Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Robelin látnoknő

Lillyke55
Létrehozva: 2016. július 30. 17:20

Sziasztok!


 


Mi a véleményetek Robelinről? Én csak a Budapest TV-ben láttam annó. Nekem szimpinek tűnt és hajlok arra, hogy higyjek a látnoki képességeiben. Járt már nála valaki? Ha igen, mik voltak a tapasztalatok?


 



http://www.viragenergetika.eu/robi.php



 


 

  1. 2020. január 25. 18:1116.

    Én nem voltam nála, de annak idején amikor a Budapest tévében volt én akár hányszor telefonáltam neki és amiket mondott, minden egyes alkalommal 100% osan bejött minden! még az is amit nem hittem el, hogy befog, nem azért, mert nem volt jó, hanem egy olyan emberhez kötődött,  akiben teljes mértékben megbíztam, de kár volt... szóval nekem bevált, viszont egy ismerősöm tavaly volt nála, és eddig neki semmi nem jött be bár csak rosszakat mondott...

  2. 2016. augusztus 10. 21:1415.

    JÓ lehet ez a Robelin!


    MAJD írd le légy szíves a tapasztalataidat a véle történt találkozás után.


    JÓMAGAM is fontolgatom, hogy elmegyek hozzá.

    előzmény:
    Lillyke55 (1)
    2016-07-30  17:20
  3. 2016. augusztus 2. 16:4514.

    Én már jártam nála, igaz régen, több mint 10 évvel ezelőtt. Csupa rossz dolgot mondott, kíméletlenül. Meg se próbálta  tompítani v. finomítani. Szerencsére nem jött be semmi, de többé nem mennék hozzá semmi pénzért!


    Igaz, az a kicsike jó se jött be, amit  valószínű sajnálatból kitalált.

    előzmény:
    Lillyke55 (1)
    2016-07-30  17:20
  4. 2016. augusztus 1. 21:0113.

    Nem hinném, hogy korosztályfüggő a  hiszékenység...vagy nem is tudom, minek nevezzem.


    Egyébként tök érdekes, a  nagybátyám mélyen vallásos ember volt, emellett racionális elme, pont ez a  típus az, aki nem hisz holmi hókuszpókuszokban, álomfejtésben. Nos, ennek ellenére ő mániáusan ragaszkodott ahhoz, hogy előre megálmodja, ha valami rossz, vagy jó történik másnap. Állandó szimbólumai voltak: pl. színes virágok, főleg vörös, valami extra rossz, éneklő tömeg szintén baljoslatú,  pappal álmodni csak enyhén rossz. Zöld erdő, hegy, kutya: jó dolog. Ja ezek csak az ő szimbólumai (másnál ugyanezek a  dolgok jelenthetnek tök mást, vagy éppen semmit), szóval nem álomfejtő könyvben találta, hogy ez vagy az mit jelent, hanem empirikus úton. 


     

    előzmény:
    eda-1952 (5)
    2016-07-31  10:53
  5. 2016. augusztus 1. 17:4312.

    NAHát  nahát


    ÉS hm....?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194589 (11)
    2016-08-01  12:59
  6. Torolt_felhasznalo_194589
    Torolt_felhasznalo_194589
    2016. augusztus 1. 12:5911.

    A topikban termékelhelyezés látható. :D

    előzmény:
    Lillyke55 (1)
    2016-07-30  17:20
  7. 2016. július 31. 20:1810.

    Amúgy pedig olyanok hozzászólásai érdekelnek, aki már VOLTAK nála!


     

  8. 2016. július 31. 20:179.

    Valóban rengeteg a szélhámos, 99,5% az.


    De vannak valódiak is. Ő az egyik. Honnan tudom? Tudom:)


    Rajta kívül még ismerek kettőt. Az egyik nevét nem fogom elmondani, mert ingyen csinálja. Sosem kért egy fillért senkitől se. Tanárként dolgozik, este 9-kor ér haza hullafáradtan, így már nem segít senkinek ingyen se.


    A harmadiknak pedig vannak ugyan látnoki képességei, de nem tartozik a legjobbak közé.


    Aki nem hisz benne, az vegye fel vele a kapcsolatot. Írjon neki egy levelet. Aztán mesélje el nekem, hogy mit érzett után, miközben Robelin olvasta az ő levelét. Nem mondom meg miről van szó. Nem akarok befolyásolni senkit.

  9. 2016. július 31. 15:438.

    Szia!


    De, a "jósoknak" és "mágusoknak" mindig is nagy keletje volt. Csak éppen mindenki másképp nevezte, nevezi őket. Ha figyelmen kívül hagyjuk a szálhámosokat, akkor a fennmaradó rétegben egy a közös, ők valóban többet éreznek, és ezáltal többet is tudnak egy átlagembernél. Ez nem is lenne csoda, mivel az emberekben megvan ez a képesség, a csoda az, hogy ők használni is tudják ezt a képességet.


    Egy péda.


    XY veszetten keresi egy kedvenc tárgyát. Az agya leblokkol, így csak a látására tud hagyatkozni, szóval nem találja. Ha elmegy egy jó "jósnőhöz", az leülteti nyugalomban, ellazítja az illető elméjét, és megkérdezi mikor volt ténylegesen utoljára nála a tárgy. Illető erre pontra még emlékszik. Innentől jön a "jósnő". Képes arra, hogy szinte percről percre visszaemlékeztesse az illetőt, hogy az adott pillanattól kezdve mit csinált. És meg is találják azt a mozdulatot, amikor a tárgyat egy teljesen nyilvánvaló helyen letette, vagy ottfelejtette.


    Ez a képesség is megvan minden emberben, de nyugtalan lelkiállapottal nem érhető el.


    A jövőt is lehet érezni. Ez az úgynevezett előérzet. De sok ember még a saját jövőjére sem képes ráérezni, néhányan pedig másokét is érzik.


    Amikor a "jósnők" gömbökkel, kártyákkal és különböző tárgyakkal veszik körül magukat, az nem jelent semmit, az a kliensnek szól. Az igazi jóslás kizárólag agyi úton történik.


    Ellenben a tudatmódosító szerek használata az ellazulásukban segít. De erre sincs szüksége minden "jósnak". Viszont a "jóslás"  igen erős terhelés az idegeknek, nem lehet állandóan művelni.


     

    előzmény:
    Lillaréka (6)
    2016-07-31  12:45
  10. 2016. július 31. 15:127.

    JÓVAN mán, kislyányok!


     


    NEM ennyire egyszerű ez, mint ahogyan ti gondoljátok!


    NEM lehet kategorikusan kijelenteni, hogy marhaság, naivitás, ostoba, bugyuta dolog elhinni, hogy...


    NEM azt mondom persze, hogy az illető hölgy, akiről a tpoiknyitó érdeklődik, valóban "látnok".


    RENGETEG a szélhámos. A TV-ben én is nézem őket időnként, és sokukon tényleg csak röhögni lehet.


    FOGALMUK nincs semmiről, alapvetően még arról sem, ő tulajdonképpen "micsoda", miképpen, minek szeretné eladni önmagát.


    DE!


    BIZONY, hogy léteznek emberek, kik az egyszerű földi halandó számára elképzelhetetlen dolgokat tud.


    AZ efféle tudás, ismerek persze mindenki számára ott van, akit érdekel, aki foglalkozik ezzel.


    GYORSAN kideríthető egyébként, hogy az illető szélhámos, avagy valóban járatos a témában, illetve tényleg tudja -e azt, amiről azt állítja, hogy igen.


    SOKSZOR olvasom, látom, hogy "látó".


    S IGEN-igen gyorsan kiderül, arról sincs fogalma, ki a látó, nemhogy ő valóban az lenne.

    előzmény:
    Lillaréka (6)
    2016-07-31  12:45
  11. 2016. július 31. 12:456.

    pont ezt mondtam a minap--- 20-30 évvel ezelőtt, nem gondoltam volna, hogy a XXI. században a középkori sötétség évszázada kezdődik. 


    Annyi minden marhaságot elhisznek az emberek, hogy az valami döbbenet. soha ilyen keletje nem volt a jósoknak- mágusoknak mint most. soha ennyi hiszékeny- átverhető ember nem volt mint most. 


    De vajon miért lehet ez.. mi az oka??


     - lehet, hogy az elkeseredés és a kilátástalanság??? valami jövendőmondótól várják éltük jobbra fordulását?


     

    előzmény:
    eda-1952 (5)
    2016-07-31  10:53
  12. 2016. július 31. 10:535.

    Én már nevetni sem tudok ilyesmin,annyira elkeserít a visszatérő középkori sötétség...(( A topikindító a korosztályom és sokáig azt hittem, mi még jókat tanultunk, ilyesmivel nem lehet megvezetni. Most vagy tévedtem, vagy a  hölgy túl keveset járt iskolába.


    Megnéztem a linket... az ilyeneket úúúgy megkérdezném, hogy ha egyedül tükörbe néz,egy picit sem szégyelli magát? Bár gondolom nem,  a pénz nagyon segítőkész tud lenni..(((

    előzmény:
    terdszelikatica (3)
    2016-07-31  08:26
  13. 2016. július 31. 08:324.

     a hit egy hatekony eszkoz es senki nem akarja beismerni, hogy :becsapott egy paraszt 

    előzmény:
    Lillyke55 (1)
    2016-07-30  17:20
  14. 2016. július 31. 08:263.

    előzmény:
    eda-1952 (2)
    2016-07-31  08:15
  15. 2016. július 31. 08:152.

    Anyám borogass... hogy lehet ilyesmiben hinni? Azért mert volt  a tévében?..)))

    előzmény:
    Lillyke55 (1)
    2016-07-30  17:20

Címlap

top