Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Enterococcus faecalis

pildi81
Létrehozva: 2008. december 3. 17:14
3 éve küzdök ezzel a betegséggel... az 5.-ik nögyógyásznál tartok. Már nagyon sok mindent kipróbáltam, gyógyszerek, kúpok, kenöcsök, injekciók, sokat csalódtam a dokikban. Sokan csak vonogatják a válukat, (ez az mostani doki normálisnak tünik) de most már nagyon türelmetlen vagyok, mert már kisbabát szeretnénk.... azokat várom ide akik átestek ezen a betegségen, vagy van valami ötletük, tapasztalatuk, amiben tudnátok nekem segíteni........  SEGÍTSETEK!!!!
  1. 2021. szeptember 2. 20:0542.

    Stimmel, - Dévaványát is megadta a "gugli". Csodálkoztam is, hogyan lehet azonos néven, azonos szakon, három helységben orvos valaki. Így most már tudom. Sajnálom, hogy itt nem találtál segítséget....

    előzmény:
    morcinomi (41)
    2021-09-02  15:32
  2. 2021. szeptember 2. 15:3241.

    Én felhivtam ezt a Dr. Mike Gézát, elötte kinyomoztam hogy harom helyen dolgozott, a mezoturi korhazban, devavanyan es gyomaendrodon. Mostmar idos es a mezoturi korhazban mar nem dolgozik. Felhivtam, mondtam neki hogy enterococcus faecalis es erre evekkel ezelott valakinek ezt adta. Felsoroltam a keszitmenyeket, amiket itt irt a holgy. Mondta hogy ő biztos nem, mert ez egy bacilus. Erre nem adnak gomba ellenes keszitmenyeket. En is ismerem ezeket ezek tenyleg mind gomba ellenes keszitmenyek. Ugy hogy nem tudom egyesek miert elvezik azt ha felrevezethetnek embereket.. ez huvely flora erositessel irthato ki.. hosszu ido mert makacs bakterium. 

    előzmény:
    nidda (40)
    2021-09-01  21:57
  3. 2021. szeptember 1. 21:5740.

    Óóó, elnézést kérek, - felcseréltem a nick neveket...

    Van még egy DrMike Géza Mezötúron, de az már Jász-Nagykun-Szolnok megye....  

    előzmény:
    morcinomi (38)
    2021-08-31  19:59
  4. 2021. augusztus 31. 20:2539.

    Prissina, neked gombát kitenyésztettek hüvelyből? vagy csak az enterococcus faecalist? vizeletben is volt neked?

    előzmény:
    prissina (34)
    2021-06-23  07:40
  5. 2021. augusztus 31. 19:5938.

    Szia Nidda!


     


    Én kérdeztem, morcinomi néven. És én is csak ott találtam Mike Géza nevű orvost. :( 

    előzmény:
    nidda (37)
    2021-08-31  19:36
  6. 2021. augusztus 31. 19:3637.

    Abban az esetben, ha "morcinomi" nem válaszolna:
    "Dr. Mike Géza az orvos neve, békés megyében található, remélem ennyi infó elég :) " - írta "morcinomi"
    Békés megyében én csak a gyoma-endrödi orvosra találtam a megadott néven

    előzmény:
    morcinomi (36)
    2021-08-31  15:48
  7. 2021. augusztus 31. 15:4836.

    Kedves Prissina!


     


    Melyik Dr. Mike Géza az? többet kidobott a google?


     


    Esetleg tudnál nekem írni privátban is? minden érdekelne, ki szeretnék gyógyulni.


    email címem: tmsnoemi@gmail.com


     


    Előre is köszönöm a segítséged :)

  8. 2021. augusztus 31. 15:4435.

    Kedves Prissina!


     


    Azóta is tünetmentes vagy?  elég messze van tőlem az orvos. Biztos, hogy azt szedted és úgy ahogyan írtad? Neked vizeletben is volt az enterococcus faecalis? 


    Illetve neked milyen tüneteket okozott? 


     


    Nagyon elvagyok keseredve, van esetleg telefon számod a dokihoz? praktizál még? 


     


    Remélem hamar észre veszed és válaszolsz,


    előre is köszönöm :) 

  9. 2021. június 23. 07:4034.

    Sziasztok!


    Eléggé elkéstem, bocsánat :( remélem, azóta már mindenki kigyógyult!


    Dr. Mike Géza az orvos neve, békés megyében található, remélem ennyi infó elég :) 

  10. 2019. november 7. 09:4033.

    Prissina, elírtam

    előzmény:
    lea2345 (32)
    2019-11-07  09:39
  11. 2019. november 7. 09:3932.

    Úgy látszik nem lesz meg az orvos neve Pressina által, ha esetleg valakit szintén meg tudtak gyógyítani ebből a betegségből, az megadná az orvos elérhetőségét, valamint, hogy milyen módon? 

  12. 2019. szeptember 30. 21:1831.

    Kedves Prissina!


    Ha van rá lehetőség, akkor szeretném megkapni az általad említett Orvos elérhetőséget.


    Előre is nagyon köszönöm a segítséget!


     

    előzmény:
    prissina (28)
    2019-05-26  10:22
  13. 2019. július 24. 12:5130.

    Szia, nekem is megadnád légy szíves a doki nevét és esetleg az elerhetoseget? Én már lassan a harmadik éve élek ezzel együtt, azóta szültem is, de nem múlt el semmilyen kezeléstől. Előre is köszi ☺️

    előzmény:
    prissina (28)
    2019-05-26  10:22
  14. 2019. július 10. 20:4329.

    Kedves Prissina!


    Meg tudnád adni ennek a dokinak az elérhetőségét? Köszííííí

    előzmény:
    prissina (28)
    2019-05-26  10:22
  15. 2019. május 26. 10:2228.

    Sziasztok! 


    Jelentem én meggyógyultam! Egy hosszabb kúra kellett hozzá, de megérte, sikerült!


    Egy olyan nőgyógyászhoz mentem el, akiről mindenki azt mondta, hogy egy bunkó... Az utolsó mentsváram volt, kétségbeesetten mentem hozzá. Meg is kaptam első alkalommal, hogy miért nem hozzá mentem már először is... Mindegy. Azt mondta, hogy nem is érti, más nőgyógyászhoz hogyan írhat fel antibiotikumot, amikor az csak segít ennek a fertőzésnek... Az antibiotikumot el kell felejteni. Kaptam tőle Gynazol hüvelykrémet, egyetlen darabot, szinte olyan mint a kúp, applikátor is jár hozzá. Illetve Mycosyt kapszulát kaptam még, amit hetente egyszer kellett szednem. Plusz Micovag hüvelykúpot adott, amit egy hetes kúraként kellett alkalmaznom. Már a második napon szinte teljesen megszűnt minden panaszom. És nem járt kellemetlenséggel. Használtam a kúpot és heti egyszer bevettem a kapszulát. Egy hónappal később, amikor elszedtem a négy kapszulát, visszamentem a dokihoz. Újfent kiírta a kapszulát, de akkor már csak két hetente kellett egyet. Amikor letelt ez a kúra is, szintén visszamentem és egyetlen további kapszulát kaptam. Jelentem, hogy már lassan két hónapja nem szedek semmilyen gyógyszert és kúpra sincs szükségem. Meggyógyultam! 


    Ajánlom nektek is ezt az eljárást, és sajnos nagyon oda kell figyelni magatokra. Én közben átestem egy foghúzáson is, amihez antibiotikumot kellett szednem, pár nap után éreztem, hogy valami megint furcsa lent... De használtam a kúpot és nem hagytam, hogy újra előjöjjön... Nem is jött, viszont tudom, hogy ha antibiotikum kúrán leszek, akkor mindenképp párhuzamosan alkalmaznom kell a kúp kúrát is. Sajnos ez van, de ez még mindig jobb, mint amit szenvedtek másfél éven keresztül!


    Illetve kipróbálom a grapefruit mag csepp kúrát is, az is természetes baktériumölő, és olyan mint az antibiotikum, csak ez nem teszi tönkre a gyomrodat és semmi mást!


    Kitartást, van remény! :)

  16. 2018. december 31. 17:2127.

    Szia! Engem nagyon érdekelne, hogyan sikerült kigyógyulnod! Nekem másfél éve áll fenn ugyanez a probléma, de időközben volt benne egy 4 hónapos szünet, amikor semmi bajom nem volt, majd újra előjött és azóta lehetetlen szabadulni tőle, pedig tényleg mindenre gondosan odafigyelek, párom is kezeli magát. Már nagyon kétségbe vagyunk esve, hogy talán nem is gyógyítható...

Címlap

top