Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Seacret kozmetikumok

SSszonja
Létrehozva: 2010. szeptember 10. 20:36
Ismeritek ezt a márkát? Én a Westendben találkoztam velük, van ott 2 pultjuk. Elég drága. Elkaptak és leültettek, hogy próbáljam ki a szem alá való géljüket. Kenegette a szemem alatt 5 percig a csaj, közben rengeteget beszélt. A végén a kis ráncocskáim teljesen felszívódtak, féloldalas lett a szemem alatt:))) De ezt csak később láttam ahogy nézegettem a tükrökben, mert végül otthagytam őket, nem tetszett a túlzott tukmálás. De ilyen nekem már nagyon rég volt hogy krém ilyenre volt képes! Próbálta már valaki? Hol tengeri cuccokból áll és mindenféle természetes dologból. Nem vagyok árus!:)))))Tapasztalatokat gyűjtenék, bár szerintem nemrég vannak csak Mo-n.
  1. 2020. október 14. 15:1729.

    Nekem 2 évvel ezelőtt 6 000 volt a köröm reszelő, gyönyörű a polírozó hatása, de azért annyit sem ér!

    előzmény:
    kkati54 (26)
    2016-09-29  21:59
  2. 2017. február 3. 02:5728.

    Engem ma kaptak el kaptam egy japan manikurr a kezemre es mire eszbe kaptam mar is 2 nagy doboz is volt a kezembe hiaba mondtam hogy nekem most nincs erre 19ezer forintom mo dta hogy nembaj mert tanulo vagyok es az egyik ajandek es hogy a baratnom es az anyukam orulni fog neki amit nem ertek hogy miert csak kulfoldiek dolgoznak mert magyarul senkivel se lehet ott beszelni

  3. 2016. november 11. 23:3727.

    Üdv. Mindenkinek!


    Nos minket ma kaptak el ezek az "árusok" a Westendben. A fickó először kenegette a kezemet valami tégelyből Holt-tengeri sóval...stb..közben kozmetológusnak mondta magát,és hablatyolt hogy csak ez csak itt a jó mert ez hű de tudományosan vizsgált és bizonyított dolog.. Aztán a tárgyra tért,hogy hű de nagy mákom van,mert ez amúgy 20 ezer Ft,de csak most csak nekem ad mellé még egy 20 ezer Ft-os kenőcsöt is ajándékba :) Ja a páromnak is jött közben ezzel a körömreszelő dologgal. Hát mi megköszöntük a csoda lehetőséget,és a sértődött fickót ott hagytuk...majd bementünk a Dm-be,és vettünk 1,5 kg,mondom másfél kiló (!!!) Holt-tengeri sót 799 Ft-ért. Mondanom sem kell,a hatás ugyanaz. Ennyi :)

Címlap

top