Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Daganat-CODtea Használt???

VIK
VIK
Létrehozva: 2011. július 7. 12:50

Mindenkit üdvözlök a topicomban!

 

Évek óta gyötör a lelkiismeret, én/mi rontottunk-e el valamit... Édesanyukám volt beteg, s azt hittük a COD "tea" és Prof. Dávid Tamás módszere segíteni fog. Nem sikerült :'( ... Még most is nehezen tudok erről írni, de a napokban láttam egy cikket erről, ami mélységesen felkavart:  http://kecskescsabi.wordpress.com/2011/01/29/bukkszentke resztrol-gyuri-bacsi-a-fuves-ember-es-dr-david-tamas-profess zor-a-magyarok-hazabol-ill-lebenybol-uzeni-tisztelettel/  

A kérésem az lenne, hogy akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, legyen szíves írja meg! Nem ellenkampányt indítok és nem mocskolódni akarok, de tényleg kíváncsi vagyok, vajon hány ember gyógyult meg tőle, ki hogyan tudta a professzor előírásait teljesíteni? 

 

Előre is köszönöm mindenkinek, aki hajlandó írni a sikerről vagy kudarcról és a betegeknek gyógyulást kívánok!

  1. Torolt_felhasznalo_760877
    Torolt_felhasznalo_760877
    2011. július 7. 17:5326.
    Na jó, de azzal van reklámozva, hogy a természet lágy ölén szedett, civilizáció-mentes a cucc, nem azzal, hogy a kert végében bazi nagy vót má a gaz, oszt szótam az asszonnak, hogy: Rozi, elé van-e a kasza?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_593150 (24)
    2011-07-07  17:38
  2. Torolt_felhasznalo_593150
    Torolt_felhasznalo_593150
    2011. július 7. 17:4925.

    "A codteás prof is állatorvos egyébként."

     

    Akkor meg is van hogy honnan szerzi a DCA-t (szintetikus c-vitamint) a jól fizető pácienseknek.

     

    Szar ügy hogy nem legális, szerintem is, de hogy ezt az embert nem a jószándék, hanem a pénz hajtja az biztos.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_620936 (23)
    2011-07-07  17:34
  3. Torolt_felhasznalo_593150
    Torolt_felhasznalo_593150
    2011. július 7. 17:3824.

    Gyuribácsi szerintem csak egy név meg egy arc, (mint Bin Laden)...

    Akit piárosok találtak ki és tartanak életben.

     

    A hülye "pestiek" meg beveszik hogy ő szedi csomagolja, tartja fenn a honlapot, stb. kicsengetik a hatrugót a csalánteáért.

    Amúgy meg a gazt a nemzeti parkok területén is le lehet kaszálni,(a diabess györgyteáért a saját kertemből se kell kimozdulnom, minden összetevője vadon és gazként terem) de ilyen mennyiségben....már rég megfájdult volna a gyuribácsi háta a sok hajolgatástól.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_620936 (22)
    2011-07-07  17:32
  4. Torolt_felhasznalo_760877
    Torolt_felhasznalo_760877
    2011. július 7. 17:3423.

    A codteás prof is állatorvos egyébként. Ami nem baj, csak ne tegyen úgy, mintha nem lenne az. 

     

    A codtea pontosan ugyanaz, mint a naturland immunerősítő teája - pár száz forintért.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_593150 (21)
    2011-07-07  17:29
  5. Torolt_felhasznalo_760877
    Torolt_felhasznalo_760877
    2011. július 7. 17:3222.

    Gyuribácsi ügyben egy adalék: hol szedi vajon az öreg a füveit? Ugyanis nemzeti park területén levő faluban lakik, ahol egy szál virágot se lehet leszedni. 

     

    Plusz, ha összeszámoljuk, hány kg keveréket árul összesen egy évben, vajon hol csinálhatja, tárolhatja? Mert igen picike házban lakik. 

     

     

    A többit a fantáziátokra bízom.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_593150 (20)
    2011-07-07  17:11
  6. Torolt_felhasznalo_593150
    Torolt_felhasznalo_593150
    2011. július 7. 17:2921.

    Extra adag C-vitamin?

    Esetleg intravénásan?

    Úgy tudom hogy ez a kezelés még nem legális itthon, nagyon nehéz rá embert találni aki vénába adja. Elvileg csak állatorvosok hasznáhatják, állítólag nagyon durván hat egyes rákfajtákra, új csodaszer vagy mi.

     

    Iszonyú drága, pedig csak szintetikus c-vitamin, diklóracetát szintén fillére dolog.

     

    Eléggé ki van fordulva ez a világ.

    előzmény:
    gnévi (12)
    2011-07-07  15:49
  7. Torolt_felhasznalo_593150
    Torolt_felhasznalo_593150
    2011. július 7. 17:1120.

    Azt, hogy ez a tea mennyire hatásos, nem tudom, fogalmam sincs.

    A tea alkotórészei a macskakarom és a lapacho-fa kérge és belseje felkapott csodaszer, mint az aloe vera.

    Ártani nem árthat.

     

    nekem nagyon szúrja a szemem ez a kuruzsló gyuribácsi.

     Nem az a gáz hogy ebbe a teába, mint utolsó szálba kapaszkodnak a rákos betegek, hanem hogy ezt a kapaszkodást ilyen gyuribácsifélék meg Dávidtamások  kihasználják. Mert ebből a teakeverékből egy havi adagot 16ezerért árulnak ezek a csalók.

     

    Valójában a macskakarmot és a lapacho-fa kivinatot vagy teát, pár száz forintért meg lehet venni ugyanilyen mennyiségben, akár sokkal tisztábban, több hatóanyaggal.

     

    http://www.mimezis.hu/lapacho-p-49.html

    pl itt.

    erre mondják hogy pofátlanság.

     

    Volt egy topik a Diabess Györgyteáról, amire mindenki esküdött hogy milyenjó a cukorbetegségre és szegénygyuribácsit szabályozni akarják.

     

    Ebből a teából is száz grammot több mint ötezerért ad a drága gyuribácsi, pedig csak pitypang, csalán, málnalevél van benne meg pár olyan gaz ami minden árokparton megterem, vagy gyógynbövényboltban fillérekért beszerezhető. 5 ezer forintból több kiló diabessgyörgyteát tudnék előállítani a cukorbetegekenek, de ugyanez elmondható a szóbanforgó cod-teáról is.

     

    Nem a teák létezése a baj, még az is lehet hogy segítenek, hanem a pofátlanság és a beteg emberek kihasználása, hülyítése a felháborító.

    pl ez a duma a Cod-teát népszerűsítő oldalról:

     

    "Lehet választani a gyógymódok között!
    Tehát van megoldás, csak jó helyen kell keresni!
    És ez minden betegségre vonatkozik!

    A szintetikus gyógyszerek az immunrendszer halálos ellenségei!!!
    Amit a kemóval csinálnak, az pusztítás!!!"

     

     

    Amit a kemóval csinálnak az tényleg pusztítás, pontosan az a célja hogy elpusztítsa a rákos sejteket, és sajnos ennek áldozatul esik pár egészséges sejt is. De ezt be kell vállalni, mert különben a rák emészti fel a testet.

    Nem egy leányálom a kemó, de nem véletlenül csinálják, nagyon sok ember gyógyult meg a kemónak köszönhetően.

    nagyon ártalmasak az ilyen uszítások a kemó meg a sugár ellen.

     

    Valaki tényleg elhiszi hogy nem kell a kemó csak a gyógytea, és akkor már  nem tud reklamálni amikor alulról szagolja az ibolyát, hogy bocsi ittam a gfyógyteát, pozitívan gondolkodtam de mégis meghaltam...

     

     

    Az ilyen kemó ellen uszítókat, lebeszélős kuruzslókat büntetni kéne, mert nagyon hiszékeny az aki rákos beteg és könnyen megvezethető.

    előzmény:
    VIK (1)
    2011-07-07  12:50
  8. Torolt_felhasznalo_699848
    Torolt_felhasznalo_699848
    2011. július 7. 16:5419.

    "....mellém állt az osztrák kormány....." 

     

    Errol jut eszembe egy 70-es evekben jatszodott francia botrany : az akkori francia elnokot /V. Giscard d'Estaing/ razta at egy "tudos tarsasag : repulovel kutattak az olajat.... ugy neveztek el a projektet , hogy a "szimatolo repulok" = les avions renifleurs

    1 milliard Francs ment el erre ....kutatas es repulohad beleertve

    nagy botrany volt...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_749467 (18)
    2011-07-07  16:45
  9. Torolt_felhasznalo_699848
    Torolt_felhasznalo_699848
    2011. július 7. 16:4518.

    Munchausen baro kalandjai sem jobbak.... egy rohej a cikk , amit itt  belinkeltem , mekkora hanta!

    1990-ben egy expedicio "tobb mint harminc" tagjabol szunyogcsipes miatt meghal 8 .....

     

    – Vagyis kis csapatával elindult az őserdőbe az indiánok életmódját tanulmányozni és a sámánok gyógynövényeit kutatni?


    – Pontosan. Az első expedíciót még saját költségemen indítottam, ám amint megjelentek a részeredmények, mellém állt az osztrák kormány, néhány bank és karitatív világszervezet. Az őserdők mocsaraiban talált, a szervezet méregtelenítését és az immunrendszer erősítését segítő növényekről kiderítettük, hogy daganatleküzdő hatással is rendelkeznek. A legjobb bioaktív összetételért Dél-Amerikán kívül bejártuk Kína, Thaiföld, Vietnam és Afrika dzsungeljeit, ami azonban nem bizonyult kockázatmentes feladatnak.

     

    Egyik dél-amerikai utam során, az őserdőben levert a Dengue-láz és a szintén trópusi betegségként számon tartott Leishmanniózis. Ahhoz képest, hogy az expedíciókban részt vevő több mint harminc társam közül nyolcan belehaltak a moszkitók által terjesztett kórba, rendkívül szerencsésnek mondhatom magam. De a végtagjaimon maradt súlyos sebek a mai napig gyötörnek. Hogy mégis életben vagyok, csakis az indiánoknak és az általuk kevert teáknak köszönhetem. Felépülésem után párhuzamosan folytattam az őserdei és laboratóriumi kutatásokat.

     

    ....csak le ne essen az aranygyuru az ujjarol...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. 2011. július 7. 16:1717.
    Azt olvastad, hogy majdnem minden daganatos beteg állapota javul, mielőtt meghal? 
    előzmény:
    gnévi (13)
    2011-07-07  15:55
  11. 2011. július 7. 16:1616.
    A férjemnek ki se hullott a haja a kemótól, és végig igen jó étvágya volt ( Béres cseppet szedett "csak")
    előzmény:
    gnévi (12)
    2011-07-07  15:49
  12. 2011. július 7. 16:1415.
    Tudom sajnos, de valahogy mégis inkább a valódi orvosoknak hiszek, mint az ilyen magudcsinálta kotyvalékosoknak (már bocs érte, de hányat olvastam olyat, hogy maguk kísérletézték ki, mindenféle tudományos alap nélkül - pl. sima gépészmérnök:(  )
    előzmény:
    Stella73 (7)
    2011-07-07  13:58
  13. 2011. július 7. 16:1214.
    Bocs,  tényleg félreértettem!
    előzmény:
    VIK (4)
    2011-07-07  13:41
  14. 2011. július 7. 15:5513.
    Még ehhez tartozik, hogy Győr egyik politikusa is hozzá járt és a javult az állapota, de az elmondásuk szerint, amikor csak az orvosokra hallgatott és otthagyta a profot, utána meg is halt.
    előzmény:
    gnévi (12)
    2011-07-07  15:49
  15. 2011. július 7. 15:4912.
    Egyik ismerősöm feleségével most jár a profhoz. Tavaly ősszel mentek el orvoshoz, addigra eléggé előrehaladott petefészek-rákja alakult ki. Műtötték, megkapta a kemot, elment a haja, de most ismét erősödik és visszanőtt a haja is. Amit tudunk, hogy extra adag C vitamint kap, és hogy elég drága a kezelés. Persze az ember reménykedik, és az biztos, hogy a gyógyulás alapja a hit és elszántság.
    előzmény:
    VIK (1)
    2011-07-07  12:50
  16. Torolt_felhasznalo_699848
    Torolt_felhasznalo_699848
    2011. július 7. 15:4711.

    Volt mar errol a csodaszerrol egy topik.  Csalok es szemfenyvesztok . Aki ezzel itatja a rakos beteget , az az eletebol lop , mert idot veszit!

     

     

    itttttttttt kattintunk!!!

     

    reszlet*********************************

    Tisztelt Forum olvasok

    egy pár dolgot szeretnék megemlíteni a C. o. D teával kapcsolatban:

    Hosszabb ideig fogysztottuk a teát, de furcsa dolgokra lettünk figyelmesek az elmúlt időszakban.

    - mindig közvetlenül a professzor úrtól rendeltük a teát 20. 000 FT körüli áron, melyet egy szlovákiai magyar állampolgárságú nagyon közeli kollegája szállított.

    - 1, 5 év folyamatos használat után mikor egy ujabb adag teát kértünk a prof-tól , megemlítette , hogy már nem az a szlovák személy fogja szállítani mert állítása szerint őt kirugta a cégtől , különféle csalások miatt sőt az interpollal is köröztetik.

    - ezek után természetesen a proftól rendeltünk , de megdöbbentünk mikor a standard összegért már csak fele adagot kaptunk. Erre ők azt közölték, azért, mert a tea koncentráltabb lett. /számlát, csekket , blokkot, nyugtát soha nem kaptunk/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    - Majd ezt követően az érdekesség kedvéért felhívtuk azt a bizonyos szlovák embert ki idáig szállított nekünk és a prof elmondása szerint már zárt helységben kellene tengődnie. De nagyon jó egészségnek örvendett és vígan szívta a szabad levegőt valamint közölte , hogy ő továbbra is forgalmazza azt a teljes adagú teát, hiánytalanul mérsékelt kiszerelés nélkül, ugyan azzal a Logó-val , a prof fényképével a dobozon. és senki sem körözi ill, ott lakik mint eddig
    Valamint ez a személy azt említette hogy a prof új , fél adagos teája elég furcsa dolog nem tiszta az ügy és ha jót akarunk venni, akkor inkább tőle vásároljunk a továbbiakban.

    Mondanom se kell ebben az egymásra mutogatok mizériában totálisan kiábrándultunk a teából és nincs több bizalmunk benne!!!!!

    - Ha egy márkanév ill. termék le van védve egy bizonyos személy ill cég nevére , az hogy lehet , hogy mégis két helyről lehet beszerezni két különböző összetételből, és kiszerelésben.
    Mit gondolnak kedves forum olvasok ez tiszta ügy lehet?

    -Ha a tea annyira super miért nincs Magyarországon bevizsgálva pl /OETI/ stb.
    -hogy lehet itthon egy táplálékkiegészitő terméket vagy az adott esetben teát , mindenféle engedélyezési szám feltüntetése nélkül forgalomba hozzni , ill értékesíteni hagyni.
    -VAJON MI A RÉSZLETES ALKOTÓ ELEME A TEÁNAK ?????????????????
    ENNYIRE TITKOS?
    ÉS VAJON MOST KI FORGALMAZZA A VALÓBAN "EREDETI" TEÁT ?
    VAGY EZ MOST EGY NAGY ÉS ÚJ TÁRSASJÁTÉK MELYNEK IDÁIG JÓ JÁTÉKOSAI VOLTUNK ? EGYÁLTALÁN VAN EREDETI TEA ?

    előzmény:
    VIK (1)
    2011-07-07  12:50
  17. Torolt_felhasznalo_868256
    Torolt_felhasznalo_868256
    2011. július 7. 15:3610.
    Ja, és ez különösen tetszik: A nevetés lúgosít:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_868256 (9)
    2011-07-07  15:35
  18. Torolt_felhasznalo_868256
    Torolt_felhasznalo_868256
    2011. július 7. 15:359.

    Nekem alapból gyanúsak azok a honlapok, levelek, akármik, ahol minden mondat felkiáltójellel végződik.:-)

    Persze, erősíteni az immunrendszert, a lelki oldalt, az nagyon hasznos.  De sokszor nagyon nem elég. Jónak mindenképpen jó. Bár azt a töméntelen táplálékkiegészítőt beszedni, hát... Azokban is mind van mindenféle segédanyag is. De nagy üzlet, az biztos. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  19. VIK
    VIK
    2011. július 7. 14:118.
    Őszintén? Nem tudom. Minden esetre szeretném kideríteni, van-e eredménye, ha valaki emellett teszi le a voksát. Gyógyulást a Mamádnak!
    előzmény:
    Dike (6)
    2011-07-07  13:52
  20. 2011. július 7. 13:587.
    A mai orvostudomány is pénzből él és pénzből tartja fenn magát. Ezt ne felejtsd el.
    előzmény:
    Valaki* (3)
    2011-07-07  13:17
  21. 2011. július 7. 13:526.
    Te hittél volna anno azoknak, akik figyelmeztetni akartak? Aki kétségbeesetten keres valami segítséget, az ritkán hallgat az ellenvéleményekre. Én nem hiszek az ilyen csodaszerekben, így nem is próbálkoztunk vele, nagymamám 5 éve daganatos, túl vagyunk sugáron, kemón, műtéten (sajnos nem tudták kivenni az egész daganatot), de még szerencsére él, és elég jól van, (lenne, ha nem lennének valószínüleg nem a daganatból eredő fájdalmai)
    előzmény:
    VIK (4)
    2011-07-07  13:41
  22. VIK
    VIK
    2011. július 7. 13:445.
    Köszönöm! Ettől tartottam, de változatlanul várom mások tapasztalatait...
    előzmény:
    antironia (2)
    2011-07-07  13:02
  23. VIK
    VIK
    2011. július 7. 13:414.

    Ezek szerint félreértetted, amit írtam. "Mi" a klasszikus kezelési módszerek mellett használtuk, és nem csak a teát, hanem az egész "Prof. Dávid Tamás" -féle módszert. Az orvostudomány borzasztó rövid időt jósolt, így mindenbe belekapaszkodtunk... Egyébként nagynéném orvos és bár nem volt meggyőződve a szerek daganatzsugorító hatásáról, az ő segítségével és felügyeletével használtuk... Nem volt veszíteni valónk.

     

    Pont azért indítottam a topicot, hogy megtudjam, vajon van-e egyáltalán valaki, akinek segített a COD... Tudod, erős kétségeim vannak effelől... És ha tényleg nem használ senkinek, akkor figyelmeztessük azokat, akik utolsó fűszálként kapaszkodnak bele...

     

     

     

     

    előzmény:
    Valaki* (3)
    2011-07-07  13:17
  24. 2011. július 7. 13:173.

    Gondoltál már a mai orvostudományra? Ellentétben sok kurizslóval szemben, akik kizárólag PÉNZ-ért tesznek jót? 

    Amikor a férjem rákos lett én egy éven át bújtam a netet. Hátha találok valamit ami CSODÁT tesz. Nagyon hamar rájöttem, hogy csodák nincsenek. Viszont vannak nagyon rendes, EMBERI ORVOSOK, akik amit lehet megtesznek. De menni kell, hát...... 

    előzmény:
    VIK (1)
    2011-07-07  12:50

Címlap

top