Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Férjem volt nője

elmélkedő
Létrehozva: 2008. október 10. 23:01

Sziasztok!

 

A férjemnek még jóval előttem volt egy olyan barátnője akinek a férjem volt az első. A csaj állítólag akkor nagyon bele is volt zuhanva a páromba- gyereket is akart tőle- de a párom lapátra tette. Nem is akart gyereket tőle, meg állítólag csak azért volt a csajjal, hogy legyen valakije. (ezt a férjem mondta)

DE! A szakításuk után is összejártak, cukrászdába mentek, beszélgettek. Mikor én összejöttem a férjemmel, kérdeztem, hogy tartja-e még vele a kapcsolatot. Ő azt mondta, hogy nem. Időközben teltek az évek, (7 év ), a lány a férjével ide költözött a mi városunkba. Óhatatlan, hogy összefutunk a csajjal, vásárlás közben, ilyesmi... A párom munkája révén is összefuthatott a lánnyal, én erre rákérdeztem, ő azt mondta, hogy nem, később azt mondta, hogy igen, de csak pár szót váltott a lánnyal.

Nemrégiben nem voltam otthon pár napig, mikor hazajöttem utána ahogy beszélgettünk "elszólta" magát a párom és annyit tudtam kihúzni belőle, hogy megint találkozott a lánnyal, de csak futólag. De a beszédéből kiderült, hogy ez nem csak ilyen puszi-puszi, hogy vagy dolog volt. De a férjem hamar lezárta ezt a beszélgetést annyival, hogy ne kérdezgessem őt.

TUDOM,hogy sexuálisan nem csalna meg, de utálom, hogy nem őszinte. Mert ilyenkor bennem is felmerül az, hogy ha csak leültek piálni valahova akkor miért nem mondja ezt?

Valakivel történt már ilyen?

Úgy értem "normális",hogy a volt nőjével "összejár" néha?

Nem tudom, én nem járok össze a volt pasimmal, még akkor sem, ha olyan "mély benyomást" tett rám, hogy ő volt az első...

  1. Torolt_felhasznalo_655666
    Torolt_felhasznalo_655666
    2008. október 12. 22:55201.

    Nem olvastam vegig a topicot. De ugyanezt gondolom.

    Koszones a maximum es onnantol ennyi.

    Engem a parom exe keresgelt es kerdezgetett, minden beszelgetesben oda kanyarodva, vajon az en parom most mit gondol rola.  A harmadik utan elmondtam, hogy semmi jot.

    De ebbol ugy tunt, hogy annak ellenere, hogy van ferje es egy fia, meg valami erzelmi dolog bujkal benne. Lehet nem lenne semmi, ha talalkoznanak, de az a mondata, hogy: tolem nem kell felned, egy kicsit meglepett. Addig eszembe se jutott, hogy felnem kellene tole. O vajon mire gondolt?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_552514 (191)
    2008-10-12  12:57
  2. 2008. október 12. 17:31200.

    Nálatok szerintem teljesen más a helyzet, mivel az exed és a férjed lettek kollégák, ezért ők napi kapcsolatban vannak. És az azért más, mert ők egy kicsit jobban megismerték egymást mint más ex és jelenlegi. És valószínű, hogy Ti sem grilleznétek együtt, ha a két férfi nem ismerné már egymást másképp és más szituban. 

     

    A topikindítónál az a legnagyobb probléma szerintem, hogy a párja nem őszinte, illetve, hogy elsumákolta a találkozás lényegét. És ha találkozunk az exünkkel, mondjuk összefutunk valahol beszélünk vele két-három  mondatot, hogy hogy vagy, mi újság veled, az azért egész más, mint hogy beülni, dumcsizgatni.

    Én azt hiszem, hogyha egy kapcsolat megszakad és évekig nem is találkoztunk, meg nem is kerestük egymást, akkor tök fölösleges később úgy tenni, mintha az annyira fontos lett volna. És egyébként is szerintem egy szerelmi kapcsolat barátságkénti tovább folytatása sosem tesz jót a következő kapcsolatnak.

     

    És egy dolog van még amit sosem szabad elfelejteni.

    Egy nőnek az ikszedik érzéke, amivel rátapint arra, hogy melyik nőtársa a veszélyes a kapcsolatára nézve az rögtön jelez, csenget és asszem ez már az óvodában kialakul nálunk.

     

    Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy a nők nagyon nagy százalékban akkor féltékenykednek valakire, ha érzik, hogy az illető veszélyes lehet, vagy már valami megmozdult a párjában és az adott nőben egymás iránt.  

     

    előzmény:
    Krisztimam (198)
    2008-10-12  16:39
  3. Torolt_felhasznalo_776611
    Torolt_felhasznalo_776611
    2008. október 12. 16:44199.
    Azért szerintem volt ott valami
    előzmény:
    elmélkedő (1)
    2008-10-10  23:01
  4. 2008. október 12. 16:39198.
    Szerintem no para. Az én exem a férjem jelenlegi kollégája. Neki 2 gyereke van, nekünk 4. Együtt szoktunk néha szórakozni, grillezni, stb. Sem a férjemben, sem az exem feleségében nem merül fel a gyanú. Lehet, hogy te viselkedsz túl féltékenyen és ezért nem akarja elmondani neked, hogy találkoztak. 7 év nagy idő, ne tedd tönkre féltékenykedéssel.
    előzmény:
    elmélkedő (1)
    2008-10-10  23:01
  5. 2008. október 12. 13:56197.
    na  ja
    előzmény:
    kéki (196)
    2008-10-12  13:25
  6. 2008. október 12. 13:25196.

    Szió!

     

    A saját nemű barátokból is megárt néha...

    előzmény:
    dirilla (194)
    2008-10-12  13:17
  7. 2008. október 12. 13:21195.

    Ez, szerintem nem normális, nem jó, de a ti életetek, lehet valóban jó a kapcsolata a férjednek az exével...no, de ennyire?...

    Engem is megkeresnek az exek, tartom párral a kapcsit, de csak msn-en, és mióta vagyunk a párommal, nem találkoztam eggyel sem, és nem is fogok.

     

    Jó, nyilván, ha véletlen összefutunk, az megint más, de max. kis csevely, semmi italozás vagy kávézás, pár szót váltanék, váltok, aztán ágyő.

     

    Azt is szóvá tettem, mikor párom mesélte, hogy az egyik exe megtalálta az iwiw-en, mindjárt kérdezgette, meg hasonlók, de elhajtotta, mert nyilván nem "ok nélkül" keresgélte.

     

    Szeriten ez nem jó...

    előzmény:
    elmélkedő (1)
    2008-10-10  23:01
  8. 2008. október 12. 13:17194.

    nem vagy csodabogár, hidd el a többség  / legalább is az én környeztemben /  véleménye is ugyanez!!!!!!!!!

     

    nem kell az exel a barátság, mert az aktuális pasi legyen a barátom és egyben a szeretőm is, azon kívül meg legyenek mindenkinek a saját neméből barátai szerintem.................  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_552514 (193)
    2008-10-12  13:13
  9. Torolt_felhasznalo_552514
    Torolt_felhasznalo_552514
    2008. október 12. 13:13193.
    koszi, igy legalabb nem erzem csodabogarnak magam
    előzmény:
    dirilla (192)
    2008-10-12  13:10
  10. 2008. október 12. 13:10192.
    maximálisan egyetértek veled
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_552514 (191)
    2008-10-12  12:57
  11. Torolt_felhasznalo_552514
    Torolt_felhasznalo_552514
    2008. október 12. 12:57191.
    Hat engem nagyon elgondolkodtatott ez a topic. Valoszinuleg en nagyon mas termeszetu vagyok, de nekem nagyon nem esne jol es biztosan nem lennek tolerans. Nem akarnek semmifele kapcsolatot sem az en exemmel sem a ferjemevel. En megertem hogy rosszul esik, faj es idegesit. Lehet hogy szep dolog az osszejaras az exekkel de en nem viselnem el. nalam max. odaig mehetne a dolog, ha talalkoznek? vagy a ferjem az o exevel akkor koszones es vege. Biztosan sokan megszolnak most ezert de en igy erzek, sajn alom. A szakitas utan nekem mar nem kell az exel semmilyen kapcsolat, se jo se rossz es ezt elvarom a paromtol is. Nalunk ez a kerdes ugyis csak elvileg letezik, gyakrolatban lehetetlen de akkor is.
    előzmény:
    elmélkedő (23)
    2008-10-10  23:46
  12. 2008. október 12. 11:52190.
    oké,  én arról az esetről beszéltem amikor a feleség amúgy háta közepére nem kívánná a férjét, legszívesebben elválna, de számolgat és rájön hogy jobb ha marad mert különben nem telne a saját kasszából külföldi nyaralásra..............
    előzmény:
    foxylady1 (189)
    2008-10-12  11:22
  13. 2008. október 12. 11:22189.

    Megint nagyrészt egyetértek.

    A "szex pénzért" nem egyenlő a prostitúcióval.Ha a beosztott fizetésemelésért lefekszik a főnökével, az nyilvánvalóan szex pénzért, de nem prostitúció, mint ahogy az sem, ha a feleség bármiért is, de lefekszik a férjével.Szerintem nagyon leegyszerűsített, és persze hamis szemlélet a fenti gondolkodás.A férfiak között a vagyon rangsorol, a nők között a szépség.A nől alfa hímet akar, aki biztonságot nyújt számára, és a születendő utódok számára is.A férfi szép nőt akar, aki valószínűleg szép, egészséges és nagyszámú utód világrahozására képes.Milyen érdekes, egy férfit sem szólnak meg azért, ha szép nőt akar...Ellenben minden lányos szülő magas pozícióban lévő, tehetős férjet akar a lányának, és minden fiús szülő (főleg mama) szép és házias, erényes feleséget a fiának...Ez így természetes.

    előzmény:
    dirilla (186)
    2008-10-12  11:11
  14. 2008. október 12. 11:17188.

    figyi felőlem mindenki úgy él ahogy neki tetszik, én senkit nem ítélek meg és el sem...........sok itteni fórumozóval ellentétben...........

     

    "élni és élni hagyni" 

    előzmény:
    foxylady1 (187)
    2008-10-12  11:14
  15. 2008. október 12. 11:14187.

    Ezt a "fizetést" ne úgy képzeld, ahogy egy profi prosti és a kliense között történik.Különleges kapcsolat a miénk a jelenlegi barátommal.Természetes, hogy segít, mert összehasonlíthatatlanul tehetősebb, mint én, de nem a pénzért vagyok vele.

    Amúgy nem neveznék feltétlenül szánalmasnak minden férfit, aki szexért fizet, nem arról van szó (mint sokan gondolják), hogy valami nagy gáz lehet vele, nem kap máshogy nőt, ezért kell fizetnie érte.Van, akit egyszerűen felizgat a szex ezen formája (férfit ÉS nőt is).

    előzmény:
    dirilla (185)
    2008-10-12  11:02
  16. 2008. október 12. 11:11186.

    ja és még valami!!!

     

    meggyőződésem, hogy a "tisztességes"  feleségek egy része is a kurva kategóriába tartozik, mert jól felfogott anyagi érdekből van a párja melett, és csak azért nem válik el, mert egyedül ne tudná az életét finanszírozni ...................az igaz hogy jobb esteben csak a férjüknek / rosszabb a esetben a szeretőjüknek is / teszik szét a lábukat, vagyis nem nevezhetnénk őket kurvának mert nem sok pasival dugnak csak eggyel vagy kettővel, de mond meg ezesetben mi a különbség a fizetős kurvákhoz képest????????????  csak a számadatokban van különbség..............

     

    Te jó ég remélem ezt a hozzászólást "tisztességes" fapicsák nem olvassák, mert olyat kapok.....!!!!!!!!!!!!!!!!......na mindegy............... 

    előzmény:
    foxylady1 (184)
    2008-10-12  10:51
  17. 2008. október 12. 11:02185.

    nem ítéllek el félreértés ne essék, amit idéztél az a válaszom volt egy másik forumózó írására reagálva.........

     

    azt is mondhatnám hogy jól teszed, ez nem a te "szégyened" hanem azé a pasié aki fizet érte..............szánalmasnak tartom a férfiak többségét, de nem vagyok férfigyűlölő, még mielőtt valaki felhánytorgatja nekem..........  

     

     

    előzmény:
    foxylady1 (184)
    2008-10-12  10:51
  18. 2008. október 12. 10:51184.
    Majdnem mindenben egyetértünk.Egyetlen kivétel, hogy én kizárólag anyagi ellenszolgáltatásért vagyok szerető, azaz véleményed szerint az erkölcstelen okos kurva prototípusa volnék...Természetesen nekem sem mindegy, hogy kivel, az anyagi rész csak az egyik, bár elengedhetetlen feltétel.Évezredek óta ez a felállás:valamit valamiért.
    előzmény:
    dirilla (177)
    2008-10-11  11:43
  19. 2008. október 12. 07:30183.
    Én helytelennek tartom az ilyen viselkedést....valami hiányzik neki a másikból...(vagy belőled????)
    előzmény:
    elmélkedő (1)
    2008-10-10  23:01
  20. Torolt_felhasznalo_775776
    Torolt_felhasznalo_775776
    2008. október 11. 13:15182.
    a férfiak ilyen esetben szerintem azért nem őszinték, mert el akarják kerülni a nem kívánatos női reakciókat. konkrétan hiszti, a téma túllihegése.., féltékenykedés... stb. 
    előzmény:
    elmélkedő (1)
    2008-10-10  23:01
  21. 2008. október 11. 13:05181.

    Én is szoktam találkozni a volt párjaimmal, () nem csak véletlenül, hanem direktbe is. Azért ez leginkább akkor figyelhető meg, ha nem jó a kapcsoltaom. No, de nem dörgölöm soha a pasim orra alá. Na ná majd megmondom, h csak iszogattunk. Hogy jön ez ki? Hát bénán.Akkor sem lennél nyugodtabb, ha ez lenne az igazság, mert akkor ez lenne a baj.

     

    Szerintem most fgyelj rá jobban, ez a legjobb amit tehetsz.

     

     

    Üdv: A másik oldalról.

    előzmény:
    elmélkedő (1)
    2008-10-10  23:01
  22. 2008. október 11. 13:00180.

    Jaj, ez a kedvencem:

     

    "A csaj állítólag akkor nagyon bele is volt zuhanva a páromba- gyereket is akart tőle- de a párom lapátra tette. Nem is akart gyereket tőle, meg állítólag csak azért volt a csajjal, hogy legyen valakije. (ezt a férjem mondta)"

     

    Ezt gondolom onnan tudod, hogy a drága férjecskéd mondta neked, ugye?

     

    Honnan tudod, hogy így volt? Ott voltál? Te éltél abban a kapcsolatban?

     

    Az el sem képzelhető, hogy esetleg mégis komoly volt, csak utólag a férjed hadovál, vagy esetleg vérig volt anno sértve, mert a nő dobta, de ezt az életben be nem vallaná...

     

    Az ex-pasik nagy játékosok, össze-vissza költenek a régi kapcsolatukról, főleg ha a következőnek kell előadni..

     

    Ne dőljünk már be ezeknek a dumáknak, lányok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. október 11. 11:46179.
    az "építő jellegű" véleményed és kritikád ellenére én továbbra sem értek veled egyet, de mindenkinek megvan a joga ahoz hogy úgy éljen ahogy szerinte jó, neked is , nekem is ............ennyi..........
    előzmény:
    jeltelen (178)
    2008-10-11  11:44
  24. 2008. október 11. 11:44178.
    Ahhoz elsősorban nem pofa kell, bár extrának esetleg felszámíthatod.
    előzmény:
    dirilla (177)
    2008-10-11  11:43
  25. 2008. október 11. 11:43177.

     

    na látod, az okos kurva  / aki lehet hogy csak egy pasival kefél de jól felfogott anyagi érdekből / az sokkal erkölcstelenebb,  mint a "hülye" aki csak élvezetből teszi...........  

    oké vállalom akkor én hülye vagyok..........de nem lenne pofám együtt lenni valakivel anyagi ellenszolgáltatást remélve.......

    előzmény:
    jeltelen (176)
    2008-10-11  11:37

Címlap

top