Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Végleges szőrtelenítés

amanda23
Létrehozva: 2008. január 21. 18:50

Végleges szőrtelenítés villanófénnyel...Próbálta valaki? Tényleg hatásos?
A bajuszomat szeretném eltüntetni, mielőtt másnak is feltűnik:-(
  1. 2010. február 27. 08:4451.

    Bocs, akarom mondani ELOS:-)

     

    Szóval Győrben keresek ELOS géppel dolgozó kozmetikust, bőrgyógyászt. Ha tud valaki ilyet, szóljon!

    Köszi!

    előzmény:
    tuliptree.78 (50)
    2010-02-26  20:06
  2. 2010. február 26. 20:0650.

    sziasztok!

    Én Győrben keresek Kalos géppel dolgozó bőrgyógyászt vagy kozmetikust!

    Ha valaki tud ilyet, szóljon! köszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  3. 2010. február 15. 14:3849.
    Annyira kedvet kaptam! Mondd már el, hogy hol van ez! Én hajlandó vagyok sokat áldozni rá, de attól kiborulnék ha feleslegesen tenném :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_531293 (48)
    2010-01-29  11:15
  4. Torolt_felhasznalo_531293
    Torolt_felhasznalo_531293
    2010. január 29. 11:1548.

    Sziasztok!

     

    Engem az égiek jó sok és erős szőrrel áldtak meg, sajnos, így én évek óta kerestem a megfelelő eljárást. Annyira elszánt voltam, hogy a combomon (!) tűs módszerrel próbáltam meg eltüntetni a nem kívánt szőröket, aminek eredménye sajnos a mai napig látszik a bőrömön. Egy alkalommal kb. egy 5 cm átmérőjű környi területet tudtak megcsinálni, a fájdalom, valamint az okozott sérülések miatt, de mivel akkor csak arra futotta, így belementem. Azóta sebhelyes a combom. :(

    Aztán felhagytam ezzel, és inkább gyűjtöttem a méreg drága, ámbár hatásos lézeres kezelésre. Ami nekem nagyon hatásos volt. Mondjuk a fájdalon nem volt sokkal kevesebb, mint a tűsnél, de nem okozott sebhelyeket. De egy lövéssel kb. 1 cm átmérőjű területet tudtak kezelni, legalábbis ahova én jártam.

    Sajnos hiába volt hatásos, csak 2x tudtam megengedni magamnak ezt a fajta kezelést, mert anyagilag nem bírtam.

    Ekkor elkeztem keresni a különböző otthoni leghetőségeket, több "álítólag" hatásos krémet kipróbáltam, sőt megvettem a baby liss elektromos gépét, de semmi.

    Majd ráakadtam az IPL technikára, ebből is több szalonban is voltam (mindig kerestem, hogy hol a legolcsóbb). A fájdalom, kb. ugyanaz, mint a lézernél, de egyszerre nagyobb helyen tudnak lőni, kb. 1*4 cm es csíkot csinálnak meg, de az ára az töredéke a lézernek. Testtájanként kb. 4-5 kezelésen vagyok túl (lézerrel együtt) és már csak "néhány szál" boldogít. :)

    Most találtam olyan helyet, ahol, hűtött a gép kezelő feje, így a fájdalom érzet nullára csökken. :) Nagyon boldog vagyok, mert ingyen ki lehetett próbálni, és ez alapján dönteni, ami nagyon szimpi volt nekem. Most jelentkeztem be jövő hétre, remélem már attól a néhány száltól megszabadítanak nemsokára.

    Ja, még annyit mondott a leányzó, hogy jobb, ha inkább kivármo, hogy legyen úgy pénzem, hogy egymás követően meg tudjak csinálni 2-3 kezelést (ennyi már tuti elég, hogy kiírtsák az összes szőrt) mert nagymértékben javítja a hatékonyságot, a rendszeres kezelés. Nekem volt, hogy évek teltek el a két kezelés között.

    Remélem tudtam segíteni, a sorstársaimnak!

    Üdv:

    B

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2010. január 26. 07:4347.

    Szia!

    Pontosan ebben a témában keresgélek napok óta a neten.  Minden érdekelne: már az első kezelés után láttál eredményt? milyet? mennyi nőtt vissza? hány kezelés kell? mennyi szünetet kell tartani?stb.  Nekem is arcra kellene és ugyebár itt az ember gyereke azért óvatosabb.  Ha nem titkos hol szerezted be a krémet? Küldök privit is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2010-01-24  17:22
  6. 2009. szeptember 18. 17:4746.
    sziasztok! szeretnék tanácsot kérni, melyik végleges szőrtelenítő gép és módszer jelenleg a legjobb és leghatásosabb? Van erről tapasztalat, hogy vajon tényleg égleges-e az eredmény vagy esetleg 5-8 év múlva ugyanúgy visszanőnek a szőrszálak?rnAzért kérdezem, mert mindenképpen rászánom magam egy ilyen kezeléssorozatra, de szeretnék tanácsot kérni ár-érték arány miatt is, megéri-e, melyik éri meg, esetleg hol...rnMindenképpen a teljes intim testtájat szeretném kezeltetni, mert gyantázás utána bikinivonalam, egész területen és persze beljebb is olyan iszonyú dudoros, vörös, hosszasan megmaradó szőrbenövéseket produkál, hogy az látványra borzalmas, körömvirágkrém...stb...alig segít de nem akarok ezzel foglalkozni, tűnjön el minden és legyen le a gond, szeretnék mindig szép sima és vörös folt és vörös dudor-mentes testet...rnKérlek, segítsetek tanácsaitokkal, most van itt a téli időszak, ennyit tudok, hogy ilyenkor érdemes kezeltetni magunkat.rnKöszönöm!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_833917
    Torolt_felhasznalo_833917
    2009. szeptember 6. 15:3045.
    Szia! Végül te kipróbáltad az epilart? Ha igen, akkor mik voltak a tapasztalatok? Még valaki használta?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_201834 (38)
    2009-04-03  22:25
  8. 2009. július 12. 10:4844.

    Sziasztok!

     

    Tolna megyében tudtok olyan orvost, kozmit, aki ELOS géppel szőrtelenít? Már próbáltam a gogliba is keresni, de nem találtam.

     

    Előre is köszi!

     

    Katus

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. július 9. 19:5343.

    Sziasztok Lányok!

     

    Mióta utóljára írtam, újabb ELOS kezeléseken vagyok túl és továbbra is csak a legjobbakat tudom mondani. A részletekről lent olvashattok, nem vagyok egyszerű eset, mégis a 4. kezelésen már gondolkodtam, elmenjek-e, mert olyan minimális maradt, ami maradt, az is vékony és szőke, egyszóval nem látszik, nem érezhető. A dokim weblapja www.kadardr.hu itt szerintem minden kérdésetekre megtaláljátok a válszt. Ha mégsem, írjatok nyugodtan!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_809245 (40)
    2009-07-05  14:23
  10. Torolt_felhasznalo_448298
    Torolt_felhasznalo_448298
    2009. július 7. 12:1942.

    én hónaljon voltam 3 alkalommal, az nannolight gép volt,  kezelés után kihullott, de végül nem igazán ritkult meg tőle, és gyengébbek sem lettek a szőrszálak, bár lehet, ha visszamegyek többször, akkor hatásos, csak valahogy elmaradt.

    meg pajeszterületet kezeltettem, azon már voltam vagy 8-szor, de még mindig van, bár sokkal kevesebb és nem olyan sötét, de idegesít, hogy nem bírtuk kiírtani teljesen. ez vmi más gép volt, nem tudom a nevét.

    engem a spectra quattro gép érdekelne. kinéztem egy szalont, ahol lehet üdülési csekkel fizetni, de nincs róla semmi vélemény, a gépről sem nagyon, így nem merek belevágni. bár elvileg a gép leírásában az van, hogy erősebb a fény vagymi, mint a többiben. csak egy vélemény volt, hogy valaki többektől hallotta, hogy ezzel több kezelés szükséges. szóval nem tudom mitől függ, mennyire hatásos egy gép, ha nem az erősség. mert minden szalonban szerintük a legmodernebb, legújabb fejlesztésű hiperszuper gép van. így elég nehéz dönteni.

    persze, ha sok pénzem lenne, nem gondolkodnék, hova megyek, akkor mennék lézerre, de így nagyon meg kell gondolnom. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. július 5. 16:0041.
    Mindezek engem is nagyon érdekelnének
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_809245 (40)
    2009-07-05  14:23
  12. Torolt_felhasznalo_809245
    Torolt_felhasznalo_809245
    2009. július 5. 14:2340.

    Sziasztok!

     

     

    Aki már túl van egy-egy lézeres szőrtelenítési eljáráson :), azt kérném hogy írja meg nekem privátba vagy itt a kzösbe, hogy helyileg hol volt, mennyiért vállalták és persze milyen eredménnyel. Most szeretnék belevágni, de hamár kiadok egy csomó pénzt, akkor igazán jó eredményt szeretnék elérni. Előre is köszönöm, ha megírnátok a címeket.

     

    Üdv, karát

     

    előzmény:
    wanda2 (39)
    2009-06-10  18:02
  13. 2009. június 10. 18:0239.

    Szia!

     

    Úgy látom, hogy 36000Ft az epilar krém. Azt szeretném kérdezni, hogy ez kezelésnyi krém? És menniy kezelés kellett neked az eredményhez? Pl: lábszáron?

     

    Előre is köszi a választ!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2009-03-24  15:44
  14. Torolt_felhasznalo_201834
    Torolt_felhasznalo_201834
    2009. Április 3. 22:2538.
    Az Epilar krém bevált még valakinek? esetleg valami mellékhatás nem jött ki azóta?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2009-03-24  15:44
  15. Torolt_felhasznalo_321459
    Torolt_felhasznalo_321459
    2009. március 23. 09:3037.

    Sziasztok!

    Tudna nekem vki véleményt mundani a Kalo nevű krémről? Vki olyan, aki már használta.Köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. március 22. 15:4736.

    azt hiszem akkor mi nem egy dokihoz járunk . Az enyém a második és a harmadik kezelés között már 2 és fél hónap szünetet javasolt. Bár ez lehet, hogy egyéni adottságokon is múlik?

    A 3. kezelés után én fél év szünetet tartok, ez lehetne kevesebb is, de pont jön a nyár és talán pont szeptemberben tudnék nyaralni is.

    Engem egyébként nem is annyira a szőrszálaim zavartak, mint a szőrtöszőgyulladás, ami a sok gyantázástól egyre csak rosszabbodott évről évre. Ezen a nyáron én is végre csinosan járhatok, nem csak hosszúnadrágban .

    Egyégként a te dokid is hasonló árakon dolgozik, mint amit én írtam? (vagy lehet, hogy mégis egy helyre járunk :))

    előzmény:
    Kisjuro (35)
    2009-03-21  10:36
  17. 2009. március 21. 10:3635.

    Rashi, minden elismerésem, amibe belevágtál...

     

    Az első és a második alkalom között 1 hónap telt el, a harmadikra is 1 hónap után megyek majd, utána pedig ahogy nő.

     

    Valószínűleg a nyár kimarad, mert nap nem nagyon érheti a kezelt területet.

     

    Egyébként én is boldog lennék már ennyivel, ami eddig sikerült, de ha már egyszer elkezdtem, jó lenne befejezni és végre igazi nőnek érezhetném magam!

     

    előzmény:
    rashi (32)
    2009-03-17  16:52
  18. 2009. március 18. 15:0934.
    Az intim az 30, a térdig láb az 50 és a hónalj az 20 ezer/ alkalom. De mivel ezt mind egyszerre kértem, így volt 10 ezer ft kedvezmény. A 6 kezelés, amire szükségem lesz az elhúzódik, szóval megoszlanak a kiadások, sőt lehet még lassabban ütemezni, ha valaki csak azt engedheti meg magának.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_458767 (33)
    2009-03-18  08:20
  19. Torolt_felhasznalo_458767
    Torolt_felhasznalo_458767
    2009. március 18. 08:2033.
    Hú, ennyi helyen kezeltettél?! Ez árban mégis mennyi alkalmanként???
    előzmény:
    rashi (32)
    2009-03-17  16:52
  20. 2009. március 17. 16:5232.

    Szia! Ezen a fórumon én sem vagyok nagyon profi .

    Én még mindig a második kezelésnél tartok, a harmadikra kb 1 hónap múlva fog sor kerülni, addig várom, hogy kinőjjön még a sok-sok "alvó"szőrszál.

    Én is úgy látom, hogy nagyon jól működik ez a módszer, ha már több kezelésre nem is mennék, én akkor is boldog lennék ezzel az eredménnyel, ahol most tartunk.

    Én a lábamat (térdig), a hónaljamat és a bikinivonalat (na meg kicsit intim részeket is) kezeltettem és tényleg az az egyetlen mellékhatás, hogy naggggyon fájt a kezelés. De hát a szépségért meg kell szenvedni... Nekem a hónalj fájt a legjobban, de a doki szerint még  az arc is ilyen kellemetlen.

    Neked mennyi időnként kell menni a kezelésekre?

    előzmény:
    Kisjuro (31)
    2009-03-06  21:08
  21. 2009. március 6. 21:0831.

    Szia Rashi!

     

    Bocsi, kezdő vagyok még a fórumozásban, és vártam, hogy e-mailen kapjak értesítőt a hozzászólásról...

    A tapasztalataidról szerettelek volna kérdezni, gondolom azóta már túl vagy a 3. kezelésen is...

     

    Ma voltam én is másodszor. Az első kezelés úgy tűnik, mintha hatásos lett volna.

     

    Nekem nagyon erős, sűrű, hormonális eredetű "szakállam" van a teljes államon, amit a gyanta sem nagyon vitt le és napi szinten kellett csipeszelni, ráadásul folyton "böktem". Elég ciki volt, hogy a párom ezt rendszeresen megemlíti, körbejártam a témát az Interneten és rávettem magam, hogy bejelentkezzek egy ilyen ELOS kínzásra. A konzultáción 10 kezelés utánra vállalt a doki 90%-os eredményt.

     

    Borzasztóan fájt. Még szerencse, hogy kb. csak 2x2 perc volt. Utána még órákig égett. Azt ígérték 1 hét után kihullik.

    Eléggé lehangolt, hogy esze ágában sem volt kihullani, ezért 10 nap után nekiálltam újra csipesszel, és teljesen meglepett, hogy a szálak csak úgy kicsusszantak, meg sem éreztem. 3 hét alatt kb. az eredeti 30%-a nőtt vissza. Végre sima voltam hetekig, a párom imádja!!! Már ezért megérte!

    A mai kezelés is ugyanúgy fájt, de ez már rövidebb ideig tartott és az égés is elmúlt fél óra alatt. Kíváncsi leszek most mennyi nő vissza, remélem, nem több, mint most.

     

    Majd beszámolok!

     

    előzmény:
    rashi (29)
    2009-02-05  16:07
  22. Torolt_felhasznalo_829397
    Torolt_felhasznalo_829397
    2009. február 5. 16:2230.

    Szia!

    nekem is volt már ilyen kezelésem ,de sajnos nem nagy eredménnyel.Inkább valami mást kellene keresnem

    előzmény:
    amanda23 (1)
    2008-01-21  18:50
  23. 2009. február 5. 16:0729.
    Szia! Én már voltam ELOS kezelésen 2x is. Ha még nem késő, kérdezz! :)
    előzmény:
    Kisjuro (28)
    2009-02-02  18:44
  24. 2009. február 2. 18:4428.

    Sziasztok!

     

    Az ELOS-os kezelésen jár már valaki?

    Pénteken megyek először az államat kezeltetni, szeretnék lélekben felkészülni, mert állítólag elég fájdalmas. Ha van tapasztalatotok, szívesen venném, ha megírnátok :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_767999
    Torolt_felhasznalo_767999
    2009. január 13. 22:0627.

    Sziasztok!

     

    Én most járok a negyedik IPL kezelésnél, és nekem idáig bevált. Nekem fehér bőröm, és sűrű vastag fekete szőrszálaim vannak. Augusztusban kezdtem, és a kozmetikus 5 kezelést mondott. A negyedik után már alig van néhány szőrszál, és ami van, az is sokkal véknyabb.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top