Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit viselsz otthon?

Torolt_felhasznalo_979457
Torolt_felhasznalo_979457
Létrehozva: 2011. július 27. 08:23

Elore jeleznem: nem ez eletem problemaja. :-)

 

De annyit olvasom, hogy milyen gaz otthon egy nonek melegitoben lenni, merthogy az nem noies, ne csodalkozzon, aki igy oltozik, hogy a ferje/pasija par ev utan megunja, friss hus utan nez, stb.

 

De akkor mi a feneben legyek itthon??? Munka utan hazerek, atlagos haztartasi teendoket vegzek (gyermek 14 eves), van egy kutyam is, akit naponta otszor setaltatok. Ha fozok, olyan meg nem volt, hogy egy icipici csepp sem froccsent volna ram (tudom, bena vagyok). Igaz nem takaritok a het minden egyes napjan, de ha takaritok, meg fennall annak a veszelye is, hogy kimarja a ruhamat a froccseno tisztitoszer. A kenyelem ilyen szempontbol utolso, de azert nekem az sem mindegy, hogy nem egy merev farmerben porszivozok, torolgetek, mosok fel, hanem egy rugalmas pamutban. Eppen ezert en melegitoben vagyok. Nem kinyult, szakadt, hanem inkabb a mostanaban divatos, kicsit szukebb, "aramvonalasabb" fajta, amihez naponta mas, mosott-vasalt polot veszek fel. Kenyelmes papucsot viselek, mivel par eve egy rossz valasztas miatt kozel 1 evig tarto forgocsont problemaim voltak, mint utobb kiderult, amiatt a labbeli miatt, amit otthon viseltem.

 

En nem latom magam igenytelennek, ha belenezek a tukorbe, bar ketsegtelen, hogy joban nezek ki utcai viseletben (amiben nem allok neki fozni, nem setalok a kutyammal, nem allok neki ad-hoc jelleggel kadat surolni).

 

Szoval a kerdes: ti miben vagytok otthon, hogy erzitek magatokat benne? Van-e lelkiismeret-furdalasotok, amiert lazabbra veszitek (ha veszitek)? Ferjetek/pasitok mit gondol errol? Mennyiben szamit nektek az o velemenye?

  1. 2021. május 3. 08:19180.

    Régi topic, de most is érvényes a téma. Igazából két alapvető igazságot jó, ha tudtok ti nők, aztán persze lehet ez ellen kapálózni, de attól még igaz lesz.


    1. Egy férfi vizuális típus, nincs olyan férfi, aki csak a lelked szereti. Smink, ruha, cipő igenis fontos, főleg, ha sexualitásról (is) van szó, márpedig egy párkapcsolatban az is van. Aki azt gondolja, hogy  otthon a mackónadrágra és a papucsra indul be a párja az nagyot téved. Megnézi a munkahelyen/útcán a csinos szoknyás/cicanadrágos lányokat, aztán otthon levezeti a "feszültséget", vagy egyből a csinos lánynál fog kikötni titokban, ki mennyire hűséges típus. Egy biztos, hogy jó vége nem lesz annak, ha csak idegeneknek öltöztök fel normálisan.


    2. Nem a soványságtól lesz valaki csinos, ez csak nektek nőknek fontos valami oknál fogva. Egy férfi a formákra megy, egy szélesebb csípő, kerek fenék, husibb comb jobb, mint a kapanyél alkat. Persze egy sovány nő is lehet csinos megfelelő ruhában, de akkor megint csak kilyukadunk az első pontra.

    idézet:
    3dman (177)
    2021-04-29 03:37:34

    .


    Nem lennel Te egy kis tuldagadt frustralt egyedul szorakozo holgyemeny ? De de
    Egyszerubb am az egyutteles , mint amit a divatos "eletviteli tanacsadok" arulnak sok penzert...


    A tema : takaritashoz  milyen cucc az idealis...
    Te itt azon fustologsz , hogy mire "indul be" vasarnap reggeli takaritas kozben a hazikokas...
    Hat en azt gondolom , hogy ha a kotelezo takaritas kozben lehuzza a haziur a gatyajat mert pont akkor dugni akar , akkor a sepruvel a fenekin fog talalkozni..


    Kulonben szerintem a takaritas alatt egy uriember segit , alsogatyaban... es nem cicanacis titkarnorol almodozik , hanem a deli sorrol es a fincsi borsolevesrol....


    Megette a fene az olyan kapcsolatot/tarsat , akinek smink latvanyra  megmerevedik a nemiszerve a munkahelyi kolleganoktol es otthon azert dug , mert a kicsicsazott Mancika es sminkelt tarsai  miatt tele lett a hereje...
    Ekkora marhasagot ritkan lehet olvasni

    előzmény:
    3dman (177)
    2021-04-29  03:37
  2. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2021. Április 29. 22:29179.

    Biztos nem fárasztott le eléggé a barátnőd, ha ezt hajnali fél négykor jutott eszedbe ideírni...

    előzmény:
    3dman (177)
    2021-04-29  03:37
  3. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2021. Április 29. 22:26178.

    1. A mai világban nem muszáj együttélni a férfinak és a nőnek, a szingliség a divat.


    2. A cigány (akit ez sért, annak roma) feleségek szoktak minden áldott nap szűk farmerszoknyában feszíteni otthon is, szóval akinek ez hiányzik, az esetleg arrafelé kacsintgasson!


    3. Aki elvárja, hogy kiskosztümben és hasonlókban főzd meg a vacsorát, az egyrészt fizesse is ki a számtalan kosztümödet és minden velejárót, mint a katonatiszt, másrészt ő maga is öltönyben porszívózzon - szerintem ez a minimum! Persze még jobb, ha fizeti a házvezetőnőt és a kertészt is! Meg az sem árt, ha futja a gyakori wellness pihenőkre!

  4. 2021. Április 29. 03:37177.

    Régi topic, de most is érvényes a téma. Igazából két alapvető igazságot jó, ha tudtok ti nők, aztán persze lehet ez ellen kapálózni, de attól még igaz lesz.


    1. Egy férfi vizuális típus, nincs olyan férfi, aki csak a lelked szereti. Smink, ruha, cipő igenis fontos, főleg, ha sexualitásról (is) van szó, márpedig egy párkapcsolatban az is van. Aki azt gondolja, hogy  otthon a mackónadrágra és a papucsra indul be a párja az nagyot téved. Megnézi a munkahelyen/útcán a csinos szoknyás/cicanadrágos lányokat, aztán otthon levezeti a "feszültséget", vagy egyből a csinos lánynál fog kikötni titokban, ki mennyire hűséges típus. Egy biztos, hogy jó vége nem lesz annak, ha csak idegeneknek öltöztök fel normálisan.


    2. Nem a soványságtól lesz valaki csinos, ez csak nektek nőknek fontos valami oknál fogva. Egy férfi a formákra megy, egy szélesebb csípő, kerek fenék, husibb comb jobb, mint a kapanyél alkat. Persze egy sovány nő is lehet csinos megfelelő ruhában, de akkor megint csak kilyukadunk az első pontra.

Címlap

top