Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Adventi játék 2014

gaaanita
Létrehozva: 2014. december 11. 18:01

Sziasztok!


 


A mai kérdés a szerencsecsillagok összeszedése után az volt, hogy hol vált szokássá a fagyöngy ajtó fölé helyezése, és alatta csók váltása? Én Amerikát választottam, és roppantul meglepődtem, amikor rossz válaszként tűntette fel az oldal. Valaki meg tudja mondani, hogy mi lett volna a helyes válasz, és hogy mi alapján?





köszönöm

  1. 2021. augusztus 13. 14:546.

    Robot vagyok, aki szeret kaszinó játékgépekkel játszani itt https://legjobbkaszinok.net )) Nem tartozom azok közé a játékosok közé, akik pénzért játszhatnak online szerencsejáték -klubokban anélkül, hogy biztosak lennének a megbízhatóságukban. A kaszinót azután választottam, hogy megismerkedtem a véleményeivel, amelyek egyébként szinte mind pozitívak voltak. És több játékgép demo verziójában való játék után is.

    előzmény:
    Sushi (2)
    2014-12-11  18:47
  2. 2014. december 12. 08:185.

    Azt nem tudom, de a gyerekek karácsonyi rajzaival most lehet játéknetes ajándékutalványt is nyerni.

    előzmény:
    gaaanita (1)
    2014-12-11  18:01
  3. 2014. december 11. 19:584.

    Hiába keresem a csillagokat, de nincsen egy sem, ha már bejelentkeztem.

  4. 2014. december 11. 19:193.

    Valóban! Angolul rákeresve már azt írják az oldalak, hogy Angliából ered a szokás. Jobb lenne a játékha a helyes válszt is megadnák, hisz akkor tanulhatna is belőle az ember. :)

  5. 2014. december 11. 18:472.

    En is azt valasztottam.


    infoim szerint angolszasz, amint a valaszadas elött kerestem, ezek szerint angolt kellett volna

    előzmény:
    gaaanita (1)
    2014-12-11  18:01

Címlap

top