Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nincs mese, fogyni kell!

Torolt_felhasznalo_302972
Torolt_felhasznalo_302972
Létrehozva: 2014. szeptember 22. 11:48

Helló Fogynivágyók!


 


Hát eljött a pillanat, amikor nem lehet halogatni. Ti is éreztetek mostanában ilyet? Szánom-bánom, de 1 év alatt felszedtem majd' 10 kilót. Borzasztó. Ruhatár csere, rossz közérzet, fáradtság és fájdalom.


 


Tenni kell ez ellen és most nem akarok meghátrálni! Azt mondják együtt könnyebb...csatlakozik valaki?

  1. 2018. október 26. 10:50151.

    4 év után , hogy került ez elő?....Hogy álltok most, csajok! 


    Én a korom miatt reggel - éhgyomorra - "gyaloglással ", kevesebb evéssel tudok csak  fogyni. Vega vagyok. 

  2. 2018. szeptember 4. 00:05150.

    Nos, ha tavaszra, vagy nyárra "bombasztikus" formába akar valaki lendülni, akkor jobb, ha most elkezdi. :) Én úgy tapasztaltam, hogy általában nem a tudás hinyzik ahhoz, hogy valaki lefogyjon, hanem a motiváció, a kitartás. Azért is sikeresek az ezzel foglalkozó vállalkozások, amit itt írtatok is. Ez teremti meg az egzisztenciáját a szakértőnek, így értenie kell hozzá, másrészt ha tömegbázist teremt, sok fogyasztója lesz, és ők pluszba egymást is motiválják.


    Akárki akármelyik utat választja, mindenki szedje össze magát, és hajrá!

  3. 2018. június 24. 18:17149.
  4. 2018. június 24. 18:15148.

    Sziasztok! Ebbe a csoportba találtok módszereket hatékony fogyásra, méregtelenítésre. Lépjetek be nyugodtan! :)

  5. 2018. június 21. 10:00147.

    Úgy tudom a zöldkávéval jobban lehet fogyni, mint a zöldteával, ezért is szedtem barátnőimmel a Pharmacoideás Zsírral Szemben-t (igen, együtt tényleg könnyebb, főleg ha földrajzilag is egy helyen vagytok) Szóval én ezt ajánlom.

  6. 2018. június 11. 18:49146.

    Sziasztok!


    Nem olvastam vissza az összes hozzászólást, de úgy látom, hogy a Premium Diet fogyókúráról még senki nem nyilatkozott. Ismeri valaki? A www.jopatikus.hu oldalon fent vannak az infók. Nem ígérnek gyors fogyást, de azt igen, hogy ami lemegy, az lent is marad. 

  7. 2018. Április 12. 18:53145.

    UTÁNA NÉZEK ENNEK A    LIFETILT DIÉTÁNAK....

    előzmény:
    Zaccasphynx (144)
    2018-04-12  10:38
  8. 2018. Április 12. 10:38144.

    Sziasztok!


     


    Én 1,5évvel ezelőtt fogtam bele a Lifetilt Diéta Pro FB csoport életmódváltó programjaiba, amivel sikerült leadnom az összes feleslegemet, ami 11kg-ot jelent. Jelenleg még formásodni, csinosodni szeretnék. A csoport nagyon sok extrát adott nekem amellett, hogy megtanultam egészségesen táplálkozni, és a rendszeres mozgás az életem részévé vált. Az étrendek szuperek, koplalásról szó sincs, igazából megvoltam lepődve, hogy mennyit is kell enni egy nap. Azelőtt kétszer ettem csak 1 nap és mégis elhíztam, nyilván mivel a nem megfelelő kalóriaértékű ételeket ettem. 


     


    Akinek kedve van nyugodtan csatlakozzon a csoporthoz. Itt nagyon hosszú lenne mindent leírni.


     


    Üdv: Z 

  9. 2018. Április 12. 08:26143.

    Én is csatlakozom  - 5-7kilót szeretnék fogyni....Egyster már bevált : reggeli 40-45perces gyaloglás éhgyomorra - kisebb adag kajával...

  10. 2018. Április 11. 22:42142.

    Az én fogyásom egy zöldtea kapszulával indult be :) Már nagyon sokmindent próbáltam az almapektintől a bioboltos zölteákig és kapszulákig.Egy barátnőm foglalkozik ezzel a termékkel és ő ajánlotta.A titok hogy napi 2-3 liter szénsavmentes ásványvizzel,én més csapivizzel is potolom(nálunk nagyon finom a viz :) ). ez az egyedüli zöldtea kapszula amely 62% hatóanagyot tartalmaz,az üzletekben drodériákban olyanokat találtam amik 30% körüliek.A baratnőm ugy ajánlotta anno hogy 7 csésze zöld tea hatóanyaga van benne :) meg is lehet rendelni külömbözö csoportokban,de én kaptam töle elsőbbségi vásárlói kedvezményt ,azota már én is több terméket be tudok itt szerezni nagyker áron : https://www.nuskin.com/content/nuskin/hu_HU/signup/pre ferred_customer.html itt kell ktölteni az azonositohoz HU0090307 a többit pedig kitölteni.Annyiból szuper igy több erez forinttal olcsobb mint ök hirdetik,én a nagyobb kiszerelést vettem meg legelöszöris,azzal ment le a 4 hónap eredménye.Nem nagyon biztam benne mert a hormonhizás teljesen kikészitett,plussz a depresszio ami a babutáni vággyal utolért és nagyon nem figyeltem magamra.ha szeretnél,vagy a többi olvasó is kipróbálná bátran használjátok a linket .Ugy tudom aki rajta keresztül ezzel a koddal regizik neki pontokat küld,és ök azt gyüjtik a céges oldalukon,szval neki is segitek ezzel :) Még nagyon kezdő vagyok a felületen,de majd töltök fel képet is,persze nagyon sok van még előttem,de már hálás vagyok hogy sétálni,picit mozogni azért tudok,mert a gerincem jelez (autobalesetben eltört két csigolyám)ha már pihennie kell :) Sok sikert mindenkinek!Megcsináljuk!!!  


    Én a balesetem előtt kezdtem el szedni,és 4 honap alatt 14kg ment le ugy,hogy közben 6 hetet feküdnöm kellett szigoruan :)

  11. 2018. január 26. 05:13141.

    Az en ferjem diabetes es azert kelett neki fogyni, mert ugye nagyon szeret a hasat. Nallam nagyon bevalt az hogy kisebb tanyerba talaltam neki a kajat es nem volt mas csak csirkre  es hal valtakozva es rengete zoldseg fele (kerulve azt ami a cukorjat felviszi) meg salasta Kozbe minden nap gyalogolt reggel 4km-t este vacsora utan meg 3km-t, es a 112kg rol lement 85 kg,es a cukorja is olyan szepen lement gyogyszer nelkul hogy meg mindig nincs gyogyszeren. Igaz ahogy az evek teltek szedet vissza kilokat, mert meg allt a gyaloglasal is es feltetel nelkul mindent evet, ugy hogy most felfele masznik a sulya es isment ramentunk a baszik dietara  amit 2009-be csinaltam vele es nagyon bevalt

    előzmény:
    skolikagnes (139)
    2018-01-03  09:57
  12. 2018. január 3. 10:04140.

    Sziasztok!


    Szerintem is az egyik legnehezebb pillanat, amikor rádöbbensz, beismered magadnak és elhatározásra jutsz! És sokkal könnyebb végig csinálni többen, mint egyedül. 


    Én is így találtam rá egy csapatra, a VSSV Programra! Teljesen személyre szabott étrenddel és mozgással foglalkoznak, amit úgy állítanak össze, hogy előtte mindenről (pl. hányszor tudok főzni, mennyiből gazdálkodok, gyermekem mennyi idős és mit eszik) "kikérdeztek" ! Nagyon meg voltam és vagyok velük elégedve! most, hogy 17 hetes várandós vagyok, így is egészséges és tartható életvitelt tudnak számunka (az egész család számára) biztosítani.


    Van honlapjuk is: www.vssv.hu vagy a facen is fenn vannak!


    Ott találkozunk ;)


    Sok sikert!

  13. 2018. január 3. 09:57139.

    Sziasztok! Én mozgással szeretnék fogyni. Futok, és gyalogolok, felváltva. A gyaloglást most kezdtem, mert magas a vérnyomásom és emiatt jobb a séta, mint a futás.


    "Csak" 3-4 kilót szeretnék elhagyni valahol az út szélén:-)

  14. 2017. november 6. 14:15138.

    Sziasztok!


     


    Én a Lifetilt diéta pro-s csoport edzéstervével és étrendjével fogytam rengeteget, mindenkinek csak ajánlani tudom, ha új dolgot akartok kipróbálni, netán a régiek nem hoztak eredményt. Én imádom őket.

  15. 2017. május 30. 12:51137.

    Nem csak fogyni kell sanyargatással, hanem fenn is kell az alakot tartani. Az egészséges táplálkozással és megfelelő mozgással tartósan fenntartható az alak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740520 (135)
    2015-10-09  20:50
  16. Torolt_felhasznalo_146021
    Torolt_felhasznalo_146021
    2015. november 13. 20:57136.

    Szia


    nem hülyeség, én 17 kilót fogytam vele, de összesen 25 kilót fogytam. Bár nem könnyű használni és gyorsan feladhatja az ember. Most már a saját tapasztalataimmal segítek másoknak a fogyásban, így nem lehet rosszul neki kezdeni:)

    előzmény:
    Jordán Petra (134)
    2015-08-13  19:40
  17. Torolt_felhasznalo_740520
    Torolt_felhasznalo_740520
    2015. október 9. 20:50135.

    Szia Budapesten élek és olyan hölgyeket keresek akikkel együtt fogyhatnánk.Együtt könnyebb.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_302972 (1)
    2014-09-22  11:48
  18. 2015. augusztus 13. 19:40134.

    Az egyik jó barátom most a kalóriabázis nevű oldal segítségével állított be magának célt és vezeti a napi ételfogyasztását. eddig bejött neki.

  19. 2015. augusztus 11. 18:48133.

    Sziasztok! Használta már valaki a MagfitPRO lábujjgyűrűt fogyáshoz? Kiváncsi lennék a véleményekre, tapasztalatokra, h. valóban lehet e tőle fogyni??


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_302972 (1)
    2014-09-22  11:48
  20. 2015. július 12. 14:03132.

    Kedves Fogyni vágyók!


    Nekem 3 hónap alatt sikerült megszabadulnom 12 kilótól .Könnyen, nem éhezve. Itt is vannak szabályok, de simán betarthatóak. Szívesen megosztom azzal aki szeretné. Írjatok privátba. Mindenkinek sok sikert, és kitartást!


    Szép napot! Üdv: Anna

  21. 2015. május 21. 17:19131.

    január-április között lement 5 kiló, azóta nem mozdul a mérleg... pedig ugyanaz a menetred :( a nidora-t szedte már valaki? azon gondolkozok, kipróbálom, hátha beindít megint.

  22. 2015. május 16. 17:17130.

    Sziasztok!


     


    Sajna nekem sincs mese, fogynom kell és kész.. 163cm vagyok és 80(!) kg voltam még pár hete, de már rá sem merek állni.. Soha nem voltam még ennyire túlsúlyos, túl jót tett a párkapcsolat, 3 és fél év alatt, mióta a szerelmemmel vagyok, 20 kg híztam, ami iszonyú, mert még anno 60kg-san is fogyni akartam, mert nem voltam egy nádszál, de a mostani énemmel visszasírom azt a 60kg-t is.. Nektek hogy megy, ki mivel próbálkozik? :)

  23. 2015. Április 14. 13:21129.

    Sziasztok!


    Sushi: Nagyon örülök, h sikerült fogynod.


     


    Mindenkinek sok sikert kívánok az életmódváltáshoz!


     



     

    előzmény:
    Sushi (128)
    2015-04-13  11:16
  24. 2015. Április 13. 11:16128.

    Sziasztok,


     


    elöször is mindenkinek gratula, akinek mar ennyire sikerült fogyni.


    Nekem sajnos a kedvenc zumba-tanc sportomat abba kellett hagynom, oktoberben kificamitottam a bokam.


    Viszont tegnap vettem en is egy szobabiciklit, kiprobaltam, bicajozni tudok. Ugyhogy indul a tekeres.


    Atallitom az etkezesünket, magamnak fözök "reform modon", ha a többiek is esznek, esznek, ha nem, nekem van maradek.


    Ha valaki tud nemetül, van egy nagyon jo oldal: eatsmarter.de


    A receptek nagyon jok, extra bevasarlolistat ad hozza, megadva, hogy hany adag, es hany perc az elkeszitese. Remek


     

  25. 2015. Április 8. 14:51127.

    feeee87, kicsi_babóka: Köszönöm a tanácsokat, tornázom rendszeresen reggelente, de az étkezésemre is ügyelek majd. Most kicsit lesérültem, de ahol nem fáj arra a testrészeimre tudok mozogni. Folyamatosan keresem a legjobb módszereket, új tornákat. De lehet h előtte fogynom kéne, h a nagy súlyom miatt ne legyen olyan nehéz pl ugrálni. Meg ami fontos szeretnék egészségesebb lenni. Szerintem is a kaja lenne a kulcs, semmi nasi, meg édesség, esetemben ez is segítene, de nem csak segítene, hanem segíteni fog. Köszönöm a biztatást mindenkinek!


    Ui. Majd beszámolok h haladok. Ti is írjatok! 


     

    előzmény:
    feeee87 (125)
    2015-04-01  06:18

Címlap

top