mert a beteg ember issza meg a levét. Tartsák be a kompetencia határokat, ne beszéljenek le senkit sem a régi gyógyszereiről, ne mondják, hogy ez, vagy az, badarság! Amennyiben kedvező változások állnak be az egészségi állapotban, magában ez lesz a meggyőző erő a kétkedők számára.
    Azt javaslom, hogy amennyiben ez lehetséges maradjanak inkább a prevenció, a megelőzés területén. Lehet azt mondani: még most egészségesnek érzi magát, de ha nem figyel oda magára, akkor lehet később, évek múlva ilyen meg olyan problémái lesznek.
    Paradigma, szemléletváltás szükséges az egészségügy területén. Ennek vagyunk, önök és remélem én is az úttörői. Kívánok önöknek ehhez a nemes feladathoz nagyon sok kitartást, sikert és még több örömöt.

    Dr. Buda Imre, háziorvos, Zirc

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_297045
    Torolt_felhasznalo_297045
    2007. január 29. 12:2519.
    Én is használtam Aloe-t de semmi csodás javulást nem tapasztaltam(spec nem meddőségre,de egy mezei náthára sem).Túl drága ahhoz,hogy  csak úgy próbálkozz vele..A candidától gombaölővel fogsz csak megszabadulni(már ha nem valamilyen más betegség kisérőtünete mert akkor csak ha az alapbetegséget kezelik akkor tűnik el).Immunrendszer erősítésére még a foghagyma is jobb(meg a normális táplálkozás-mindenből egy picit elv)
    előzmény:
    Lovegirl20 (1)
    2007-01-29  11:29
  9. 2007. január 29. 12:2518.

    Lovegirl20!

    Szerintem ne bízz benne csak egy rakat pénzt dobsz ki az ablakon. Tapasztalatból mondom..

     

    előzmény:
    Lovegirl20 (1)
    2007-01-29  11:29
  10. Torolt_felhasznalo_226753
    Torolt_felhasznalo_226753
    2007. január 29. 12:2217.

     

     Nekem a doki a Vitacolant ajánlotta, és úgy látom bevált. Az étvágyuk is megnőtt és már nem kapnak el minden csip csup betegséget. És nem mellékes, hogy ez 1000 ft körül van, míg a Kids tablettát 3500 körül vettem és nekem nem érte meg. Nem láttam a hatást. Persze van, akinek bejön, annak megéri. Biztos van ilyen is!

    előzmény:
    Ókina54 (15)
    2007-01-29  12:15
  11. Torolt_felhasznalo_454391
    Torolt_felhasznalo_454391
    2007. január 29. 12:1916.
    Szia! Én is kipróbáltam a Berry nektárt. Sokan ajánlották... kiadtam érte a pénzt, és sajnos csak akkor vettem észre, hogy pl. van benne nátriumbenzoát, és xantangumi,....hát mit mondjak. Ezekután már nem adtam be a féléves babámnak, akinek olyannyira ajánlották. Mivel akkor épp egy vidéki kórházi kezelésen voltunk, internet "távolban", így persze nem tudtam utánnanézni, majd mikor hazajöttünk, megnéztem a neten..., ott láttam, hogy már van hasonló késtítményük, szintén jó drágán , virágporból, ami persze nagyon jó, viszont a méhészektől töredék áron meg lehet venni...Szerintem bármit fel lehet ilyen "FLP-s módon" futtatni, akár a paradicsomot is. Én biztos nem veszek mégegyszer. JA! és az FLP-s cuccokat a Magyar Természetgyógyászok Szövetségének ajánlásával árúsítják, http://www.termeszetgyogy.webzona.hu/menux1.html meg is néztem a honlapjukat, ahol egy másik oldalon / az E számoson/ a nátriumbenzoát , és a xantangumi káros hatásait ecsetelik, ..hát érdekes...................



    http://www.nlcafe.hu/forumkif ejt.php?forumid=31974&id=&step&bw=1&forumuser=

    ezt most találtam, egy hasonló topic....

    vmuc
    előzmény:
    Lovegirl20 (1)
    2007-01-29  11:29
  12. 2007. január 29. 12:1515.
    Igazából neked mi a szándékod?

    Mert ha babát szeretnél és egyben üzletet is építed, akkor jól tetted, hogy kérdeztél.
    Jártam sok termékbemutatóján az FLP.-nek.
    Minden betegségre úgy tud jó lenni az Aloe és más gyógynövény, mert az immunrendszerre hat erősítőleg. A szervezet öngyógyító mechanizmusát izmosítja meg, és a reakció, meglódult vérkeringés. Mikor kezdenek a tüneteink kialakulni, alapból lelassul a vérkeringésünk. Így az éltető oxigén nem tud a kapillárisainkba kerülni, és tovább gyűrüzik a baj. Ez vezet komoly betegségek kialakulásához.

    A Forever termékek, a Berry nektár, a MUlti Maca, a Honey termékekből a Méhpempő, amiről azt kell tudni, hogy a méhkirálynő fogyassza kizárólag, és a cél vele, hogy sokkal több utódot hoz a világra. Testének sokszorosa, a peték sokasága, amit kihord. E termékeket együtt fogyasztva, ha még A Beta Care, és Lytium Plusszal kiegészítheted, már jelentős minősége lesz tested babakihordó részének.

    Visszatérve kivikéhez, akinek nem sikerült a vitaminokkal kicsattanó egészséget csalni gyermekei arcára, szervezetébe, nos, azóta mit szedetsz velük? Tudod, amit sok idő alatt a helytelen táplálkozásunkkal, és GONDOLKODÁSUNKKAL elrontunk, ne akarjuk "csodaszerekkel" gyógyítani, ripsz-ropsz! Jó magyar szokás, ha egyszeri nekifutás nem segít, hagyni kell a csodába! Nem jó az semmire se ! Adj időt magatoknak! És teremtő hitet!
    Ismervén a mondást: "Fejétől bűzlik a hal!" megértheti bárki, hogy gondolkodásunkban rendet téve juthatunk el egészségünk visszaszerzéséhez is. Aki fejében egészséges gondolatokat őrizget, termel állandóan, annak kisebb esélye van megbetegítenie testét.

    Jaj, bocsánat, hosszúra sikeredett "művem"! De szívemből írtam, ám hideg fejjel. Remélem segít!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226753 (8)
    2007-01-29  11:54
  13. 2007. január 29. 12:1514.
    milyen eredetű meddőség? mert pl. egy petevezetél elzáródást kötve hiszem, hogy gyógyítana...
    előzmény:
    Lovegirl20 (1)
    2007-01-29  11:29
  14. Torolt_felhasznalo_124014
    Torolt_felhasznalo_124014
    2007. január 29. 12:1113.
    Szia! Én is "behatóan" foglalkoztam a termékekkel, használtam is, forgalmazTAM is. Valóban jók, csak éppen nem jobbak azoknál a termékeknél, amiket a harmadáért megkapsz. Egyáltalán nincs annyival nagyobb hatóanyagtartalmuk mint amennyivel drágább. Egyébként meddőségre és immunerősítésre is a méhpempőt ajánlják... Azért hagytam abba a forgalmazást, mert nem volt bőr a képemen rábeszélni a rászorul embereket hogy vegyék meg 3-5x annyiért ugyanazt.
    Hasznosak, jók a termékek. Ha nem akarsz pénzt kidobni, akkor azt javaslom h nézz körül egy táplálékkiegészítős weboldalon, nézd meg a leírásokat, hatóanyag tartalmakat és az árakat.
    előzmény:
    Lovegirl20 (1)
    2007-01-29  11:29
  15. 2007. január 29. 12:0512.
    A meddőségnek annyi, de annyi oka lehet. Remélem orvosilag már teljesen kivizsgáltak mindkettőtöket, mielőtt ilyen "csodaszerekben" reménykednél. Néha még az is előfordul, hogy nincs a meddőségnek semmilyen orvosi, fizikai oka, egyszerűen csak egy kicsit megmagyarázhatatlanul, a görcsös akarás akadályoz. Ezért van az, hogy sokan, amikor vagy végleg lemondanak saját babáról, vagy örökbe fogadnak, rövid időn belül mégiscsak sikerül és jön a várvavárt baby.
    előzmény:
    Lovegirl20 (1)
    2007-01-29  11:29
  16. Torolt_felhasznalo_471602
    Torolt_felhasznalo_471602
    2007. január 29. 12:0311.

    Szia!

    Bajod nem lesz belőle, ha kipróbálod, mert teljesen tiszta aloéből készülnek a termékek. Sok párnak már bevált, én is hallottam róla. A szervezetet kipucolja, tehát megnő valamelyest az esély a teherbeesésre. Az ára pedig a többi gyógyszertári terékhez képes magasan kiemelkedő. Az én gyerekeim a Multivitamint szedik, ami 120 darabos, és 2000,-ft körül van. Le tudnám írni az összeset, amit előtte megvettem a dm-ben, meg a gyógyszertárba 30 meg 60 db-s. Hát pont zongorázni lehet a különbséget!

    Szóval, nyugodtan próbáld meg, egy kis plusz vitamin még nem ártott senkinek . Nagyon sok sikert kívánok Neked!

    előzmény:
    Lovegirl20 (1)
    2007-01-29  11:29
  17. 2007. január 29. 12:0010.

    "Azt bírom ezekben az Aloe Vera termékekben, hogy a náthától elkezdve a szívinfarktuson át a rákig mindent tudnak gyógyítani... Na persze. "  

    Nagyon régi népi BÖLCSESSÉG, ami nagyon igaz is: Az a szer ami mindenre jó, az semmire sem jó!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_762292 (2)
    2007-01-29  11:47
  18. Torolt_felhasznalo_321283
    Torolt_felhasznalo_321283
    2007. január 29. 12:009.
    Sztem kamu az egész...nekem irrigálásra is ajánlották,meg külsőleg, belsőleg stb.....semmit nem használt....sőt, volt olyan problémám, amin rontott... 
    előzmény:
    Lovegirl20 (1)
    2007-01-29  11:29
  19. Torolt_felhasznalo_226753
    Torolt_felhasznalo_226753
    2007. január 29. 11:548.

     

     Barátnőm is FLP-s én is már voltam pár bemutatón, mert megkért. Egyszer vettem tőle vitamintablettát a gyerekeknek és magamnak egy teát, ami méregtelenít. 8000 Ft-ba került. A gyerekek ugyanúgy betegek voltak, nekem sem jött be a tea. Barátnőm gyerekei is eléggé betegesek, nem látom rajtuk azt a kicsattanó egészséget.

    Én csalódtam az FLP-be, de nem tudom, hogy meddőségre vannak-e hatásos cuccok.

    Orvos mit javasol?

    előzmény:
    Lovegirl20 (1)
    2007-01-29  11:29
  20. 2007. január 29. 11:537.
    Ártani nem fog de nem ez fogja megoldani a problémád.Gondolom az orvosoddal is konzultálsz majd...
    előzmény:
    Lovegirl20 (1)
    2007-01-29  11:29
  21. Torolt_felhasznalo_762292
    Torolt_felhasznalo_762292
    2007. január 29. 11:526.
    Igen, ezt el is felejtettem! 
    előzmény:
    regan (4)
    2007-01-29  11:50
  22. Torolt_felhasznalo_762292
    Torolt_felhasznalo_762292
    2007. január 29. 11:515.
    Igen, jók a termékek, de szerintem arra valók, hogy egy alapvetően egészséges embernek segít kicsit feltuningolni az immunrendszerét.
    előzmény:
    sárkány77 (3)
    2007-01-29  11:48
  23. 2007. január 29. 11:504.

    Naná!! És még szép is leszel tőlük!!!   Meg okos!!    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_762292 (2)
    2007-01-29  11:47
  24. 2007. január 29. 11:483.

    Szerintem nagyon jók ezek a termékek, méregtelenítik a szervezetet, feltöltik ásványi anyagokkal és vitaminokkal. A Candidát orvos állapította meg?

    Meddő párokra nem tudom, milyen hatással van, másra fogyasztottam flp termékeket, s anno nagyon beváltak. Ha lenne pénzem, akkor most is vennék pár dolgot.

    előzmény:
    Lovegirl20 (1)
    2007-01-29  11:29
  25. Torolt_felhasznalo_762292
    Torolt_felhasznalo_762292
    2007. január 29. 11:472.
    Azt bírom ezekben az Aloe Vera termékekben, hogy a náthától elkezdve a szívinfarktuson át a rákig mindent tudnak gyógyítani... Na persze.
    előzmény:
    Lovegirl20 (1)
    2007-01-29  11:29

Címlap

top