Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Együttélés,szex nélkül???

Torolt_felhasznalo_770932
Torolt_felhasznalo_770932
Létrehozva: 2009. március 2. 18:56

Várom a hozzászólásokat,lecseszéseket stb..Két éves kapcsolat,két 40-es emberke.Túl a fellángolásokon,egymás iránti megbecsülés,torelancia.Néha a férfi részéről(félévente 1-szer berugás barátokkal,munkatársokkal)Nő részéről torelálva.(lehetne rosszabb,felkiáltójellel)DE:mikor a Nő úgy érzi,hogy jó-jó,ez mind Okay.de mikor "kettyintett"meg ez a "drága" ember??Rájön,hogy nagyon régen.Ez egy 2 éves kapcsolatban nagyon deprimálló.Nevesítve:utoljára2008 augusztus 25 án Kérdezhetnétek,mi ez a pontos dátum.?Naplót vezetek.És igen,beszéltünk róla,és igen nem csalt meg.Közölte:senkit nem kíván.Vannak mint sok-sok embernek gondjai.Próbáljuk megoldani őket.De kérdem én akkor mi a t"tökömet" csináljak??Nem vagyok elhanyagolva,gondos és ápolt párja vagyok a zuramnak.

  1. 2009. július 23. 11:25151.

    Ramina: a vágy eltűnését okozhatják gyógyszerek (pl. fogamzásgátló) vagy természetes gyógy-hatású szerek is (pl. a mellfeszülésre-PMS-re szedett barátcserje készítmények). Szedsz valamit?

    A hormonháztartás felborulása is okozhat ilyesmit. Vérvétellel meg lehet határozni a női nemi hormonok arányát, hogy rendben van-e minden. Értem én, hogy kínos azt mondani a nőgyógyásznak, hogy nem kívánod a szexet, ezért kellene - és ha azt mondanád, hogy babát szeretnétek, és már több mint egy éve nem jön össze? Ekkor is elküldhetnek hormonvizsgálatra.....

    Jobbulást!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. július 23. 11:19150.

    hát ha emiatt nehéz elindulni segítek,nekem egy másik fórumon ajánlották ezt az oldalt: http://www.sexualmedicine.hu/

    Én már megnéztem,vannak rajta ehhez kapcsolódó orvosok!De akkor tényleg menj el egyhez,szerintem ez lesz az én sorsom is.Esetleg mehetnénk együtt is,ha megoldható.Talán könnyebb lenne  úgy...

    előzmény:
    Ramina (149)
    2009-07-23  10:57
  3. 2009. július 23. 10:57149.

    a nőkkel sehogy sem állok, nem kívánom őket, nem izgat föl szexuálisan egyik sem.

     

    Orvoshoz menni? de hová és kihez? nem szeretném bárkinek kiteregetni a problémáimat. mert az oké h veletek itt bezsélgetünk, de ez arc és név nélkül sokkal könnyebb. fölvállalni ezt és ténylege megoldást keresni nehéz..:(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. július 23. 10:50148.
    Szerintem, valamilyen fajta komolyabb segítség kéne neked mint amit mi tudunk adni! Mert elvileg ez már frigidség amiről te beszélsz és azt orvos tudja csak orvosolni. Nem gondolkoztál rajta hogy el kéne menni egyhez?
    előzmény:
    Ramina (146)
    2009-07-23  10:45
  5. 2009. július 23. 10:50147.
    Bocsi a kérdésért,de komolyan kérdezem,hogy ha pasi nem jön be,akkor a nőkkel hogy állsz?ne értsd félre,csak eszembe jutott,hogy akár lehet az is,hogy csak a pasiktól pártoltál el(mondjuk ez az önkielégítés iránti vágy hiányát nem magyarázza)
    előzmény:
    Ramina (146)
    2009-07-23  10:45
  6. 2009. július 23. 10:45146.

    nem sajnos azt sem kívánom, pedig 1 éve még minden egyedül töltött zuhanyzásnál kiélveztema zuhanyrózsa által okozott örömöket, most pedig már az sem jó..:(

     

    én meg egyre elkeseredettebb vagyok..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566894 (145)
    2009-07-23  10:42
  7. Torolt_felhasznalo_566894
    Torolt_felhasznalo_566894
    2009. július 23. 10:42145.

    Szia!

     

    Maszti megy?

    előzmény:
    Ramina (140)
    2009-07-23  09:48
  8. 2009. július 23. 10:38144.

    a férfi társaság jól esik, szeretek férfiakkal beszélgetni, mert nagyon máshogy látják a dolgokat, más szemszögből adnak tanácsot és jó érzés ha mellettem van egy erős férfi, aki meg tud védeni.

    Mikor együtt az ex-szel, vagy a kollégával, jól érzem magam velük. jó tvzni együtt, reggel együtt ébredni, de ha a szexre kerül sor, inkább egy menstruációs görcsös nap, mint az..

    előzmény:
    AbaEdus (142)
    2009-07-23  10:28
  9. 2009. július 23. 10:30143.
    hát én megértelek titeket..bár én egy kicsit más szituációban érzem ezt.Nekem megvan a Nagy Ő,párkapcsolatban élek már 3éve kb.És imádjuk is egymást,fantasztikus a Vele eltöltött idő,de ahogy a szexre kerülne a sor valahogy megváltoznak a dolgok.Nincs kedvem hozzá,pedig tetszik nekem nagyon és szerelmes is vagyok.Ezt egy idő után észrevette Ő is,és most már Ő is aggódik,meg persze rosszul esik Neki a dolog.Én pedig nagyon nem szeretném Őt megbántani!Próbálkoztunk új dolgokkal,és próbáltam úgy tenni ,hogy minden rendben,de magamban éreztem hogy nem.Esetleg ha lenne vki aki ezen már túlesett és "kigyógyult",jó lenne ha elmesélné mit kell ilyenkor csinálni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. július 23. 10:28142.

    Ez álltalában a túlhajszoltság miatt lehet talán, vagy épp nem találtad meg azt a palit akire igazán vágysz. Amúgy nem kell nagyon félned sokaknál előfordul ez, igaz sokkaknál ez rövidebb lefolyású van akinél meg elhúzódik. Próbálj meg kikapcsolni buli.

    Amúgy a férfi társaságot sem kívánod vagy azt igen?

    előzmény:
    Ramina (140)
    2009-07-23  09:48
  11. Torolt_felhasznalo_107030
    Torolt_felhasznalo_107030
    2009. július 23. 10:06141.
    Szia! Nekem is vannak ilyen problémáim sajnos, és eddig nem is nagyon érdekelt, de mostmár nekem is hiányzik a nagy ő az életemből akivel tökéletes a szex és élvezem is! Nem lehet, hogy lelki eredetű problémák miatt alakult ki nálad ez az egész? Én úgy gondolom, hogy nálam ez lehet a baj, nem olyan régen voltam a nőgyógyászomnál és neki meséltem a problémákról de annyit mondott, hogy semmi bajom, teljesen egészséges vagyok és ilyen előfordul az ember életében, hogy nem kívánja a szexet, csak nem akartam neki mondani, hogy én máe kb 1 éve nem kívánom! Te beszéltél már orvossal erről? Neked mit mondott? Segített?
    előzmény:
    Ramina (140)
    2009-07-23  09:48
  12. 2009. július 23. 09:48140.

    sziasztok, nekem a következő a problémám:

    sajnos a sok munka miatt nem nagyon van időm mostanság komoly kapcsolatot létesíteni, szóval néha néha megtaláljuk egymást az exemmel, vagy az egyik kollégámmal. de egyre jobban észrevettem magamon, h már nem kívánom a szexet és nem is igazán élvezem már úgy mint régen...

     

    mi lehet ennek az oka? van aki szintén így van a dolgokkal?

    régen mindenem volt a szex, imádtam szerelmeskedni órákon át és iszonyatosan élveztem is, most meg..:S nagyon elszomorít mikor erre gondolok!! fiatal, életerős nő vagyok, szeretném még élvezni a szexet..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. július 15. 14:17139.

    Ne add fel, Valcsi!

    Közhely, de igaz: jó embert nehéz találni! Ha a szexen kívül minden működik, nem érdemes külön menni - képzeld el az ellenkezőjét: szuper szex, de mást olvastok, mást néztek a tévében, egyikőtök eljárós, a másik otthonülős;   másként kezelitek a pénzt;  nem tisztelitek, ha a másiknak más a véleménye, hite, politikai meggyőződése.......

     

    Nem mondom, hogy élj szex nélkül, azt sem, hogy keresd máshol. Sok más megoldás van: összebújtok, és ő kielégíthet más módon - vagy te is "lepihenhetsz" magadban a hálóban   -  persze hogy ez messze  nem ugyanaz, de te tudod, hogy megéri-e ezt az áldozatot meghozni.

     

    Más, de fontos: azt mondod, hogy neked vannak komoly eü. problémáid - lehet, hogy ez az oka, hogy nem akar veled szerelmeskedni!  No nem azért, mert attól tartana, hogy elkaphatja......de tudat alatt félhet, hogy elveszít, hogy sokkal betegebb leszel....ezek aggaszthatják olyan szinten, hogy nincs kedve a szexhez. Lehet (akár a betegséged miatt is) depressziós - és a depresszió betegség, kezelhető/kezelendő!!!

    Fordulj(atok) pszichológushoz - és szerintem tarts ki mellette!

     

     

     

    előzmény:
    valcsi66 (133)
    2009-03-06  12:56
  14. Torolt_felhasznalo_714633
    Torolt_felhasznalo_714633
    2009. július 13. 14:44138.
    Én 5 évig bírtam, most akartam szakítani, hogy elég és azt a felajánlást kaptam - ahelyett, hogy járjunk utána a gond okának - hogy esetleg kereshetném máshol azt amit tőle nem kapok meg. De ő szeret és velem akar lenni. Most itt tartok, és ülök bután.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. június 9. 12:43137.

    Nem értem az embereknél mitől megy el a szextől a kedvük. ha valakit vonzónak találok, akkor miért ne? Ráadásul maga a sex endorfint (boldogsághormont) termel. Amitől az ember jobb kedvű és pozitívabb lesz. Én az exemmel nem laktam együtt, de ha találkoztunk, akkor 1 sex biztos volt este vagy reggel. Esetenként is-is. :)

     

    Ha meg nem jó, akkor meg kell próbálni megbeszélni és jobbá tenni. A sex tanulható. Őszintén elmondani mit szeretne a másik és ki mit tesz meg a másiknak. Erőltetni semmit sem szabad. Mi az első évben csak "részben" beszélgettübk róla. Nem is volt jó, aztán egy nagy beszélgetés alkalmával kideült, hogy vannak dolgok amiket félreértettünk ki mit milyen szívesen tenne meg. Utána már sosem volt gond a sex. Sőt esetekben olyan fáradtak voltunk, hogy egyikünknek sem volt hozzá kedve, de aztán a jóéjt pusziból mégis csak több lett... :D

     

    Szóval meg kell beszélni, mert ha igazán szeretek valakit, akkor szexuálisan is együtt akarok lenni vele

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_282206
    Torolt_felhasznalo_282206
    2009. június 9. 12:10136.

    Egyetértek! A lelki egyensúly feltétele, a napi legalább másfél-két óra intim együttlét a párunkkal. Ezt csak teljesebbé teszi és megfűszerezi, ha közben néhányszor a csúcsra is eljutunk.

    Gondolni sem roszz, de tenni még jobb.

    előzmény:
    Anemona86 (13)
    2009-03-02  19:17
  17. Torolt_felhasznalo_575906
    Torolt_felhasznalo_575906
    2009. Április 23. 19:05135.

    Érdekes ez a topic és olyan témával foglalkozik ami sok párt érint mert csak kevés az a pár ahol azonos mennyiségben és minőségben akarja a nő és a férfi.

    Nálunk én voltam az aki nem akarta 7 hónapig és ez szerintem hozzá is segített ahhoz hogy a férjem másnál keresen vigaszt.

    Igen utána belátam ha néha nem akarom akkor is meg kell eröltetni magam a kapcsolatért.

    Sajnos nálunk is nagyon különböző az intezítás és 6 év után most veszük fel a egymás fordulatát vagy most nyírjuk el a fogainkat mint két nem azonos fordulatszámú fogaskerék ami össze akar kapcsolódni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. március 8. 04:16134.
    szija dragam....  hat ha tavaly augusztusban volt utoljara  hetye petye, ako tesek man kirugni ezt a pasit. 40 eves fiatal ,szep  csinos,  holgy vagy.    nehogy ma fel evente legyen sex.  tartsd meg baratnak , es lepjel.   hidd el tanasz   olyant aki ejjel nappal akar  sexelni. sok sok sikert. 
    előzmény:
    valcsi66 (133)
    2009-03-06  12:56
  19. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. március 6. 12:56133.

    Kedves Fórumtársak!

    Köszönöm a tanácsokat.Remélem még nem késő megmenteni valahogy a kapcsolatunkat.Mert mindazonáltal:szeretjük egymást.Vele mélyebben,mint a volt férjemmel.Pedig ott működött a dolog.Meg egy kicsit szégyellem magam,mivel itt sokan a puszta létezésükért küzdenek,én meg ilyen "banális" dologért nyüszögök.

    Köszi mindenkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_816509 (129)
    2009-03-05  07:08
  20. Torolt_felhasznalo_816509
    Torolt_felhasznalo_816509
    2009. március 6. 04:49132.
    Hát sok mindenben hasonlítunk egymásra, mert mi sem tudunk különköltözni. Egyrészt anyagi okok miatt - elég sok hitelünk van -  másrészt pedig a család miatt nem borítanánk, mert ők nem tudják a mi  "titkunkat". Látszólag mi egy "mintaházaspár" vagyunk. Bár a gyerekeink már felnőttek és már csak a fiunk lakik itthon, de még így sem egyszerű. Néha rám is rám tör, hogy ha tehetném, akkor inkább elválnék, mert ez így nem élet, de valahol kicsit meg is vagyok lőve, mert a kedvesem is nős, tehát nem sokra mennék vele, ha teljesen szabad lennék sem. Mint a topicindítónak is sejtetni engedtem, sajnos nálunk elég speciális a helyzet, mert az én férjem sajnos meleg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_424296 (131)
    2009-03-06  04:35
  21. Torolt_felhasznalo_424296
    Torolt_felhasznalo_424296
    2009. március 6. 04:35131.

    Szia,

     

    igen nélküle élet. De nem jó,mert elzárod magad a többi férfi elöl.Nem lehet reggel úgy elmenni dolgozni,hogy na majd ma nyitott leszek,és hapsizok. Ott van a háttérben. Szerintem ilyen esetben jobb a különélés,előre megbeszélni mikor vannak a gyerekek nála és akkor tudod,hogy van időd magadra,azt viszel haza a lakásba akit te szeretnél. Este nyugodtan telefonálhatsz.

    Ebben a helyzetben a gyerekek se tudják,hogy mi a helyzet. Tudják,hogy jogilag folyik a válás,azt is látják,hogy soha egy érintés ,egy puszi nincs, de mivel itt lakik az apu ,reménykednek.

    A mai felállásban,esély sincs különélésre.

    Mindenkit óvok ettől,hogy igy rendezze be az életét.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_816509 (130)
    2009-03-05  10:26
  22. Torolt_felhasznalo_816509
    Torolt_felhasznalo_816509
    2009. március 5. 10:26130.

    Szia Mariottbábu!

     

    Hát Neked sem egyszerű az életed, de én is hasonló helyzetben vagyok.  Ti azóta is együtt vagytok és egy lakásban éltek?

    Én is úgy érzem, hogy egy idő után csak elmérgesedik a helyzet és nagyon nehéz nem utálattal tekinteni a másikra. Ez már csak amolyan se vele, se nélküle kapcsolat vagy "testvéri" együttélés...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_424296 (128)
    2009-03-05  06:52
  23. Torolt_felhasznalo_816509
    Torolt_felhasznalo_816509
    2009. március 5. 07:08129.

    Szia Valcsi!

    Nem lehet, hogy meleg a párod csak Te még nem tudsz róla, mert olyan jól titkolja?

    Nekem felettéb gyanús, hogy egy 2 éve tartó kapcsolatban már nem kíván a kedvesed. Én azért elgondolkodnék rajta, hogy mi lehet ennek az oka. Sokszor ott vannak előttünk az intő "jelek", csak szeretetből, bizalomból, no meg hitetlenségünkből észre sem vesszük....

    előzmény:
    valcsi66 (1)
    2009-03-02  18:56
  24. Torolt_felhasznalo_424296
    Torolt_felhasznalo_424296
    2009. március 5. 06:52128.

    Saját tapasztalat. Esküvő után 2 évvel terhesség,szex lecsappan havi 1-2 re,ffi nem akarja. Évekig tartó probálkozás,mire rájövök,hogy más az igényünk a mennyiségre,mínőségre. Megbeszélni nem lehetett vele annál "büszkébb ffi",ő küld pszichológushoz ,akik sorra arra biztatnak lépjek félre,ne törödjek vele.Eltelik újabb 10 év,mire van bátorsága szakítani,de ugyhogy az anyagi helyzet miatt egy lakásban maradtunk.

    Tanács: ha fontos a szex és más a vérmérséklet ,külön menni még most. Azt hiszed,hogy már nem jöhet rosszabb,dehogynem mindig van rosszabb,megutáljátok egymást rövid idön belül.

    Elszalasztott " kellemes estéket" soha nem hozhatod vissza.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_880327
    Torolt_felhasznalo_880327
    2009. március 5. 06:30127.

     

    Nem lettel sokkal okosabb? 

    kukkats be ide, kerj tanacsot itt:

     

    http://www.parkapcsolatok.hu/forum.php

    előzmény:
    valcsi66 (1)
    2009-03-02  18:56

Címlap

top