Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Divat-ciki?

ÁgiCanada
Létrehozva: 2008. október 6. 03:55
Blézer helyett nem szabad rövid ujjú blézert viselni, hiába árulják több üzletben is. Tisztában kell lennünk azzal, hogy rövid ujjú blézer nincs. Az olyan hatást kelt, mintha ollóval levágtuk volna az ujját.


Fehér cipőt húzni a jólöltözöttség ellen elkövetett vétség. Még fehér szoknyához, fehér nadrághoz is egy árnyalattal sötétebb, testszínű, arany-bézs, szürke vagy homokszínű lábbeli illik.

 

Ennyire ciki a feér cipő,meg a rövid ujjú blézer?Dobjam ki őket?

 

  1. 2008. október 7. 02:1431.
    Nem ciki,Coco Chanel mindig bizsut dobott a kosztümjeire.:))))Manapság már olyan szép,különleges bizsuk vannak....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_208946 (29)
    2008-10-06  22:03
  2. Torolt_felhasznalo_752367
    Torolt_felhasznalo_752367
    2008. október 6. 22:4230.

    nekem az arany all(NA) csak jol, de eddig rajtam kivul meg senki nem jott ra...

    en a bizsut is szeretem de csak a nyaklancokat karkotoket es ruhahoz valasztom, egy alkalmihoz, dragabb ruhahoz nem valo egy 10 euros akarmi ( bar lehet , hogy jol van megcsinalva eszre sem venni)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_208946 (29)
    2008-10-06  22:03
  3. Torolt_felhasznalo_208946
    Torolt_felhasznalo_208946
    2008. október 6. 22:0329.

    Szerintetek az ciki ha egy komoly stílushoz vagy komoly ruhához,megjelenéshez bizsut huz fel valaki?

    Mellesleg ti megnézitek, hogy hozzátok illő ékszert vásároltok-e?Vagy csak a csillogása,szépsége a fontos? 

    Szerintem egy nőnek nem szabad csak a divat és az ékszer szépsége alapján választania ékszert, hanem igenis a külsejéhez,stílusához illőt kell viselnie.Ti mit gondoltok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_752367
    Torolt_felhasznalo_752367
    2008. október 6. 18:1828.

    ez a no a jozsefvarosi piacon kozvelemeny kutatott a kinaiak kozott, mert nem tudjak eladni a termekeiket es biztos jutalekot kap.

    olyan kombinaciot es fazont veszel fe amiben jol erzed magad.

    előzmény:
    ÁgiCanada (1)
    2008-10-06  03:55
  5. 2008. október 6. 17:4927.

    Rövid ujjú blézer

    http://www.brandshop24.com/_images/shop/300x400/R FNBL6D01_001.jpg

    Szerintem meg az a ciki,amikor fehér nadrág-fehér felső -fehér táska,bézs cipő.

    sokáig nem mertem sárgát, hordani,mert szőke vagyok..aztán rájöttem, amikor felveszek egy sárga felsőt,mindig teszek fekete,vagy barna láncot,ékszert a nyakamba,így az arcom körül nem a sárgaság érvényesül,apró kis taktikákkal felvehet az ember olyan dolgokat is,amiket a törvény szerint nem.

    Vagy: szoknya-vagy a nadrág sárga és akkor távol esik az arcomtól.

    Az sem jelenthető ki ,hogy na , x szín nem áll jól valakinek,mert egy színnek nagyon sok árnyalata van, lehet hogy valakinek az almazöld botrányosan áll,de a sötétzöld csodásan.

    előzmény:
    Lilith_ (26)
    2008-10-06  13:14

Címlap

top