Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dr. Horváth Ferenc

Milu75
Létrehozva: 2008. szeptember 19. 11:22

Sziasztok,

 

Meg tudná nekem valaki mondani Dr. Horváth Ferenc szülész- nőgyógyász elérhetőségét?  Esetleg magánrendelő???

A Szent Imrében rendel Budapesten, de  időpont csak október közepén lenne.... Nekünk viszont most sürgős lenne!

 

Köszönöm:

Milu

  1. 2011. március 30. 17:0010.

    Szia!

     

    Megkérdezhetem, hogy mi az a progi tabletta? Mi a pontos neve? Sok doki nem mond semmit, hogy egyáltalán létezik ilyen, és hátha akkor megmaradna a baba.

     

    Kinga

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_454050 (8)
    2008-09-19  15:14
  2. 2008. szeptember 19. 16:349.
    Én nála szültem 2 éve, ügyelt éppen. Nem volt saját dokim, mert akinek 7 hónapon át csengettem a sok-sok ezreket a magánrendelőben, közölte a vége előtt nem sokkal, ő már nem vezet le szüléseket. A drága. Horváth doki egy áldás volt, már 12 órája voltak 4 perces fájásaim és abszolút nem voltam magamnál, ő pedig borzasztó türelmes volt és kedves. Addigra már eléggé pánikoltam, mert a baba nem nagyon mozdult, de teljesen megnyugtatott a jelenléte, és minden rendben lezajlott.  Bár már nem ügyelt, másnap visszajött megnézni hogy vagyok. Csak ajánlani tudom! A Fehérvári úti rendelőben rendelt, nem tudom, még ott van-e.
    előzmény:
    Milu75 (1)
    2008-09-19  11:22
  3. Torolt_felhasznalo_454050
    Torolt_felhasznalo_454050
    2008. szeptember 19. 15:148.

    Nálad a pont, köszi. Én csak leírtam a tapasztalatomat vele. Tanácsot nem osztottam senkinek.

    Első terhesség volt, a másodiknál - szintén vérzés - már úgy mentem egy másik dokihoz, hogy adjon progi tablettát, meg egyből mentem táppénzre. És a baba - láss csodát - megmaradt. Nem az orvos tehet a vetélésről az biztos, de az már nem biztos, hogy ilyenkor nekem a netről meg a  barátnőktől kéne megtudni, hogy mit kell felírni, beszedni, stb. Végülis ezért megyek el hozzá, ezért fizetünk nem kevés pénzt (ki magánban, ki levonások formájában, aki meg biztosra akar menni, az mind a kettőt).

     

    De ha már így belementünk, a következő doki sem volt sokkal jobb. Második terhességnél 7 hetesen megint vérzés. MEGkérdeztem, hogy otthon dolgozhatok-e gépnél ülve vagy szigorúan feküdni kell. A válasza: nem kell feküdni, otthon sem kell maradni, nyugodtan menjek dolgozni, úgyis csak a következő heti UH-on derül ki, hogy egyáltalán életképes-e a magzat, meg van-e szívhangja. Na köszönöm. De ha mégis életképes volt,csak én mászkálok vele és azért megy el?

    Szerencsére a körzetim kiírt gond nélkül és ezért nemsoká lesz egy kisbabám!

    Úgyhogy most már igen, van annyi eszem, hogy magamtól is tudom, hogy pihenni kell. De ehhez a felismeréshez nem a nőgyógyászok segítettek hozzá.

     

    Amúgy Horváthról én is csak jókat hallottam előtte.

     

    előzmény:
    Milu75 (6)
    2008-09-19  13:12
  4. Torolt_felhasznalo_825585
    Torolt_felhasznalo_825585
    2008. szeptember 19. 13:207.

    Nekem meg szules elott volt az orvosom, mikor P3 cytologiam lett. Vegtelenul rendes es empatikus volt, barmikor felhivhattam es ugy ereztem minden talalkozasunkkor, hogy nem csak a fizikai tuneteket tekinti, probal a "lelkemmel" is torodni picit, hiszen meg voltam remulve rendesen. Pedig en is csak az SZTK-ba jartam, akkor nem volt maganrendelese.

    Aztan, mikor sort kellett keritenunk egy mutetre, akkor beajanlott egy olyan kollegajahoz, akit ezen a szakteruleten o a legjobbnak gondolt. Szoval en teljesn korrektnek ereztem.

    De ennek tenyleg mar 8 eve, ugyhogy sajnos elerhetoseget nem tudok adni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. szeptember 19. 13:126.

    Sziasztok!

     

    Köszi a válaszokat, Tapasztalatom nem sok van, csak hogy kedves és eddig mindig nála volt egy barátnőm. Most is Ő szeretne menni, nem Én. Csak nincs ide regelve.

    Sajna csak 1 hónap múlva kapott időpontot.

    .

    A negatív kritikát majd elmondom neki, de nem kéne lehurrogni tuzko-t azért mert magától nem tudta mit csináljon! Azért ment orvoshoz, nem igaz???

    .

    Ilyenkor tényleg ágynyugalom a javasolt!

    .

    A másik dolog, hogy eddig más fórumokon csak jókat olvastunk a dokiról!

     

    Milu

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_454050 (4)
    2008-09-19  12:56
  6. 2008. szeptember 19. 13:035.
    Nem hinném, hogy a vetélés az orvostól függene. Pláne a terhesség legelején. Annyi eszed meg magadtól is lehetett volna, hogy pihensz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_454050 (4)
    2008-09-19  12:56
  7. Torolt_felhasznalo_454050
    Torolt_felhasznalo_454050
    2008. szeptember 19. 12:564.

    Na, ehhez muszáj hozzászólnom.

    Én mikor pár hetes terhesen elkezdtem vérezni és pont  H. Ferenc rendelt így hozzá mentem, közölte, hogy emiatt nem kell aggódni és nem mondott semmit. Nem mondta, hogy maradjak otthon, hogy szedjek magneB6-ot, hogy pihenjek pár napot és ne dolgozzak. Csak hogy ne foglalkozzak vele. Aztán el is ment a baba 1 hét múlva. Azért egy nődokitól ennél többet várnék. Persze, lehet ha a magánrendelőjébe mész, akkor ott törődik is veled.

    Eddig az fehérvári sztk-ban kb 5 db nőgyógyásznál voltam és egy volt nagyon szimpatikus, a Raft (talán Miklós, de ez nem biztos).

    Sok sikert!

    előzmény:
    Milu75 (1)
    2008-09-19  11:22
  8. 2008. szeptember 19. 12:473.

    Milyen tapasztalatod van Dr. Horváth Ferencről? Szívesen venném, mert orvost keresek!

    Köszönöm! 

    előzmény:
    Milu75 (1)
    2008-09-19  11:22
  9. 2008. szeptember 19. 11:472.

    Én úgy tudom, hogy nincs magánrendelése.

     

    előzmény:
    Milu75 (1)
    2008-09-19  11:22

Címlap

top