Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyasztó tabletta

Torolt_felhasznalo_782846
Torolt_felhasznalo_782846
Létrehozva: 2008. január 24. 19:10
Sziasztok!

Sajnos rajtam is van egy sulyfelesleg, de nem vagyok elég kitaró egyetlen diétához sem.
Ezért arra gondoltam,hogy kiprobálok valamilyen fogyasztó tablettát(testsuly csökkentő tabletta) vagy táplálék kiegészítőt.Ti probáltatok már valamilyen fajtát és mik a tapasztalatok?Mellékhatás,stb?!
  1. 2013. június 27. 08:1789.
    Fogyasztó tabletta - acaiberry900.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.
  2. 2010. november 14. 03:5788.
    En is ismerek egy fogyasztoszert. Napi 2l viz minimum. Eves elott, poharanknet elosztva, amikor szukseges. Az eredmeny nem marad majd el. Aztan az evesnel a zsiros reszt levagni, meg se csinani, nem olajban, stb, es csokkentett zsirtartalmut amibol lehet.... sok zoldseg, gyumolcs, napi egy alma, mozgas, keveseb nasi, kevesebb vagy no cukor, van helyette mez, meg pl. mit is akarsz cukrozni? kb. ilyenek, e smzgas, mozgas, mozgas, mert nm eleg lefogyni, hol marad az izom, es mi lesz a boroddel, ha kifogysz belole? Te is vizualis tipus vagy? Brrr, ugye undorito a lottyedt bor, plan ha csak haj marad benne, az izom meg elfogy......
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  3. 2010. november 14. 01:4887.

    Sziasztok

     Én a helyedbe nem probálnám ki a tabletát mert nem tudhatod hogy pont neked hogy fog reagálni inkább  probáld meg hogy nem nasolnák és este 8-után nem enél egyáltalán.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_782846 (1)
    2008-01-24  19:10
  4. MRM
    MRM
    2010. november 6. 02:4886.

    nem tetszik a felmeres, mert nem hagy lehetoseget arra, hogy a fogyasztotablettak ellenzoje kimutassa "hovatartozasat" En probaltam, de nem jott be, es soha nem is ajanlanam senkinek. (nem is reklamoznam sehol) 23 kilot fogytam (82rol 59), 3 napig probaltam zsiregeto tablettat, csupa termeszetes anyag, ami elvileg megemeli a metabolizmust es a szervezet jobban eget, de fajt tole a gyomrom, egyszer majdnem hanytam is tole, ennyi volt.  Megis sikerult lefogynom 23 kilot  mindenfele segedeszkoz nelkul, es nagyon jo erzes. lassan fogytam le, igy nem terheltem meg a szervezetem annyira, kisebb is a "belebukasi veszely", mint a turbodietaknal, hogy 1 hetig alman elj, persze, hogy ha ki is birod, utana bezabasz, es mintha mise tortent volna... (jojooooo) nagyon rossz a velemenyem roluk. Es ugyanaz a tablettakrol, teakrol, poroktol, levesekrol is. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_773573 (85)
    2010-11-03  11:41
  5. 2010. november 3. 11:4185.

    Sziasztok!

    Egy iskolai dolgozathoz lenne szükségem a vélemyénytekre a fogyasztó tablettákkal kapcsolatban.

    Két perc az egész . 11 kérdés ősszesen. Töltsétek ki légyszives!

    Előre is köszönöm:)

     

    http://ripet.hu/feedback.php?kid=iza440lp5 kynywrw

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  6. 2010. június 5. 15:4484.
    sztem ezek azért jók, mert hozzászoksz a tabletta bevételével a rendszerességhez, és igy könnyebb fogyni, jobban figyelsz arra h mit eszel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_782846 (1)
    2008-01-24  19:10
  7. 2010. május 30. 18:4083.

    Én is ismerek egy hasonló szert, ami segíti a fogyást!

     

    Illetve nem is szer, mert nem szívódik fel a véráramba, hanem különleges rostokból áll.

     

     

    Priviben tudok infót adni róla, akit érdekel!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  8. 2008. január 28. 03:4582.
    Mekkorák a gyerekek? A nagyobbakat esetleg meg lehetne kérni, hogy vigyázzanak a kicsikre. Ha ez sem megy, akkor lopj tíz-húsz perceket izomerősítő gyakorlatokra. 3-4x 15 guggolást vagy vádligyakorlatot kb. tíz perc alatt meg lehet csinálni. Érdemes egy-két ujjal megkapaszkodni egy bútordarabban, nem kell rátámaszkodni, csak biztonságot ad, ha esetleg kibillennél. Ha nem hirtelen guggolsz le és nem nagyon mélyre, akkor a térded is bírni fogja. Ilyen gyakorlatokkal is lehet izomlázat szerezni. Plusz séta, amikor összejön, kirándulás stb.
    előzmény:
    Anyacuka (80)
    2008-01-27  22:06
  9. 2008. január 27. 22:2781.

    minden elismeresem a Tied!    

    igy kell ezt csinalni! 

    előzmény:
    Szenvedély* (68)
    2008-01-25  08:47
  10. 2008. január 27. 22:0680.
    Hát, a napokban olyan szarul voltam,hogy csak úgy fogytam 2 kilót, nekem azért nincs napi 1 órám magamra,hogy az alakomat szépítsem,de azt hiszem ez nem is az én korosztályom jellemzője, főleg nem egy sereg gyerek mellett.Az 1 órába bele kell férnie a fürdésnek,max.amíg megyek vásárolni vagy a gyerekért addig sétálok és utána futkosom utánuk.
    előzmény:
    Greeneyed (71)
    2008-01-25  11:06
  11. 2008. január 26. 17:1179.

    Szerintem ne tedd tönkre az egészséged tablettákkal, soha nem lehet tudni mi lesz a következménye.

    Próbálj meg inkább áttérni a teljesértékű táplálkozásra, hagyd el fehér lisztet, fehér cukrot, egyél tönkölybúza kenyeret, sok zöldséget-gyümölcsöt, minden étkezés után igyál meg fél citrom levét egy pohár vízben, egyél ananászt, grapefruitot, égetik a zsírt. Ha szereted a csípőset chilli paprika is serkenti az emésztést. Egyél ami jólesik, ne kínozd magad, de étkezések között ne nassolj.

    Lift helyett gyalogolj, dugd el a mérleget! :-)

    Sok sikert!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_782846 (1)
    2008-01-24  19:10
  12. 2008. január 26. 16:5978.

    Szia!Bár én majdnem 20 évvel vagyok idősebb, és szültem 3 gyermeket,de sikerült tartanom magam ,60 kg vagyok.A középső lányom születése után olyan lettem, mint egy disznó. Undorodtam magamtól, de elhatároztam hogy lefogyok...

    Két hónap alatt 27 kg-t fogytam úgy ,hogy csak rizset, de azt szarásig és sült husit ettem,Se tejtermék, se kenyérféleséget nem ettem.Azóta se nagyon eszem ilyesmit .és a harmadik gyermekemmel már nem híztam annyit.Persze ettem, amt kellett, de szülés után hamar visszament a testsúlyom.

    Szerintem aki esetleg ducibb a normálisnál, az sem zabál egész nap, hanem nem jól emészti meg a kajákat, és ettől hízik meg,és nem a sok kajától.

    Énezeken már átmentem ,tudom miaz ,ha valaki kövér...

    Azóta is csak vizet iszom semmi kenyér, se tej, édességről nem is beszélve...Próbáljátok ki, nekem bejött...   

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_782846 (1)
    2008-01-24  19:10
  13. 2008. január 26. 16:3377.
    Melyiket törölték ki?Én azt is megtaláltam,amit nekem írtál,meg a diétádat is.Az,hogy én kövér maradtam,nem a Te hibád 
    előzmény:
    Szenvedély* (76)
    2008-01-26  07:22

Címlap

top